Menu
Your Cart
Güvenli Kapıda Ödeme Sistemi Teslimatta Ödemenizi Yapabilirsiniz  tikUCUZ.com

Boyun ve Omuz Isıtıcı Sihirli Jel Isıtıcı Magic Warmer

Boyun ve Omuz Isıtıcı Sihirli Jel Isıtıcı Magic Warmer
Boyun ve Omuz Isıtıcı Sihirli Jel Isıtıcı Magic Warmer
Bitiyor Stok Yok
Boyun ve Omuz Isıtıcı Sihirli Jel Isıtıcı Magic Warmer
Boyun ve Omuz Isıtıcı Sihirli Jel Isıtıcı Magic Warmer

Boyun ve Omuz Isıtıcı Sihirli Jel Isıtıcı Magic Warmer

Magic Warmer Sihirli Boyun ve Omuz Isıtıcı Jel
Sihirli ısıtıcı (Magic Warmer), içerisindeki metal aksam sayesinde jeli sihirli bir şekilde ısıtarak anında sıcak kompres uygulamanızı sağlayan pratik bir üründür.
Yolda giderken, evde otururken, seyahatteyken, otobüsteyken, nerede olursanız olun;  üşüdüğü an sihirli ısıtıcı (magic warmer) ürününü kullanın içinizi de, elinizi de ısıtsın.

Ürün Özellikleri:
İçerisindeki metal aksam sayesinde jeli sihirli bir şekilde ısıtarak anında sıcak kompres uygulamanızı sağlayan pratik üründür.  
Metal aksamını iki elinizle büktüğünüzde içerisindeki jel kristalleşerek ısınmaya başlar.
Ortalama 50 dakika ısısını muhafaza eder ve sıcak kompres uygulama imkanı sağlar.
Sıcak ve soğuk kompres
Boyun ve omuz Isısı

Ürün Ölçüleri:
30 cm x 15 cm

Paket İçeriği:
1 adet sihirli jel vücut boyun omuz ısıtıcı (stok durumuna göre karışık renklerde gönderilecekdir)

Kapıda Ödeme Boyun ve Omuz Isıtıcı Sihirli Jel Isıtıcı Magic Warmer Satın Alabilirsiniz

Yönetmelik gereğince, internet üzerinden satışı yapılan ürünlere ilişkin reklam ve ilanların kullanıcıları yanıltıcı, eksik ve kamu sağlığını bozucu nitelikte bilgiler içermesi yasaktır. Bu nedenle; sitemizde satışı gerçekleştirilen ürünlere ilişkin, özellikle tedavi edilmesi gereken rahatsızlıkları önlediği, tedavi ettiği ya da tedavisine yardımcı olduğu ve/veya ilaç niteliğinde olduğu şeklinde beyanlara yer verilmemektedir. tantratitanjel.com aracılığı ile satılan erkekler için genital bölge bakım jeli: İlaç yerine tavsiye edilemez ve kullanılamaz. Site içerisinde ve/veya ürün detaylarında yer alan yazılar sadece bilgi amaçlıdır.

Sağlık sorunlarınız ve tedavisi için mutlaka doktorunuza başvurunuz.

Bu sayfada tanıtımı ve satışı yapılan kozmetik içerikli ürün ilaç değildir ve tedavi amaçlı kullanılamaz.

Reçete ile verilmesi zorunlu olan hiç bir ürün sitemizde satılmamaktadır.

Kozmetik ve Dermokozmetik ürünlerinde Tanıtım ve Sağlık beyanı ile ilgili önemli uyarı

Kozmetik ve dermokozmetik ürünlerin yasal tanımı: Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir. Kozmetik ürünlerin hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. tantratitanjel.com'de belirtilen açıklamalar, ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz

Boyun ve Omuz Isıtıcı Sihirli Jel Isıtıcı Magic Warmer
  • Stok: Stok Yok
  • Ürün Kodu: tik380
99,90TL

 

 

 

 

KAPIDA GÜVENLİ ÖDEME SİSTEMİ
HEMEN SİPARİŞ VEREBİLİR, SİPARİŞİNİZİ TESLİM ALDIKDAN SONRA KAPIDA ÖDEME İLE GÜVENLE YAPABİLİRSİNİZ. SİPARİŞİNİZ AYNI GÜN KARGOLANACAKDIR SİZE SMS İLE BİLGİLENDİRME SAĞLANACAKDIR