Menu
Your Cart
Güvenli Kapıda Ödeme Sistemi Teslimatta Ödemenizi Yapabilirsiniz  tikUCUZ.com

Mutfak Gereçleri

Mutfağınızda en güzel yemekleri pişirmek, en güzel sunumlarla en şık sofralar hazırlamak için ihtiyacınız olan tüm ürünler. Mutfak gereçleri deyince; yemek pişirme ürünleri, küçük mutfak aletleri, bıçak çeşitleri, saklama kapları, yemek takımları, çeyiz setleri, bardak çeşitleri, servis gereçleri pratik pişirme kapları, pratik aletler ve kahvaltı takımları gibi birçok ürün akla gelmekte. Kategorimizde yer alan bu ürünler sayesinde mutfağınızın ve sofranızın eksiklerini tamamlayabilirsiniz. Mutfakta yemek pişirmek için gerekli olan ürünlerden en önemlileri tencereler, tavalar ve fırın kaplarıdır.

3 Fonksiyonlu Oynar Başlıklı Musluk Başlığı 3 Fonksiyonlu Oynar Başlıklı Musluk Başlığı
Bitiyor -36 %
3 Fonksiyonlu Oynar Başlıklı Musluk Başlığı 3 Fonksiyonlu Oynar Musluk Başlığı Tüm Musluklara Uyumlu (UNIVERSAL) 3 Kademeli Oynar Tasarruflu Damlama Sistemli Musluk Başlığı Mutfakta ellerimizi yıkarken, bulaşık yıkarken, meyve sebze yıkarken suyun şiddetini farklı farklı ayarlarız. Pratik ve..
229,90TL 359,90TL
40 Kg Elektronik Şarjlı Çift Taraflı Çukur Kefeli Fiyat Hesaplamalı Dijital Mutfak Terazisi 40 Kg Elektronik Şarjlı Çift Taraflı Çukur Kefeli Fiyat Hesaplamalı Dijital Mutfak Terazisi
Bitiyor
40 Kg Elektronik Şarjlı Çift Taraflı Çukur Kefeli Fiyat Hesaplamalı Dijital Mutfak Terazisi 40 KG KAPASİTELİ ELEKTRONİK FİYAT HESAPLAMALI TERAZİ ÜRÜN HAFIZALAMA KODLAMA ÇİFT TARAFLI ÖN VE ARKA EKRAN LCD 240 SAAT AKÜLÜ ŞARJLI KULLANIMI LC..
799,00TL
40 kg Elektronik Terazi 40 kg Elektronik Terazi
Bitiyor
40 kg kapasite Fiyat Hesaplamalı Dijital Lcd Ekran Elektronik Hassas Terazi 40kg Bakkal Manav Terazisi Pazarcılar için iadeal Kolay Kullanım Kılavuzu Kg, Fiyat, Toplam, Hesaplama Birim Göstergeli Otomatik Fiyat Hesaplamalı Çift Taraflı Geniş Lcd Ekran Darbelere karşı dayan..
799,90TL
40kg Elektronik Dijital Terazi
Bitiyor
40 kg kapasite Fiyat Hesaplamalı Dijital Lcd Ekran Elektronik Hassas Terazi 40kg Bakkal Manav Terazisi Pazarcılar için iadeal Kolay Kullanım Kılavuzu Kg, Fiyat, Toplam, Hesaplama Birim Göstergeli Otomatik Fiyat Hesaplamalı Çift Taraflı Ekran Geniş Lcd Ekran Darbelere karş..
799,90TL
40Kg Elektronik Terazi
Bitiyor
40 KAPASİTE FİYAT HESAPLAMALI ÜCRETSİZ KARGO ELEKTRONİK HASSAS TERAZİ KOLAY KULLANILIR MENÜ KG- FİYAT-BİRİM GÖSTERGELERİ ELEKTRONİK FİYAT HESAPLAMALI PASLANMAZ KEFE ÇİFT TARAFLI GENİŞ EKRAN HER TÜRLÜ TARTIM YAPABİLİRSİNİZ ( MEYVE, SEBZE, TAHIL, BAKLİYAT, ET,..
799,90TL
7 Renk Değiştiren Musluk Başlığı 7 Renk Değiştiren Musluk Başlığı
Bitiyor Stok Yok
7 Renk Değiştiren Musluk Başlığı Isıya Duyarlı 7 Renk Değiştiren Led Işıklı Fiskiye Işıklı musluk aparatını aldığınızda tüm musluklarınız renk değiştirecek. Gece muslukla işiniz olduğunda lambayı açmanıza bile gerek yok. Musluğu açtığınız zaman ışıklı akan su size bir gece lamb..
199,90TL
Araç İçi Su Isıtıcı Termos Kupa Bardak Araç İçi Su Isıtıcı Termos Kupa Bardak
Bitiyor
Üretici: Otomobil Tutkunu
Araç İçi Su Isıtıcı Termos Kupa Bardak Kettle Çakmaklık Girişli Oto Su Isıtıcı Çay Kahve Termosu Araç İçi Su Isıtıcı Termos Kupa Bardak ile Yolculuklar Artık Daha Keyifli ! Araç ile yaptığınız seyahatlerinizde, istediğiniz anda çayınızı, kahv..
299,00TL
Askılı Raylı Katlanabilir Çöp Kovası Askılı Raylı Katlanabilir Çöp Kovası
Bitiyor -52 %
Askılı Raylı Katlanabilir Çöp Kovası Mutfak Askılı Çöp Kovası Katlanabilir Raylı Çöp Kovası Plastik Mutfakların en önemli ihtiyaçlarından bir tanesi çöp kovasıdır. Mutfak çöp kutusu, çok fazla kullanıldığı için ..
199,90TL 419,90TL
Ayarlanabilir Spiral Hortumlu Musluk Başlığı Ayarlanabilir Spiral Hortumlu Musluk Başlığı
Bitiyor
Spiral Hortumlu Musluk Başlığı 2 in 1 Spiral Hortumlu Ayarlanabilir Hareketli Banyo Mutfak Lavabo Musluk Duş Başlığı Plastik Hortumlu Musluk Lavabo Banyo Mutfak Duş Başlığı Plastik Hortumlu Musluk Lavabo Banyo Mutfak Duş Başlığı Özellikleri Plastik hortuma sahiptir. Başlık ayarlanabi..
499,90TL
Chopsticks Çin Yemek Çubuğu 10 Adet
Bitiyor
Chopsticks Çin Yemek Çubuğu 10 Adet Çin Usulü Yemek Çubukları Chopsticks (10 ad) adıyla da bilinen çubuklarla yemek yemenin zor olduğunu düşünüyorsanız, birkaç denemeden sonra fikriniz değişebilir. Ürün Özellikl..
159,90TL
Çukur Kefeli Dijital 40 Kg Mutfak Bakkal Manav Terazisi Çukur Kefeli Dijital 40 Kg Mutfak Bakkal Manav Terazisi
Bitiyor
Çukur Kefeli Dijital 40 Kg Mutfak Bakkal Manav Terazisi Bakkal Manav Kasap gibi işletmelere uygun, fiyat hesaplamalı çift taraflı göstergeli 40 kg kapasite Fiyat Hesaplamalı Dijital Lcd Ekran Elektronik Hassas Terazi 40kg Bakkal Manav Terazisi Pazarcılar için iadea..
799,00TL
Düz Kefeli Bakkal Manav Terazisi Düz Kefeli Bakkal Manav Terazisi
Bitiyor
Bakkal Manav Kasap gibi işletmelere uygun, fiyat hesaplamalı çift taraflı göstergeli 40 kg kapasite Fiyat Hesaplamalı Dijital Lcd Ekran Elektronik Hassas Terazi 40kg Bakkal Manav Terazisi Pazarcılar için iadeal Kolay Kullanım Kılavuzu Kg, Fiyat, Toplam, Hesaplama Birim G&o..
799,90TL
El Tipi Mixer Hamur Ölçekli Dağtıcı Kek Krep Makinesi Mekanizmalı Pancake Cupcake Hamur Karıştır El Tipi Mixer Hamur Ölçekli Dağtıcı Kek Krep Makinesi Mekanizmalı Pancake Cupcake Hamur Karıştır
Bitiyor -30 %
Üretici: Pratik Ürünler
Pancake Machine Mikser Krep, Pankek ve Gözleme Makinesi  Çevirerek manual olarak çırpılır Hazne aynı zamanda ölçü kabı olarak kullanılabilmektedir,  28 Ounce, 3.5 cups, 800ml Düzgün, homojenize bir karışım için özel olarak tasar..
999,90TL 1.419,90TL
Elektrikli Bıçak Bileme Aleti Elektrikli Bıçak Bileme Aleti
Bitiyor Stok Yok
Elektrikli Bıçak Bileme En Kaliteli Bıçak Bileme Mazemesi Olarak Kullanılan Professional Bir Cihazdır. Mutfaklarda En Çok Popüler Olan Bıçak Bileme Aletlerinin Yeni Nesili Eletrikli Düğmeli Son Derece Kaliteli Bir Ürün Karşınızda. Bıçaklarını..
99,90TL
Elektrikli Vakumlu Paketleme Makinesi Elektrikli Vakumlu Paketleme Makinesi
Bitiyor -25 %
Ev Tipi Elektrikli Gıda Vakum Makinesi Vakumlama Sebze Elektrikli Vakum Paketleme Makinesi Makinamız vakumlama ve yapıştırma işlemlerini yapabilir. Vakumlama yapılan ürünler, akma, sızdırma, böceklenme, küflenme vb gibi istenmeyen durumlara karşı korunmuş olurlar. Vakumlama maki..
599,90TL 799,90TL
Et Sebze Kesme Doğrama Mutfak Makası Dilimleme Bıçağı Et Sebze Kesme Doğrama Mutfak Makası Dilimleme Bıçağı
Bitiyor -30 %
Üretici: Pratik Ürünler
Clever Cutter Et ve Sebze Kesme Doğrama Mutfak Makası Dilimleme Bıçağı Clever Cutter Pratik Mutfak Makası kesme tahtası ve bıçağı birleştiren tasarımıyla dilimleme ve doğrama işlemlerinizi hiç olmadığı kadar hızlı yapabilmenizi sağlayacak. Bir yanda bıçağı, diğerinde k&..
139,90TL 199,90TL
Fayans Arası Şerit Bant
Bitiyor 24 Saat En Çok Listeye Eklenen
Fayans Arası Şerit Bant Zeminlerde olduğu gibi duvar fayanslarınızda da kolaylıkla kullanabileceğiniz özel bir banttır. Zaman içerisinde kirlenen ve kararan fayansları için Fayans Arası Şerit Bant Fayans Arası Şerit Bant dakikalar içinde uygulanarak derzlerin üzerin..
299,90TL
Hassas Dijital Mutfak Terazisi Hassas Dijital Mutfak Terazisi
Bitiyor
Üretici: Pratik Ürünler
Birbirinden lezzetli pasta,börek,kek ve yemeklerinizi 10 gram 20 gram tabirleri göz kararı eklemek yerine Hassas Dijital Mutfak Terazisi ile tam ayarını tutturabileceksiniz. 10 kilograma kadar hassas tartabilen Hassas Dijital Mutfak Terazisi mutfakların vazgeçilmezi olacaktır. ..
199,90TL
Hot Water Ani Su Isıtıcı Musluk Hot Water Ani Su Isıtıcı Musluk
Bitiyor -10 % Stok Yok
Hot Water Ani Sıcak Su Musluğu Elektrikli Mutfak Lavobo Banyo Ani Su Isıtıcı Musluk Sofben Kullanım Hazırlığı 1. Ürünü hortumlara bağlayıp çalışmaya hazır hale gelmeden ürünü elektriğe bağlamayın. 2. Ürünün tüm bağlantılarını yaptıktan son..
1.799,90TL 1.999,00TL
Kablosuz Spot Dokunmatik Led Lamba Kablosuz Spot Dokunmatik Led Lamba
Bitiyor
Kablosuz Spot Dokunmatik Led Lamba Kablosuz Spot Pilli Dokunmatik Led Lamba 3 Ledli Dolap Lambası Kablosuz spot Lamba ile artık dolaplarınızın içleri karanlık olmak zorunda değil dekoratif spot lamba; vitrin İçleri,mutfak ve dolaplarda yüksek ışık gücü ile kullanılabi..
259,90TL
Kahverengi Mermer Desenli Yapışkanlı Kaplama Kağıdı
Bitiyor -31 %
Kahverengi Mermer Desenli Yapışkanlı Kaplama Kağıdı 5m Nem geçirmez, su geçirmez, toz geçirmez, yağ geçirmez, kolay temizlenebilir, yüksek sıcaklığa dayanıklı. Mutfak tezgah üstü, çekmece, dolap, boyalı duvar, pürüzsüz duvar kağıdı, ..
199,90TL 289,90TL
Kendinden Yapışkanlı Şeffaf Askı Seti Kendinden Yapışkanlı Şeffaf Askı Seti
Bitiyor
Kendinden Yapışkanlı Şeffaf Askı Seti Kendinden Yapışkanlı Şeffaf Askı 5 Li Set Şık şeffaf tasarım, güzel ev dekorasyonu için oldukça uygun olan neredeyse görünmez hale getirir. Çok amaçlı kullanım için şeffaf kanca Banyo, açık, mutfak, sok..
139,00TL
Lavabo Küvet Su Sızdırmazlık Bandı
Bitiyor 24 Saat En Çok Listeye Eklenen
Lavabo Küvet Su Sızdırmazlık Bandı Lavabo Küvet Su Sızdırmazlık Bandı uzun ömürlü bir sızdırmazlık sağlar ve mutfak ve banyo alanlarına profesyonel bir görünüm kazandırır. Özellikle aile için tasarlanmış, çevre dostu ve toksik olmayan, &cc..
229,00TL
Mermer Desenli Yapışkanlı Kaplama Kağıdı
Bitiyor
Mermer Desenli Yapışkanlı Kaplama Kağıdı 2m / 3m / 5m Nem geçirmez, su geçirmez, toz geçirmez, yağ geçirmez, kolay temizlenebilir, yüksek sıcaklığa dayanıklı. Mutfak tezgah üstü, çekmece, dolap, boyalı duvar, pürüzsüz duvar kağıdı, p..
299,90TL
Gösterilen: 1 ile 24 arası, toplam: 50 (3 Sayfa)
KAPIDA GÜVENLİ ÖDEME SİSTEMİ
HEMEN SİPARİŞ VEREBİLİR, SİPARİŞİNİZİ TESLİM ALDIKDAN SONRA KAPIDA ÖDEME İLE GÜVENLE YAPABİLİRSİNİZ. SİPARİŞİNİZ AYNI GÜN KARGOLANACAKDIR SİZE SMS İLE BİLGİLENDİRME SAĞLANACAKDIR