Menu
Your Cart
Güvenli Kapıda Ödeme Sistemi Teslimatta Ödemenizi Yapabilirsiniz  tikUCUZ.com

Relax Çift Darbeli Bel İnceltici Masaj Zayıflama Kemeri

Relax Çift Darbeli Bel İnceltici Masaj Zayıflama Kemeri
Bitiyor Stok Yok

Relax Çift Darbeli Bel İnceltici Masaj Zayıflama Kemeri

Relax Çift Darbeli Masaj Kemeri
RELAX Masaj Kemeri Genel olarak insanların zayıflama ihityaçlarını tam olarak sağlanması ve vucudun farklı noktalarında da kullanılabilmesi için tasarlanmış bir üründür.
Daha etkili sağlık ve güzelliğe ulaşılması için RELAX sağlık kemerinin başlıca özellikleri;

Çift darbe Güçlü Tireşim Yöntemi
Bu yöntem, etrafında dönen iki masaj başlığı sayaesinde masaj yapılacak nokta üzerine Simetrik Eşit Güçte Masaj uygulaması gerçekleştiğinden, eşit dengeli uygulama sağlanır, kalçalarda, bellerde ve basenlerde biriken istenilmeyen yağların parçalanmasında ciddi fayda sağlar ve diğer bölgelerede
ciddi etkilerde bulunur.

Çift darbe güçlü titreşim yöntemi ; 
Döngüsel hareketli masaj sayesinde geleneksel titreşime dayalı cihazların hiçbirinden elde edemediğiniz ve kullanacının etkisini çok hızlı hissedebileceği uygulama sağlar.
Ergonomik tasarımı ile maksimum rahatı ve konforu sağlamanızda yardımcı olacaktır.
manual kullanma yöntemi ile isteğe özel  hız ayarı yapılabilinir.
Kumanda ile hızlı ve etkili biçimde kullanma imkanı sağlar.
Döngülü masaj yöntemi, uygulanan masaj tedavisinin etkili olarak hissedilmesini ve anlaşılmasını sağlar.

UYGULAMA ÖNERİLERİ
Zayıflamak istenen bölgeye uygulanır.
Kemer sıkı bir şekilde sarılır.
Özellikle göbek gölgesinde oluşan fazla kiloların üzerinde uygulanır.
Diyetisyenler sabah 15 dakikalık seanslarda aç karnına, öğle ve akşam yemeğinden yaklaşık iki saat sonra, 15 dakikalık seansları önermektedir.
Vücudun diğer bölgelerinde özellikle basen bölgesinde ve selülitlerin giderilmesinde, günün her saatinde 15 dakikalık seanslar uygulanabileceğini önerilmektedir.
Hergün düzenli olarak, 4-5 seans uygulanması gerekmektedir.
Sabahları aç karnına bir bardak sıcak su içine iki kahve kaşığı elma sirkesi katılarak içilen sıcak suyun metobolizmayı hızlandırdığı ve zayıflamamıza faydası olduğu bilinmektedir.

RELAX Çift darbeli  Motorlu Kemer metobolizmayı hızlandırdığından yemeklerden öncede en az bir bardak su içmemiz gerekmektedir.
Yemeklerden önce en az bir bardak su içmemizde ayrıca sağlığımız açısından çok faydalıdır.
Bu egzersiz süresince istediğimiz sıklıkta fazla doymamak şartıyla gıda tüketimimize devam edebiliriz...

Kapıda Ödeme Relax Çift Darbeli Bel İnceltici Masaj Zayıflama Kemeri Satın Alabilirsiniz

Yönetmelik gereğince, internet üzerinden satışı yapılan ürünlere ilişkin reklam ve ilanların kullanıcıları yanıltıcı, eksik ve kamu sağlığını bozucu nitelikte bilgiler içermesi yasaktır. Bu nedenle; sitemizde satışı gerçekleştirilen ürünlere ilişkin, özellikle tedavi edilmesi gereken rahatsızlıkları önlediği, tedavi ettiği ya da tedavisine yardımcı olduğu ve/veya ilaç niteliğinde olduğu şeklinde beyanlara yer verilmemektedir. tantratitanjel.com aracılığı ile satılan erkekler için genital bölge bakım jeli: İlaç yerine tavsiye edilemez ve kullanılamaz. Site içerisinde ve/veya ürün detaylarında yer alan yazılar sadece bilgi amaçlıdır.

Sağlık sorunlarınız ve tedavisi için mutlaka doktorunuza başvurunuz.

Bu sayfada tanıtımı ve satışı yapılan kozmetik içerikli ürün ilaç değildir ve tedavi amaçlı kullanılamaz.

Reçete ile verilmesi zorunlu olan hiç bir ürün sitemizde satılmamaktadır.

Kozmetik ve Dermokozmetik ürünlerinde Tanıtım ve Sağlık beyanı ile ilgili önemli uyarı

Kozmetik ve dermokozmetik ürünlerin yasal tanımı: Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir. Kozmetik ürünlerin hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. tantratitanjel.com'de belirtilen açıklamalar, ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz

Relax Çift Darbeli Bel İnceltici Masaj Zayıflama Kemeri
KAPIDA TESLİMATTA ÖDEME GARANTİLİ ÜRÜN
Hemen şimdi sipariş verebilir ürününüzü kapıda nakit ödeme, kapıda kart ile ödeme ve kapıda kredi kartı ödeme ile sipariş verebilir teslim aldığınızda güvenli olarak ödeyebilirsiniz.
  • Stok: Stok Yok
  • Ürün Kodu: tik403
199,90TL

 

 

 

 

KAPIDA GÜVENLİ ÖDEME SİSTEMİ
HEMEN SİPARİŞ VEREBİLİR, SİPARİŞİNİZİ TESLİM ALDIKDAN SONRA KAPIDA ÖDEME İLE GÜVENLE YAPABİLİRSİNİZ. SİPARİŞİNİZ AYNI GÜN KARGOLANACAKDIR SİZE SMS İLE BİLGİLENDİRME SAĞLANACAKDIR