Menu
Your Cart
Güvenli Kapıda Ödeme Sistemi Teslimatta Ödemenizi Yapabilirsiniz  tikUCUZ.com

Acura AC437S Türkçe Konuşan Bilekten Ölçer Tansiyon Aleti

Acura AC437S Türkçe Konuşan Bilekten Ölçer Tansiyon Aleti
Bitiyor Stok Yok

Acura AC437S Türkçe Konuşan Bilekten Ölçer Tansiyon Aleti


Bilekten Ölçer Konuşan Tansiyon Aleti Acura AC-437 S


Acura AC-437 S kan basıncı ölçümünü bilekten yapan bir tansiyon aletidir. Sağlık kuruluşlarında ve evde kullanım için uygundur. Tam otomatik olması ve tek tuşa basarak ölçüm yapabilme özelliği sayesinde hastalar kendi kan basıncının takibini kolayca yapabilir. Geniş LCD ekranından büyük tansiyon, küçük tansiyon ve kalp atış hızı izlenebilir. Düzensiz kalp atışını algılayan sensörleri sayesinde kalp atışlarındaki anormallikler tespit edilir ve düzensiz kalp atışı tespit edilmesi durumunda kullanıcı uyarılır. Cihaz konuşma özelliğine sahiptir.

Acura AC-437 S tansiyon aletinin geriye dönük 99 ölçümü kaydeden hafızası vardır. İki adet kalem pil ve saklama kutusu ile birlikte gelir. Bileklik çevresi 23-33 cm arasındadır. Sesli ve sessiz ölçüm yapabilme özelliğine sahiptir. Kullandıktan 1 dakika sonra otomatik kapanma teknolojisi mevcuttur.

Kapıda Ödeme Acura AC437S Türkçe Konuşan Bilekten Ölçer Tansiyon Aleti Satın Alabilirsiniz

Yönetmelik gereğince, internet üzerinden satışı yapılan ürünlere ilişkin reklam ve ilanların kullanıcıları yanıltıcı, eksik ve kamu sağlığını bozucu nitelikte bilgiler içermesi yasaktır. Bu nedenle; sitemizde satışı gerçekleştirilen ürünlere ilişkin, özellikle tedavi edilmesi gereken rahatsızlıkları önlediği, tedavi ettiği ya da tedavisine yardımcı olduğu ve/veya ilaç niteliğinde olduğu şeklinde beyanlara yer verilmemektedir. tantratitanjel.com aracılığı ile satılan erkekler için genital bölge bakım jeli: İlaç yerine tavsiye edilemez ve kullanılamaz. Site içerisinde ve/veya ürün detaylarında yer alan yazılar sadece bilgi amaçlıdır.

Sağlık sorunlarınız ve tedavisi için mutlaka doktorunuza başvurunuz.

Bu sayfada tanıtımı ve satışı yapılan kozmetik içerikli ürün ilaç değildir ve tedavi amaçlı kullanılamaz.

Reçete ile verilmesi zorunlu olan hiç bir ürün sitemizde satılmamaktadır.

Kozmetik ve Dermokozmetik ürünlerinde Tanıtım ve Sağlık beyanı ile ilgili önemli uyarı

Kozmetik ve dermokozmetik ürünlerin yasal tanımı: Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir. Kozmetik ürünlerin hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. tantratitanjel.com'de belirtilen açıklamalar, ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz

Acura AC437S Türkçe Konuşan Bilekten Ölçer Tansiyon Aleti
KAPIDA TESLİMATTA ÖDEME GARANTİLİ ÜRÜN
Hemen şimdi sipariş verebilir ürününüzü kapıda nakit ödeme, kapıda kart ile ödeme ve kapıda kredi kartı ödeme ile sipariş verebilir teslim aldığınızda güvenli olarak ödeyebilirsiniz.
  • Stok: Stok Yok
  • Ürün Kodu: tik396
679,90TL

 

 

 

 

KAPIDA GÜVENLİ ÖDEME SİSTEMİ
HEMEN SİPARİŞ VEREBİLİR, SİPARİŞİNİZİ TESLİM ALDIKDAN SONRA KAPIDA ÖDEME İLE GÜVENLE YAPABİLİRSİNİZ. SİPARİŞİNİZ AYNI GÜN KARGOLANACAKDIR SİZE SMS İLE BİLGİLENDİRME SAĞLANACAKDIR