Menu
Your Cart
Güvenli Kapıda Ödeme Sistemi Teslimatta Ödemenizi Yapabilirsiniz  tikUCUZ.com

Elektromanyetik 3D Akıllı Usb Şarjlı Boyun Masaj Aleti

Elektromanyetik 3D Akıllı Usb Şarjlı Boyun Masaj Aleti
Elektromanyetik 3D Akıllı Usb Şarjlı Boyun Masaj Aleti
Bitiyor -23 %
Elektromanyetik 3D Akıllı Usb Şarjlı Boyun Masaj Aleti
Elektromanyetik 3D Akıllı Usb Şarjlı Boyun Masaj Aleti

Elektromanyetik 3D Akıllı Usb Şarjlı Boyun Masaj Aleti

Elektromanyetik 3D Akıllı Usb Şarjlı Boyun Masaj Aleti
Son teknoloji ürünü boyun terapi ve masaj aleti artık evinizde, işyerinizde, seyahatte ve tatilde... Kısaca dilediğiniz heryerde.  
Bu son teknoloji portatif masaj aleti yanınızda! Iddia ediyoruz çok rahat edeceksiniz, bu ürün yaşam kalitenizi yükseltiyor!  
Boyununuza takın ve kumandasından istediğiniz programı seçip boyun masajının keyfini çıkarın. ...  
Ve bilmenizi isteriz ki sadece masaj yapmıyor.  

Bu elektrikli fizyoterapi   masaj aleti,  yüzük şeklindeki aerodinamik tasarımıyla, insan fizyolojisine uygun olarak tasarlanmıştır.
Boyun eğrisi ile accord servikal omurgaya düşük frekansta elektroterapi yaparak, vücutta son derece etkilii bir enerji alanı oluşturarak derin dokuya nüfuz eder, 
Herdaim fizyolojik duruşunuzu bozulmasını önlemek ve korumak için evde kolayca uygulayabileceğiniz ortamı oluşturur.

 

Paket İçeriği:
1 Adet Boyun Masajı Aleti
2 Adet Ped
1 Adet Usb Bağlantı Kablosu
1 Adet Kullanım Klavuzu

 

Kapıda Ödeme Elektromanyetik 3D Akıllı Usb Şarjlı Boyun Masaj Aleti Satın Alabilirsiniz

Yönetmelik gereğince, internet üzerinden satışı yapılan ürünlere ilişkin reklam ve ilanların kullanıcıları yanıltıcı, eksik ve kamu sağlığını bozucu nitelikte bilgiler içermesi yasaktır. Bu nedenle; sitemizde satışı gerçekleştirilen ürünlere ilişkin, özellikle tedavi edilmesi gereken rahatsızlıkları önlediği, tedavi ettiği ya da tedavisine yardımcı olduğu ve/veya ilaç niteliğinde olduğu şeklinde beyanlara yer verilmemektedir. tantratitanjel.com aracılığı ile satılan erkekler için genital bölge bakım jeli: İlaç yerine tavsiye edilemez ve kullanılamaz. Site içerisinde ve/veya ürün detaylarında yer alan yazılar sadece bilgi amaçlıdır.

Sağlık sorunlarınız ve tedavisi için mutlaka doktorunuza başvurunuz.

Bu sayfada tanıtımı ve satışı yapılan kozmetik içerikli ürün ilaç değildir ve tedavi amaçlı kullanılamaz.

Reçete ile verilmesi zorunlu olan hiç bir ürün sitemizde satılmamaktadır.

Kozmetik ve Dermokozmetik ürünlerinde Tanıtım ve Sağlık beyanı ile ilgili önemli uyarı

Kozmetik ve dermokozmetik ürünlerin yasal tanımı: Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir. Kozmetik ürünlerin hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. tantratitanjel.com'de belirtilen açıklamalar, ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz

Elektromanyetik 3D Akıllı Usb Şarjlı Boyun Masaj Aleti
KAPIDA TESLİMATTA ÖDEME GARANTİLİ ÜRÜN
Hemen şimdi sipariş verebilir ürününüzü kapıda nakit ödeme, kapıda kart ile ödeme ve kapıda kredi kartı ödeme ile sipariş verebilir teslim aldığınızda güvenli olarak ödeyebilirsiniz.
  • Stok: Stokda Var
  • Ürün Kodu: tik199
589,90TL
769,90TL

 

 

 

 

KAPIDA GÜVENLİ ÖDEME SİSTEMİ
HEMEN SİPARİŞ VEREBİLİR, SİPARİŞİNİZİ TESLİM ALDIKDAN SONRA KAPIDA ÖDEME İLE GÜVENLE YAPABİLİRSİNİZ. SİPARİŞİNİZ AYNI GÜN KARGOLANACAKDIR SİZE SMS İLE BİLGİLENDİRME SAĞLANACAKDIR