Menu
Your Cart
Güvenli Kapıda Ödeme Sistemi Teslimatta Ödemenizi Yapabilirsiniz  tikUCUZ.com

Terazi Tartı

Terazi Tartı

Hassas Terazi Fiyatları: Kullanım alanlarına ya da ek fonksiyonlarına göre çeşitlilik gösteren hassas terazi fiyatları, her bütçeden işletmeciye ya da aileye hitap etmeyi amaçlıyor. Tartım işleminin yanı sıra, şarj edilebilme, dijital gösterge ya da hafızaya alma gibi özellikleri bulunan modelleri de tercih edebilir, ihtiyaçlarınızı çok daha hızlı ve etkin bir şekilde karşılayabilirsiniz. Geçmişte yaptığınız tartımları, gramaj farklılıklarını ya da ürünlerin ağırlık paket değişimlerini kolaylıkla yapabileceğiniz, hafızaya alma özellikli hassas terazi modelleri, gerek maliyetlerinizi, gerekse ürün kullanımını çok daha hesaplı bir şekilde kayıt altında tutmanızı amaçlıyor. Çok düşük miktarlarda bile son derece değerli olan maddeleri tartarak, değerinde alım satım yapmanıza olanak tanıyan hassas teraziler, aynı zamanda laboratuvarlarda kullandığınız değerli maddeleri ya da kimyasalları etkin bir şekilde bir araya getirmenize yardımcı oluyor. Farklı maddeleri karıştırırken ya da belirli oranda yeni solüsyonlar hazırlarken rahatlıkla başvurabileceğiniz kimyasal hassas teraziler, aynı zamanda kapak koruması ile de dikkat çekiyor. Kimyasalların hava ile temasını minimuma indirgemek, maddeleri dış etkenlerden korumak ya da solüsyonların dökülmesini engellemek amacıyla koruyucu bir bölgenin içerisine ürünlerinizi yerleştirebilir, hesaplamalarınızdan emin olabilirsiniz. Farklı kullanım amaçlarına hitap eden hassas teraziler arasından ihtiyacınıza en iyi şekilde hitap edeni seçebilir, ürünleri karşılaştırabilir, aralarındaki farkları detaylı olarak inceleyebilirsiniz.

Terazi Tartı

40 Kg Elektronik Şarjlı Çift Taraflı Çukur Kefeli Fiyat Hesaplamalı Dijital Mutfak Terazisi 40 Kg Elektronik Şarjlı Çift Taraflı Çukur Kefeli Fiyat Hesaplamalı Dijital Mutfak Terazisi
Bitiyor
40 Kg Elektronik Şarjlı Çift Taraflı Çukur Kefeli Fiyat Hesaplamalı Dijital Mutfak Terazisi 40 KG KAPASİTELİ ELEKTRONİK FİYAT HESAPLAMALI TERAZİ ÜRÜN HAFIZALAMA KODLAMA ÇİFT TARAFLI ÖN VE ARKA EKRAN LCD 240 SAAT AKÜLÜ ŞARJLI KULLANIMI LC..
799,00TL
40 kg Elektronik Terazi 40 kg Elektronik Terazi
Bitiyor
40 kg kapasite Fiyat Hesaplamalı Dijital Lcd Ekran Elektronik Hassas Terazi 40kg Bakkal Manav Terazisi Pazarcılar için iadeal Kolay Kullanım Kılavuzu Kg, Fiyat, Toplam, Hesaplama Birim Göstergeli Otomatik Fiyat Hesaplamalı Çift Taraflı Geniş Lcd Ekran Darbelere karşı dayan..
799,90TL
40kg Elektronik Dijital Terazi
Bitiyor
40 kg kapasite Fiyat Hesaplamalı Dijital Lcd Ekran Elektronik Hassas Terazi 40kg Bakkal Manav Terazisi Pazarcılar için iadeal Kolay Kullanım Kılavuzu Kg, Fiyat, Toplam, Hesaplama Birim Göstergeli Otomatik Fiyat Hesaplamalı Çift Taraflı Ekran Geniş Lcd Ekran Darbelere karş..
799,90TL
40Kg Elektronik Terazi
Bitiyor
40 KAPASİTE FİYAT HESAPLAMALI ÜCRETSİZ KARGO ELEKTRONİK HASSAS TERAZİ KOLAY KULLANILIR MENÜ KG- FİYAT-BİRİM GÖSTERGELERİ ELEKTRONİK FİYAT HESAPLAMALI PASLANMAZ KEFE ÇİFT TARAFLI GENİŞ EKRAN HER TÜRLÜ TARTIM YAPABİLİRSİNİZ ( MEYVE, SEBZE, TAHIL, BAKLİYAT, ET,..
799,90TL
Düz Kefeli Bakkal Manav Terazisi Düz Kefeli Bakkal Manav Terazisi
Bitiyor
Bakkal Manav Kasap gibi işletmelere uygun, fiyat hesaplamalı çift taraflı göstergeli 40 kg kapasite Fiyat Hesaplamalı Dijital Lcd Ekran Elektronik Hassas Terazi 40kg Bakkal Manav Terazisi Pazarcılar için iadeal Kolay Kullanım Kılavuzu Kg, Fiyat, Toplam, Hesaplama Birim G&o..
799,90TL
Hassas Dijital Mutfak Terazisi Hassas Dijital Mutfak Terazisi
Bitiyor
Üretici: Pratik Ürünler
Birbirinden lezzetli pasta,börek,kek ve yemeklerinizi 10 gram 20 gram tabirleri göz kararı eklemek yerine Hassas Dijital Mutfak Terazisi ile tam ayarını tutturabileceksiniz. 10 kilograma kadar hassas tartabilen Hassas Dijital Mutfak Terazisi mutfakların vazgeçilmezi olacaktır. ..
199,90TL
Şarjlı Akülü Çift Taraf Göstergeli 40 Kg Elektronik Mutfak Terazisi
Bitiyor
Düz  Elektronik Terazi 40 Kg Kapasite KAPASİTE 40KG HASSASİYET 2 GR KEFE ÖLÇÜLERİ: 36x27 CM FİYAT HESABI YAPAR ÜRÜN HAFIZALAMA ÇİFT TARAF ÖN VE ARKA EKRAN 240 SAAT AKÜLÜ ŞARJLI KULLANIM LCD EKRAN BLACK LIGHT HARİCİ KEFE İLE DARA ALA..
799,90TL
Gösterilen: 1 ile 7 arası, toplam: 7 (1 Sayfa)
KAPIDA GÜVENLİ ÖDEME SİSTEMİ
HEMEN SİPARİŞ VEREBİLİR, SİPARİŞİNİZİ TESLİM ALDIKDAN SONRA KAPIDA ÖDEME İLE GÜVENLE YAPABİLİRSİNİZ. SİPARİŞİNİZ AYNI GÜN KARGOLANACAKDIR SİZE SMS İLE BİLGİLENDİRME SAĞLANACAKDIR