Menu
Your Cart
Güvenli Kapıda Ödeme Sistemi Teslimatta Ödemenizi Yapabilirsiniz  tikUCUZ.com

Medikal Ürünler

Medikal Ürünler

Başparmak Seti, Steteskop, Detox Toksin Atıcı Ayak Bandı, Diken Çorabı Tabanlık Silikon Topuk Gömleği Koruyucu Bunyon, Topuk Ağrısı Topuk Koruyucu, Tek Kullanımlık Kolluk, Destekli Dizlik, Baş Parmak Kemik Düzeltici, Mezoterapi Iğnesi, Solunum Egzersiz Cihazı, Kemik Çıkıntısı Düzenleyici, Nefes Egzersiz Aparatı, Topuk Arkası Vurma Önleyici, Kendinden Yapışkanlı Bez, Ayak Sağlık Ürünü, Dizlik, Bileklik ve Dirseklik, Sağlık Ölçüm Cihazı, Egzersiz Aletleri, Fantezi Aksesuar, Nebulizatör, Burun Bandı, Ayakkabı Topuk Vurma Önleyici Ve Daraltma Pedi Ayakkabı Içi Koruyucu Aparat, Ayarlı Baş Parmak Kemik Düzeltici, Halluks Valgus, Baş Parmak Eğriliği Düzeltme, Destekli Dizlik Ligament Destekli Yaylı Dizlik, Spor Dizlik, Destekli Menisküs Ve Çapraz Bağ Destekleyici, Jel Topuk Ve Ökçe Koruyucu, Jel Topuklu Ayakkabı Vurma Önleyici, Terzi Metresi, Gece Ateli Ayak Baş Parmak Bunyon Koruyucu,

Medikal Ürünler

2'li Yeşim Taşlı Yüz Masaj Aleti 2'li Yeşim Taşlı Yüz Masaj Aleti
Bitiyor -13 %
Üretici: Bayan Alışveriş
Jade Roler 2'li Yeşim Taşı Yüz Masaj Aleti 2'li Yeşim Taşı Yüz Masaj Aleti Yeşim Taşı 2 Başlıklı Masaj Aleti Çinliler binlerce yıldır en şanslı taş saydıkları yeşim taşını, bir işe başlamadan önce tutup güç alırlar.  Yeşim taşının birçok sağl..
259,90TL 299,90TL
3D Massager Cilt Sıkılaştırıcı Terapi Masaj Aleti 3D Masaj 3D Massager Cilt Sıkılaştırıcı Terapi Masaj Aleti 3D Masaj
Bitiyor -23 % Stok Yok
Üretici: Bayan Alışveriş
3D Massager Cilt Sıkılaştırıcı Terapi Masaj Aleti Artık göz ve dudak çevresi sarkmalarını, kol omuz ve bacak sarkmalarını dert etmenize gerek kalmadı! 3D Massager Sıkılaştırıcı Masaj Aleti sizi bu dertten kurtaracak. Daha önce hiç böylesine etkili bir yöntemi te..
199,90TL 259,00TL
3D Titreşimli Body Slimmer Masaj Aleti 3D Titreşimli Body Slimmer Masaj Aleti
Bitiyor Stok Yok
3D Elektrikli Tüm Vücut Şekillendirici Masaj Aleti Rahatlayın ve istenmeyen yağları çabucak yok edin! Olağanüstü tasarım ve güçlü güç ile kas gerginliğini giderir, selüliti azalt, yağları yak, pürüzsüz ve sıkı bir cil, v&u..
149,90TL
3D Yüz Masaj Aleti 3D Yüz Masaj Aleti
Bitiyor -38 % Stok Yok
Üretici: Bayan Alışveriş
3D Yüz Masaj Aleti 3D Masaj Yüz Masajı Cilt Sıkılaştırıcı Terapi 3D Massager Cilt Sıkılaştırıcı Terapi Masaj Aleti Artık göz ve dudak çevresi sarkmalarını, kol omuz ve bacak sarkmalarını dert etmenize gerek kalmadı! 3D Massager Sıkılaştırıcı Masaj Aleti sizi bu dertten kurtar..
249,90TL 399,90TL
4d Boyun Sırt Omuz Yoğurma Asmalı Masaj Yastığı Akupunktur Masajı
Bitiyor Yeni 24 Saat En Çok Listeye Eklenen -26 %
Yeni Nesil 4d Boyun Sırt Omuz Yoğurma Asmalı Masaj Yastığı Akupunktur MasajıOvmalı Masaj Aleti Boyun Sırt Bel Dayanıklı Şarjlı Gelişmiş Masaj Aleti Rahatlamanın Yeni Tanımı: 6 Gelişmiş Başlıkla Tam Vücut Masaj DeneyimiModern yaşamın stresini arkanızda bırakın ve kendinizi 6 gelişmiş masaj başlığı..
1.259,00TL 1.699,00TL
4D Yüz Masaj Aleti Massager 4 Başlıklı Masaj Aleti
Bitiyor Stok Yok
4D Masaj Aleti Massager 4 Başlıklı Masaj Aleti Artık göz ve dudak çevresi sarkmalarını, kol omuz ve bacak sarkmalarını dert etmenize gerek kalmadı!  4D Massager Sıkılaştırıcı 4 Başlıklı Masaj Aleti sizi bu dertten Daha önce hiç böylesine etkili bir yöntemi t..
269,90TL
5 Motorlu Titreşimli Masaj Aleti Göbek Kemeri 5 Motorlu Titreşimli Masaj Aleti Göbek Kemeri
Bitiyor -49 %
5 Motorlu Titreşimli Masaj Aleti Göbek Kemeri Unisex kullanabilir Hem Bayanlar Hem Erkekler Rahatlıkla Kullanabilir X5 Super Slim 5 Motorlu Titreşimli Masaj Kemeri Göbek Eritme Aleti Unisex bay ve bayan kullanabilir. Sade Tasarım Kumandası İle Rahat Kullanım İmkanı Sunmaktadır. ..
459,90TL 899,90TL
5in1 Pilli Yüz Temizleme Masaj ve Peeling Fırça Seti 5in1 Pilli Yüz Temizleme Masaj ve Peeling Fırça Seti
Bitiyor -23 %
Üretici: Bayan Alışveriş
5in1 Pilli Yüz Temizleme Masaj ve Peeling Fırça seti Cilt bakım, siyah nokta, yüz temizleme, yüz temizleme aleti, cilt bakımı, siyah nokta temizleme, siyah nokta temizleme cihazı, cilt temizliği, profesyonel cil bakımı Güzellik Bakım Seti Beautiful Care Massager Y&uum..
229,90TL 299,00TL
6 Başlıklı Paletli Yeni Masaj Aleti
Bitiyor -28 %
Acura AC-738K Paletli, 6 Başlıklı Başlıklı El Tipi Masaj Aleti Yorucu bir günün ardından mükemmel bir masaja kim hayır diyebilir! Bu profesyonel masaj aleti güçlü motoru sayesinde omuz, sırt, bel, baldır ve bacaklarınıza derinlemesine masaj yapar. Sizi rahatlatırke..
499,90TL 699,00TL
Acura AC 475 K Türkçe Konuşan Dijital Tansiyon Aleti Acura AC 475 K Türkçe Konuşan Dijital Tansiyon Aleti
Bitiyor Stok Yok
Acura AC 475 K Türkçe Konuşan Dijital Tansiyon Aleti TEKNİK ÖZELLİKLERİ Geniş LCD Ekran Koldan Tam Otomatik 2x120 Hafıza Kayıt Kapasitesi Tek tuşla çalıştırma Zaman göstergeli Uzun pil ömrü, Aritmi tetkiki,..
569,90TL
Acura AC 9080 K Türkçe Konuşan Koldan Ölçer Dijital Hafızalı Tansiyon Aleti
Bitiyor 24 Saat En Çok Listeye Eklenen
Acura AC 9080 K Türkçe Konuşan Koldan Ölçer Dijital Hafızalı Tansiyon Aleti   Cihaz Tipi: Tam Otomatik Ölçüm Yeri: Üst KolKolluk  Çevresi: 33 cm Ölçüm Limiti: 300 mmHg Kullanıcı Desteği: 1 Kullanıcı Hafıza..
499,90TL
ACURA AC-777 5 Motorlu Masaj Kemeri
Bitiyor Stok Yok
Acura AC-777 Yeni Nesil 5 Motorlu Darbe Etkisini Arttırıcı Paletli İnceltici Kemeri 5 Motorlu İnceltici kemeri Kendisine bağlı özel kumandası ile ayarlanabilir hız ayarı 72 Pinli güçlü darbeli titreşimli micro masaj etkili zayıflama kemeri Acura Mikro Masaj Etkili İnceltici..
390,00TL
Acura AC-778 Paletli 7 Motorlu Masaj Kemeri Acura AC-778 Paletli 7 Motorlu Masaj Kemeri
Bitiyor Stok Yok
Acura AC-778 Paletli 7 Motorlu Masaj Kemeri Acura Yedi Motorlu Darbe Etkisini Arttırıcı Paletli Titreşimli Masaj Kemeri AC-778 Özellikleri : Maximum teknoloji 7 motorlu Zayıfama ve Masaj birarada Maxsimum güç Yeni teknoloji Özel esnek ve temizlenebilir dış yüzey Ay..
799,90TL
Acura AC-900 3 Motorlu Şarjlı Masaj Kemeri Acura AC-900 3 Motorlu Şarjlı Masaj Kemeri
Bitiyor Stok Yok
Acura AC-900 Roam Yeni Nesil Şarjlı 3 Motorlu Masaj Kemeri Üzerinde 3 adet güçlü motor bulunan Acura AC-900 Roam - 3 Motorlu Micro Masaj Etkili Masaj Kemeri, ergonomik kumandası, rahatlıkla temizlenebilir özelliği ve 72 pin micro masaj paleti sayesinde kullanışlı bir hal ..
519,00TL
Acura AC437S Türkçe Konuşan Bilekten Ölçer Tansiyon Aleti
Bitiyor Stok Yok
Bilekten Ölçer Konuşan Tansiyon Aleti Acura AC-437 S Acura AC-437 S kan basıncı ölçümünü bilekten yapan bir tansiyon aletidir. Sağlık kuruluşlarında ve evde kullanım için uygundur. Tam otomatik olması ve tek tuşa basarak ölçüm y..
679,90TL
Ayak Parmak Masaj Aleti Ayak Parmak Masaj Aleti
Bitiyor Stok Yok
Acura Ac-516 Parmak Masaj Aleti   -Kolay kullanım -Şık tasarım -Temizlenebilir yüzey -Unisexs kullanım(ayak numaralarına uyumlu)  - Paket içerisinde mavi ve pembe renk olarak 2 adet vardır ( Stok durumuna göre değişmektedir) - Ürün ile birlikte p..
0,00TL
Ayarlanabilir Kademeli Bel ve Sırt Desteği Masaj Minderi Ayarlanabilir Kademeli Bel ve Sırt Desteği Masaj Minderi
Bitiyor Stok Yok
Ayarlanabilir Kademeli Bel ve Sırt Desteği Masaj Minderi Sırt Masaj, Spor ve Streç Ekipmanı - Bel Desteği Geri Masaj Sedye Spor Streç Ekipmanları Bel Desteği Bu sırt masajı ABS plastikten yapılmıştır, bel ağrısını tamamen germek ve rahatlatmak için farklı ayarlarla donatılmış..
179,90TL
Body Slimmer Selülit Masaj Aleti Body Slimmer Selülit Masaj Aleti
Bitiyor Stok Yok
Body Slimmer Selülit Masaj Aleti Vücudunuzun her bölgesinde pratik bir şekilde kullanabilirsiniz. Fazla kiloların atılmasına Yapılan masaj sonrası kan ve lenf dolaşımı Lenfatik dolaşımın artmasıyla toksin maddeler Hamilelik sonrası oluşan karın sarkmalarında ve bacak kasılmaları,..
139,90TL
Body Trimmer Egzersiz Spor Aleti Body Trimmer Egzersiz Spor Aleti
Bitiyor Stok Yok
Body Trimmer Wall Pulley Vücut Şekillendirici Egzersiz Aleti Bölgesel fazlalıklarınızdan şikayetçiyseniz ve “biraz egzersiz işimi görür” diyorsanız; işte Çözüm  kol, karın ve kalça bölgenizi çalıştırarak birden fazla bölgeniz..
99,90TL
Bokoma Kafa Masaj Aleti Bokoma Kafa Masaj Aleti
Bitiyor -20 %
Bokoma Kafa Masaj Aleti Bokoma Kafa Masaj Teli Müthiş bir kafa masajı sizi bekliyor. Göründüğünden çok daha etkili bir ürün karşınızda duruyor! Bokomayı kafanıza yerleştirip kafa derinize yavaşca masaj yapmaya başlayınca, Bokoma kafa derisindeki t..
159,90TL 199,90TL
Boyun ve Omuz Isıtıcı Sihirli Jel Isıtıcı Magic Warmer Boyun ve Omuz Isıtıcı Sihirli Jel Isıtıcı Magic Warmer
Bitiyor Stok Yok
Üretici: İlginç Ürünler
Magic Warmer Sihirli Boyun ve Omuz Isıtıcı Jel Sihirli ısıtıcı (Magic Warmer), içerisindeki metal aksam sayesinde jeli sihirli bir şekilde ısıtarak anında sıcak kompres uygulamanızı sağlayan pratik bir üründür. Yolda giderken, evde otururken, seyahatteyken, otobüsteyken,..
99,90TL
Butterfly Karın Kası ve Masaj Aleti Butterfly Karın Kası ve Masaj Aleti
Bitiyor Stok Yok
Acura Ac-353 Big Butterfly Masaj Aleti Zayıflama ve Masaj 2 Etki Tek Üründe Yeni Nesil Karın Kası Çalıştırıcı Kan Doaşımını Düenlemeye Yardımcıdır 6 Farklı Masaj Modu 10 Farklı Hız Ayar Seçeneği Işıklı Kumanda Paneli Otomatik Kapanma Fonksiyonu Kolay Kullanım Kull..
69,00TL
Butterfly Yeni Nesil Bölgesel Masaj Aleti Butterfly Yeni Nesil Bölgesel Masaj Aleti
Bitiyor Stok Yok
Butterfly Yeni Nesil Bölgesel Masaj Aleti Yeni Mini kelebek vücut kas masajı geri mat elektronik zayıflama masaj Fitness sağlık masajı kas stimülatörü Kompakt boyut, her yerde ve her zaman kullanılabilir Güvenli ve kullanışlı, hızlı ve sessiz Omuzlarda, sı..
79,90TL
Car Home Masaj Yastığı Car Home Masaj Yastığı
Bitiyor -28 %
Üretici: Otomobil Tutkunu
Car Home Masaj Yastığı Car & Home Masaj Yastığı portatif yapısıyla masaj keyfini ihtiyaç duyduğunuz her yerde yaşayabilmenizi sağlayacak. Ergonomik yapısıyla boyun, bel, karın, bacak, kol ve ayaklarınıza yoğurma tipi masaj yapabilen çok yönlü bir üründür...
499,90TL 699,00TL
Gösterilen: 1 ile 24 arası, toplam: 66 (3 Sayfa)
KAPIDA GÜVENLİ ÖDEME SİSTEMİ
HEMEN SİPARİŞ VEREBİLİR, SİPARİŞİNİZİ TESLİM ALDIKDAN SONRA KAPIDA ÖDEME İLE GÜVENLE YAPABİLİRSİNİZ. SİPARİŞİNİZ AYNI GÜN KARGOLANACAKDIR SİZE SMS İLE BİLGİLENDİRME SAĞLANACAKDIR