Menu
Your Cart
Güvenli Kapıda Ödeme Sistemi Teslimatta Ödemenizi Yapabilirsiniz  tikUCUZ.com

Elektrikli Sigara Sarma Makinesi

Elektrikli Sigara Sarma Makinesi
Elektrikli Sigara Sarma Makinesi
Bitiyor 24 Saat En Çok Listeye Eklenen -43 %
Elektrikli Sigara Sarma Makinesi
Elektrikli Sigara Sarma Makinesi

Elektrikli Sigara Sarma Makinesi

Hazneli Elektrikli S*gara Sarma Makinası Her Türlü Tütünü Doldurur
Tütünü kırmadan ezmeden S*gara sarmak istiyorsanız bu makine size göre. Uzun yıllar S*gara sarma makinası satan kurumsal bir firma olarak, müşterilerimizin en çok beğendiği ürün bu üründür. Diğer S*gara sarma makinelerine nazaran hazneli olaran S*gara sarma makinası enjeksiyon sistemli olup tütünü kırmadan S*gara dolumunu gerçekleştiriyor. Diğer S*gara sarma makinaları gibi yaylı sistem değildir, tütünü yay dönerek doldurmaz, enjeksiyon sistemi sayesinde tütünü ittirererek doldurur.
Zahmetsizce, yorulmadan, elleriniz acımadan S*gara dolumu gerçekleştirmek istiyorsanız hazneli olan S*gara sarma makinası tam size göredir.
Makinenin dış aksamı plastik iç akşamı çeliktir. Kaliteli malzemeden yapılmış ve müşteri memnuniyetine özen gösterilmiştir. Sardığınız S*garalarda boşluk bırakmaz, makaron içerisine tütünü sabit bir şekilde doldurmaktadır. Ayarını kendi yapmaktadır ve hazneye koyduğunuz fazla tütünü siz kolu indirdiğinizde kesmektedir. Sardığınız S*garalarda kesinlikle kül dökme gibi bir durum olmamaktadır Kül dökülen S*garaları çalıştığınız tütüncü dükkanları kabul etmemektedir. Bunun farkındayız kaliteli, müşteri memnuniyeti almış bu ürünü satıyoruz.

Hazneli olan S*gara sarma makinası ile her türlü tütünü sarabilirsiniz. Islak, kuru ya da toz farketmez.
Makine içerisine fazla tütün koyduğunuz da, makine durur ve motoruna zarar vermez. Makine durduğu zaman içerisinde bulunan tütünleri içerisinden ççıkan temizleme aparatları ile temizleyip reset düğmesine ortalama 15-20 sn basmanız gerekmektedir.
Hazneli S*gara sarma makinası ile adıyaman, bitlis, diyarbakır, küba ve diğer bütün tütünleri sarabilirsiniz. Her türlü makarona uyumludur.
S*gara sarma makinası size set halinde gelmektedir. Ürünü kargodan teslim aldığınız gibi hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

 

Tam Otomatik Hazneli Elektrikli Tütün Sarma Makinası Nasıl Kullanılır ?
1-) Ürün size geldiği vakit kablosunu takın.
2-) Kablo taktığınız yerin hemen yanında bulunan düğmeyi on konuma getirin.
3-) Tütünüzü hazneye boşaltın.
4-) Makaronunuzu saü tarafta bulunan kısma takın. Sağ tarafta bulunan kol yukarda olmalı, aksi takdirde makaronu takamazsınız. Makaronu taktıktan sonra, altta bulunan ufak hazneye çok hafif şekilde tütünü bastırın.
5-) Sağ tarafta bulunan yukarı kaldırdığımız kolu aşağı doğru indirin.
6-) Yaklaşık 2 saniye içerisinde makaronunuzun S*gara dolum işlemi tamamlanmış olacaktır.

Bu makine ile S*gara sarmak işte bu kadar kolay.
Ürünü masaya sabitlediğiniz de herhangi bir şekilde kayma yapmamaktadır. Rahat şekilde, profosyonelce S*gara dolumu gerçekleştirebilirsiniz.
Tam Otomatik Hazneli Elektrikli Tütün Sarma Makinasının servis garantisi var mı?
Evet. S*gara sarma makinasının servis garantisi mevcuttur. Herhangi bir bozulma/arıza durumunda bizlere gittigidiyor mesaj servisi üzerinden ya da telefon numaralarımızdan ulaşabilirsiniz. Kargo etiketinin üzerinde şirketimize ait telefon bulunması bulunmaktadır.

Tam Otomatik Hazneli Elektrikli Tütün Sarma Makinası
Yasal Uyarı: Tütün mamülleri sağlığınıza zarar verir.
Yasal Uyarı: Kişisel Kullanım İçin Üretilmiştir.

Kapıda Ödeme Elektrikli Sigara Sarma Makinesi Satın Alabilirsiniz

Yönetmelik gereğince, internet üzerinden satışı yapılan ürünlere ilişkin reklam ve ilanların kullanıcıları yanıltıcı, eksik ve kamu sağlığını bozucu nitelikte bilgiler içermesi yasaktır. Bu nedenle; sitemizde satışı gerçekleştirilen ürünlere ilişkin, özellikle tedavi edilmesi gereken rahatsızlıkları önlediği, tedavi ettiği ya da tedavisine yardımcı olduğu ve/veya ilaç niteliğinde olduğu şeklinde beyanlara yer verilmemektedir. tantratitanjel.com aracılığı ile satılan erkekler için genital bölge bakım jeli: İlaç yerine tavsiye edilemez ve kullanılamaz. Site içerisinde ve/veya ürün detaylarında yer alan yazılar sadece bilgi amaçlıdır.

Sağlık sorunlarınız ve tedavisi için mutlaka doktorunuza başvurunuz.

Bu sayfada tanıtımı ve satışı yapılan kozmetik içerikli ürün ilaç değildir ve tedavi amaçlı kullanılamaz.

Reçete ile verilmesi zorunlu olan hiç bir ürün sitemizde satılmamaktadır.

Kozmetik ve Dermokozmetik ürünlerinde Tanıtım ve Sağlık beyanı ile ilgili önemli uyarı

Kozmetik ve dermokozmetik ürünlerin yasal tanımı: Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir. Kozmetik ürünlerin hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. tantratitanjel.com'de belirtilen açıklamalar, ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz

Elektrikli Sigara Sarma Makinesi
KAPIDA TESLİMATTA ÖDEME GARANTİLİ ÜRÜN
Hemen şimdi sipariş verebilir ürününüzü kapıda nakit ödeme, kapıda kart ile ödeme ve kapıda kredi kartı ödeme ile sipariş verebilir teslim aldığınızda güvenli olarak ödeyebilirsiniz.
  • Stok: Stokda Var
  • Ürün Kodu: tutundolum35
2.299,00TL
3.999,00TL

 

 

 

 

KAPIDA GÜVENLİ ÖDEME SİSTEMİ
HEMEN SİPARİŞ VEREBİLİR, SİPARİŞİNİZİ TESLİM ALDIKDAN SONRA KAPIDA ÖDEME İLE GÜVENLE YAPABİLİRSİNİZ. SİPARİŞİNİZ AYNI GÜN KARGOLANACAKDIR SİZE SMS İLE BİLGİLENDİRME SAĞLANACAKDIR