Menu
Your Cart
Güvenli Kapıda Ödeme Sistemi Teslimatta Ödemenizi Yapabilirsiniz  tikUCUZ.com

Oto Araç Isıtıcı ve Soğutucu Fan Cam Buğu Çözücü

Oto Araç Isıtıcı ve Soğutucu Fan Cam Buğu Çözücü
Oto Araç Isıtıcı ve Soğutucu Fan Cam Buğu Çözücü
Bitiyor 24 Saat En Çok Listeye Eklenen -25 %
Oto Araç Isıtıcı ve Soğutucu Fan Cam Buğu Çözücü
Oto Araç Isıtıcı ve Soğutucu Fan Cam Buğu Çözücü

Oto Araç Isıtıcı ve Soğutucu Fan Cam Buğu Çözücü

Oto Araç Isıtıcı ve Soğutucu Fan Cam Buğu Çözücü
Kolay kullanım, sadece DC 12V araç çakmak soketine takın ve anahtarı açın, sonra çalışır.
Fan ve ısıtıcı ayarlarını, doğal rüzgarı ve sıcak havayı destekler.
Kompakt boyut, taşınabilir ve kurulumu kolay. 360 derece dönebilen montaj.
Düşük tüketim, düşük gürültü, iyi ısı dağılımı, enerji tasarrufu ve aşırı ısınma koruması.
Araç ısıtıcısı, arka koltuktaki yolcuları sıcak tutmak veya ön cam buz çözücüsü olarak aracınızın ısıtıcısını desteklemek için uygundur.

Güç: 150W
Voltaj: 24V Akım: 15A
12 Volt araçlarda kullanılır. 
12 volt nedir? : Genel olarak binek otomobiller,hafif ticari araçlar,minibüs,panelvan gibi araçlar 12 volt güç çıkışına sahiptir.24 volt ? Kamyon,otobüs,bazı ticari minibüsler,TIR,bazı tekneler 24 volt güç çıkışına sahiptir.    
Aracınızın çakmağına takılarak enerji alır ve araç içerisinde sıcak hava sağlar. Yaz aylarında da “FAN” moduyla serin hava vermektedir.    
Yükseliği ayarlanabilir montaj ayağı ile ergonomik kullanım sağlar

Kapıda Ödeme Oto Araç Isıtıcı ve Soğutucu Fan Cam Buğu Çözücü Satın Alabilirsiniz

Yönetmelik gereğince, internet üzerinden satışı yapılan ürünlere ilişkin reklam ve ilanların kullanıcıları yanıltıcı, eksik ve kamu sağlığını bozucu nitelikte bilgiler içermesi yasaktır. Bu nedenle; sitemizde satışı gerçekleştirilen ürünlere ilişkin, özellikle tedavi edilmesi gereken rahatsızlıkları önlediği, tedavi ettiği ya da tedavisine yardımcı olduğu ve/veya ilaç niteliğinde olduğu şeklinde beyanlara yer verilmemektedir. tantratitanjel.com aracılığı ile satılan erkekler için genital bölge bakım jeli: İlaç yerine tavsiye edilemez ve kullanılamaz. Site içerisinde ve/veya ürün detaylarında yer alan yazılar sadece bilgi amaçlıdır.

Sağlık sorunlarınız ve tedavisi için mutlaka doktorunuza başvurunuz.

Bu sayfada tanıtımı ve satışı yapılan kozmetik içerikli ürün ilaç değildir ve tedavi amaçlı kullanılamaz.

Reçete ile verilmesi zorunlu olan hiç bir ürün sitemizde satılmamaktadır.

Kozmetik ve Dermokozmetik ürünlerinde Tanıtım ve Sağlık beyanı ile ilgili önemli uyarı

Kozmetik ve dermokozmetik ürünlerin yasal tanımı: Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir. Kozmetik ürünlerin hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. tantratitanjel.com'de belirtilen açıklamalar, ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz

Oto Araç Isıtıcı ve Soğutucu Fan Cam Buğu Çözücü
KAPIDA TESLİMATTA ÖDEME GARANTİLİ ÜRÜN
Hemen şimdi sipariş verebilir ürününüzü kapıda nakit ödeme, kapıda kart ile ödeme ve kapıda kredi kartı ödeme ile sipariş verebilir teslim aldığınızda güvenli olarak ödeyebilirsiniz.
  • Stok: Stokda Var
  • Ürün Kodu: tik519
599,90TL
799,90TL

 

 

 

 

KAPIDA GÜVENLİ ÖDEME SİSTEMİ
HEMEN SİPARİŞ VEREBİLİR, SİPARİŞİNİZİ TESLİM ALDIKDAN SONRA KAPIDA ÖDEME İLE GÜVENLE YAPABİLİRSİNİZ. SİPARİŞİNİZ AYNI GÜN KARGOLANACAKDIR SİZE SMS İLE BİLGİLENDİRME SAĞLANACAKDIR