Menu
Your Cart
Güvenli Kapıda Ödeme Sistemi Teslimatta Ödemenizi Yapabilirsiniz  tikUCUZ.com

En İyi Masaj Aletleri

masaj aleti ısıtmalı, masaj aleti ısıtıcılı, masaj aletleri titreşimli, japon masaj aletleri, masaj aleti kapıda ödeme, masaj aleti ovmalı, masaj aletleri modelleri, masaj aletleri ayak, masaj aleti ahşap, masaj aletleri boyun, masaj aleti bacak için, masaj aleti bantları, masaj aleti baş, boyun masaj aletleri, titreşimli masaj aletleri, masaj aleti car home, masaj aletleri çeşitleri, masaj aleti çift kanallı tens cihazı, yüz masaj aleti çeşitleri, masaj aleti döner başlıklı, masaj aleti darbeli, masaj aleti duş, dil masaj aletleri, masaj aletleri elektrikli, masaj aleti en iyisi, masaj aleti el tipi, masaj aleti fizik tedavi, ayak masaj aleti ısıtıcı, masaj aleti ile zayıflama, masaj aleti ile göbek eritme, masaj aleti ile selülit giderme, masaj aleti ısıtıcı,


3D Titreşimli Body Slimmer Masaj Aleti 3D Titreşimli Body Slimmer Masaj Aleti
Bitiyor Stok Yok
3D Elektrikli Tüm Vücut Şekillendirici Masaj Aleti Rahatlayın ve istenmeyen yağları çabucak yok edin! Olağanüstü tasarım ve güçlü güç ile kas gerginliğini giderir, selüliti azalt, yağları yak, pürüzsüz ve sıkı bir cil, v&u..
149,90TL
4d Boyun Sırt Omuz Yoğurma Asmalı Masaj Yastığı Akupunktur Masajı
Bitiyor Yeni 24 Saat En Çok Listeye Eklenen -26 %
Yeni Nesil 4d Boyun Sırt Omuz Yoğurma Asmalı Masaj Yastığı Akupunktur MasajıOvmalı Masaj Aleti Boyun Sırt Bel Dayanıklı Şarjlı Gelişmiş Masaj Aleti Rahatlamanın Yeni Tanımı: 6 Gelişmiş Başlıkla Tam Vücut Masaj DeneyimiModern yaşamın stresini arkanızda bırakın ve kendinizi 6 gelişmiş masaj başlığı..
1.259,00TL 1.699,00TL
4D Yüz Masaj Aleti Massager 4 Başlıklı Masaj Aleti
Bitiyor Stok Yok
4D Masaj Aleti Massager 4 Başlıklı Masaj Aleti Artık göz ve dudak çevresi sarkmalarını, kol omuz ve bacak sarkmalarını dert etmenize gerek kalmadı!  4D Massager Sıkılaştırıcı 4 Başlıklı Masaj Aleti sizi bu dertten Daha önce hiç böylesine etkili bir yöntemi t..
269,90TL
5 Motorlu Titreşimli Masaj Aleti Göbek Kemeri 5 Motorlu Titreşimli Masaj Aleti Göbek Kemeri
Bitiyor -49 %
5 Motorlu Titreşimli Masaj Aleti Göbek Kemeri Unisex kullanabilir Hem Bayanlar Hem Erkekler Rahatlıkla Kullanabilir X5 Super Slim 5 Motorlu Titreşimli Masaj Kemeri Göbek Eritme Aleti Unisex bay ve bayan kullanabilir. Sade Tasarım Kumandası İle Rahat Kullanım İmkanı Sunmaktadır. ..
459,90TL 899,90TL
6 Başlıklı Paletli Yeni Masaj Aleti
Bitiyor -28 %
Acura AC-738K Paletli, 6 Başlıklı Başlıklı El Tipi Masaj Aleti Yorucu bir günün ardından mükemmel bir masaja kim hayır diyebilir! Bu profesyonel masaj aleti güçlü motoru sayesinde omuz, sırt, bel, baldır ve bacaklarınıza derinlemesine masaj yapar. Sizi rahatlatırke..
499,90TL 699,00TL
ACURA AC-777 5 Motorlu Masaj Kemeri
Bitiyor Stok Yok
Acura AC-777 Yeni Nesil 5 Motorlu Darbe Etkisini Arttırıcı Paletli İnceltici Kemeri 5 Motorlu İnceltici kemeri Kendisine bağlı özel kumandası ile ayarlanabilir hız ayarı 72 Pinli güçlü darbeli titreşimli micro masaj etkili zayıflama kemeri Acura Mikro Masaj Etkili İnceltici..
390,00TL
Acura AC-778 Paletli 7 Motorlu Masaj Kemeri Acura AC-778 Paletli 7 Motorlu Masaj Kemeri
Bitiyor Stok Yok
Acura AC-778 Paletli 7 Motorlu Masaj Kemeri Acura Yedi Motorlu Darbe Etkisini Arttırıcı Paletli Titreşimli Masaj Kemeri AC-778 Özellikleri : Maximum teknoloji 7 motorlu Zayıfama ve Masaj birarada Maxsimum güç Yeni teknoloji Özel esnek ve temizlenebilir dış yüzey Ay..
799,90TL
Acura AC-900 3 Motorlu Şarjlı Masaj Kemeri Acura AC-900 3 Motorlu Şarjlı Masaj Kemeri
Bitiyor Stok Yok
Acura AC-900 Roam Yeni Nesil Şarjlı 3 Motorlu Masaj Kemeri Üzerinde 3 adet güçlü motor bulunan Acura AC-900 Roam - 3 Motorlu Micro Masaj Etkili Masaj Kemeri, ergonomik kumandası, rahatlıkla temizlenebilir özelliği ve 72 pin micro masaj paleti sayesinde kullanışlı bir hal ..
519,00TL
Ayak Parmak Masaj Aleti Ayak Parmak Masaj Aleti
Bitiyor Stok Yok
Acura Ac-516 Parmak Masaj Aleti   -Kolay kullanım -Şık tasarım -Temizlenebilir yüzey -Unisexs kullanım(ayak numaralarına uyumlu)  - Paket içerisinde mavi ve pembe renk olarak 2 adet vardır ( Stok durumuna göre değişmektedir) - Ürün ile birlikte p..
0,00TL
Ayarlanabilir Kademeli Bel ve Sırt Desteği Masaj Minderi Ayarlanabilir Kademeli Bel ve Sırt Desteği Masaj Minderi
Bitiyor Stok Yok
Ayarlanabilir Kademeli Bel ve Sırt Desteği Masaj Minderi Sırt Masaj, Spor ve Streç Ekipmanı - Bel Desteği Geri Masaj Sedye Spor Streç Ekipmanları Bel Desteği Bu sırt masajı ABS plastikten yapılmıştır, bel ağrısını tamamen germek ve rahatlatmak için farklı ayarlarla donatılmış..
179,90TL
Body Slimmer Selülit Masaj Aleti Body Slimmer Selülit Masaj Aleti
Bitiyor Stok Yok
Body Slimmer Selülit Masaj Aleti Vücudunuzun her bölgesinde pratik bir şekilde kullanabilirsiniz. Fazla kiloların atılmasına Yapılan masaj sonrası kan ve lenf dolaşımı Lenfatik dolaşımın artmasıyla toksin maddeler Hamilelik sonrası oluşan karın sarkmalarında ve bacak kasılmaları,..
139,90TL
Bokoma Kafa Masaj Aleti Bokoma Kafa Masaj Aleti
Bitiyor -20 %
Bokoma Kafa Masaj Aleti Bokoma Kafa Masaj Teli Müthiş bir kafa masajı sizi bekliyor. Göründüğünden çok daha etkili bir ürün karşınızda duruyor! Bokomayı kafanıza yerleştirip kafa derinize yavaşca masaj yapmaya başlayınca, Bokoma kafa derisindeki t..
159,90TL 199,90TL
Butterfly Karın Kası ve Masaj Aleti Butterfly Karın Kası ve Masaj Aleti
Bitiyor Stok Yok
Acura Ac-353 Big Butterfly Masaj Aleti Zayıflama ve Masaj 2 Etki Tek Üründe Yeni Nesil Karın Kası Çalıştırıcı Kan Doaşımını Düenlemeye Yardımcıdır 6 Farklı Masaj Modu 10 Farklı Hız Ayar Seçeneği Işıklı Kumanda Paneli Otomatik Kapanma Fonksiyonu Kolay Kullanım Kull..
69,00TL
Butterfly Yeni Nesil Bölgesel Masaj Aleti Butterfly Yeni Nesil Bölgesel Masaj Aleti
Bitiyor Stok Yok
Butterfly Yeni Nesil Bölgesel Masaj Aleti Yeni Mini kelebek vücut kas masajı geri mat elektronik zayıflama masaj Fitness sağlık masajı kas stimülatörü Kompakt boyut, her yerde ve her zaman kullanılabilir Güvenli ve kullanışlı, hızlı ve sessiz Omuzlarda, sı..
79,90TL
Darbeli Boyun ve Omuz Masaj Şalı Darbeli Boyun ve Omuz Masaj Şalı
Bitiyor Stok Yok
Cervical Darbeli Boyun ve Omuz Masaj Şalı Cervikal Darbeli Boyun ve Omuz Masaj Aleti Cervical Masaj Şalı Boyun, Omuz, Bel, sırt, kalça   Fonksiyonlar 1. Davul tipi masaj boyun, omuz, sırt, bel ve kalçaya etkin dokunuş, 2. Ağrı ve yorgunluğu gidermek için, s..
159,90TL
Darbeli Boyun ve Omuz Masaj Şalı Darbeli Boyun ve Omuz Masaj Şalı
Bitiyor Stok Yok
Darbeli Boyun ve Omuz Masaj Şalı Cervikal Darbeli Boyun ve Omuz Masaj Aleti Masaj Şalı Boyun, Omuz, Bel, sırt, kalça Fonksiyonlar 1. Davul tipi masaj boyun, omuz, sırt, bel ve kalçaya etkin dokunuş, 2. Ağrı ve yorgunluğu gidermek için, simetrik ve güçlü..
159,00TL
Darbeli Titreşimli Şarjlı Masaj Tabancası 12 Başlıklı 6 Hızlı Darbeli Titreşimli Şarjlı Masaj Tabancası 12 Başlıklı 6 Hızlı
Bitiyor -22 %
Darbeli Titreşimli Şarjlı Masaj Tabancası 12 Başlıklı 6 Hızlı 12 Masaj Başlı ve 6 Hızlı Masaj Tabancası, spor yorgunluğundan sonra iyileşme, spor yaralanmasından sonra rehabilitasyon için en iyi ve uygundur. Kan dolaşımını artırarak kas sertliğini ve ağrılı ağrıyı etkili bir şekilde azaltm..
699,90TL 899,90TL
Değiştirilebilir Çift Başlıklı Masaj Aleti
Bitiyor 24 Saat En Çok Listeye Eklenen -20 %
Titreşimli Relax Çift Başlıklı Masaj Aleti RL-054 Çift Başlıklı Masaj Aleti Değiştirilebilir Çift Başlıklı Masaj Aleti Paket İçeriği: 1 Adet Relax Çift Başlıklı Titreşimli Masaj Aleti RL-054 6 Adet Başlık..
469,90TL 589,00TL
Dijital Göstergeli Çift Başlıklı Paletli Masaj Aleti Dijital Göstergeli Çift Başlıklı Paletli Masaj Aleti
Bitiyor Stok Yok
Tam Profesyonel Dijital Göstergeli Paletli Masaj Aleti AC-750 Tam profesyonel, paletli, çift başlıklı masaj aleti Renkli LCD Ekran Dijital ekranı ile masaj seviyesi ve süresi ayarlanabilir 35 W maksimum güç Ayarlanabilir 5 farklı masaj gücü Paletleri sayesinde geniş alanda etkili masaj imkan..
269,00TL
Easy Feet Ponza Taşlı Banyo Ayak Yıkama Terliği Easy Feet Ponza Taşlı Banyo Ayak Yıkama Terliği
Bitiyor -42 %
Hem ayak sağlığını koruyacak hem de ayak bakımını yapabileceğiniz, Ponza Taşlı Fırçalı Vantuzlu Ayak Yıkama Terliği.  Çocuklar, Gençler, Yaşlılar, Sporcular, Evhanımları vb kullanabilir.  Dev ayak tasarımıyla nazikçe masaj yaparak, ölü derilerden..
229,90TL 399,00TL
Elektrikli Şarjlı Vakumlu Selülit Giderici Masaj Aleti Elektrikli Şarjlı Vakumlu Selülit Giderici Masaj Aleti
Bitiyor -34 %
Elektrikli Şarjlı Vakumlu Selülit Giderici Masaj Aleti     9 aşamalı hız kontrolu Vücut şekline göre eğim özelliği Geliştirilmiş manyetik enerji Akıllı zamanlama Kırmızı ışık yansıtma Gece akıllı kullanım ekranı Ekran kontrol paneli Dijit..
659,90TL 999,90TL
Elektromanyetik 3D Akıllı Usb Şarjlı Boyun Masaj Aleti Elektromanyetik 3D Akıllı Usb Şarjlı Boyun Masaj Aleti
Bitiyor -23 %
Elektromanyetik 3D Akıllı Usb Şarjlı Boyun Masaj Aleti Son teknoloji ürünü boyun terapi ve masaj aleti artık evinizde, işyerinizde, seyahatte ve tatilde... Kısaca dilediğiniz heryerde.   Bu son teknoloji portatif masaj aleti yanınızda! Iddia ediyoruz çok rahat edece..
589,90TL 769,90TL
Elektronik Lazer Akapunktur Kalemi Elektronik Lazer Akapunktur Kalemi
Bitiyor Stokda Yok
Elektronik Lazer Akapunktur Kalemi  Ürün Özellikleri :  Sağlığın teşviki modern biyoteknoloji, yüksek kaliteli masaj kalem, malın Füzyon. akupunktur yapmak cildi delici olmadan Elektrikli mıknatıs tedavisi.     Basit kullanım, kolay ..
269,90TL
Elektronik Tens Cihazı Masaj Aleti Elektronik Tens Cihazı Masaj Aleti
Bitiyor 24 Saat En Çok Listeye Eklenen -14 %
Elektronik Tens Cihazı Masaj AletiTens Terapi Cihazı Masaj Aleti Paket  İçeriği: Ana Makine - 4 Adet Özel Elektro Ped - Özel Masaj Terliği - Özel Elektrik Adaptörü - Elektro Ped Saklama Kabı - Elektro Ped Kabloları - Pil - Kullanım Kılavuzu   ACURA AC-833 Ult..
859,90TL 999,90TL
Gösterilen: 1 ile 24 arası, toplam: 44 (2 Sayfa)
KAPIDA GÜVENLİ ÖDEME SİSTEMİ
HEMEN SİPARİŞ VEREBİLİR, SİPARİŞİNİZİ TESLİM ALDIKDAN SONRA KAPIDA ÖDEME İLE GÜVENLE YAPABİLİRSİNİZ. SİPARİŞİNİZ AYNI GÜN KARGOLANACAKDIR SİZE SMS İLE BİLGİLENDİRME SAĞLANACAKDIR