Menu
Your Cart
Güvenli Kapıda Ödeme Sistemi Teslimatta Ödemenizi Yapabilirsiniz  tikUCUZ.com

Tüy Dökücü Sarartıcı Ürünler

Tüylerinden ağrısız ve acısız şekilde kurtulmak isteyenler; tüy dökücü kremler tüy dökücü spreyler Sadece mevcut tüylerin alınmasını sağlamakla kalmayan tüy dökücüler içeriklerine göre tüy azaltıcı ya da tüy çıkmasını yavaşlatıcı özellikleri ile ön plana çıktı. Yarattıkları ferahlık hissi ile etkilerini artıran tüy dökücüler, çiçeksi kokulardan aloe vera ferahlığı taşıyan çeşitlere kadar geniş bir yelpazede sunuluyor. Köpük, krem ya da jel formunda sunulabilen ürünler, kullanılacakları bölgelere göre özel formlarda satışa sunuluyor. İçerdikleri özel yağlarla tüy etkinliğinin azalmasına yönelik etki sağlayan tüy dökücü ürünler, sağladıkları kolay kullanım ile tercih edilirliğini artırıyor. Kadınların ve erkeklerin sahip oldukları cilt ve tüy yapılarının farklılıkları, tüy dökücüler ile ilgili çalışmalara yeni bir boyut kazandırdı. Erkeklerin kadınlardan farklı olan tüy yapısı, tüylenme oranı ve bölgeleri için özel olarak üretilen ürünler, yoğun etkinlikleri sayesinde tercih ediliyor. İstenmeyen tüy sorununun çözülmesinde önemli rol oynayan tüy dökücüler, uygun fiyatlarıyla da dikkat çekmekte. Tuydokucu, Tüy Dökücü, kıl dökücü, tüy sarartıcı, epilasyon, Hassas Ciltler, Tüy Dökücü Krem Normal Ciltler, Krem Uzumcekirdegi, Tüy Dökücü Üzüm Çekirdeği Yağı, Duşta Tüy Dökücü Krem Normal Ciltler, Duşta Tüy Dökücü Krem Hassas Ciltler, Tüy Dökücü Krem Sprey Normal Ciltler, Tüy Dökücü Krem Sprey Hassas Ciltler ürünleri yer almaktadı

2 in 1 Şarjlı Epilasyon Aleti 2 in 1 Şarjlı Epilasyon Aleti
Bitiyor 24 Saat En Çok Listeye Eklenen -28 %
Üretici: Bayan Alışveriş
2'in 1 Şarjlı Epilasyon Makinesi 110-220V 50/60 Hz 2 HIZ SECENEGİ EKSTRA TRAŞ BAŞLIGI ETKİLİ EPİLASYON Paket İçeriği: 1 Adet Ekstra Başlık 1 Adet Adaptör 1 Adet Saklama Kılıfı 1 Adet Temizlik Bezi..
499,90TL 689,90TL
Kol Bacak Bikini Bölgesi Vücut Epilasyon Aleti Kol Bacak Bikini Bölgesi Vücut Epilasyon Aleti
Bitiyor -18 %
Üretici: Bayan Alışveriş
Tüm Vücut Epilasyon Aleti Çoklu Alan Kullanımı Flawless Legs Vücut Epilasyon Cihazını bacaklar, koltuk altı, ayak bilekleri, bikini bölgesi ve vücut için uygun olarak kullanılabilir. Bu sayede tek bir cihazla birden fazla ihtiyacınızı giderebilirsiniz. ..
899,90TL 1.099,00TL
Mini Yüz Epilasyon Aleti Yüz ve Vücut Temizleyici Cilt Bakım Makinesi
Bitiyor 24 Saat En Çok Listeye Eklenen -50 %
Üretici: Bayan Alışveriş
Flawless Yüz Epilasyon Aleti Yüz ve Vücut Temizleyici Cilt Bakım Makinesi Flawless Yüz Epilasyon Cihazı - Flawless Yüz Tüy Temizleyici Epilasyon Aleti Ağrısız Saç Çıkarıcı Yüz Vücut Sıyırıcısı   Yüzsüz kıllardan kurtulmanız..
199,90TL 399,90TL
Gösterilen: 1 ile 3 arası, toplam: 3 (1 Sayfa)
KAPIDA GÜVENLİ ÖDEME SİSTEMİ
HEMEN SİPARİŞ VEREBİLİR, SİPARİŞİNİZİ TESLİM ALDIKDAN SONRA KAPIDA ÖDEME İLE GÜVENLE YAPABİLİRSİNİZ. SİPARİŞİNİZ AYNI GÜN KARGOLANACAKDIR SİZE SMS İLE BİLGİLENDİRME SAĞLANACAKDIR