Menu
Your Cart
Güvenli Kapıda Ödeme Sistemi Teslimatta Ödemenizi Yapabilirsiniz  tikUCUZ.com

Anne - Çocuk

Yeni doğan bebeklerin ilk koltukları anne ve babalarının kollarının arası olur. İlk haftalarda anneler, bebekleri henüz çok ufak olduğu ve mikroplara açık olabileceği için, bebeklerini dışarıya çıkarmayı çok tercih etmezler. Anca bebekler birkaç ayını doldurduktan sonra yavaş yavaş sokağa çıkıp, dışarıdaki dünya ile tanışmaya başlarlar. Henüz bebek arabası için bile küçük olan, yeni doğmuş bebekler için anneler ilk zamanlarda bebeğe zararlı olmayacak kumaşlardan üretilmiş, yumuşak taşıma çantaları kullanırlar. Taşıma çantalarının bir diğer alternatifi ise kanguru ismi verilen, bebeğin içine oturabileceği, bir sırt çantasını andıran taşıma araçlarıdır. Kangurular ile anne ve babalar, bebeklerini sırtlarında ya da göğüs bölgelerinde taşıyabilirler. Bu modeller genellikle bakteri üretmemeleri adına, herhangi bir şey döküldüğünde hemen silinerek leke tutmamasını sağlayan, biraz sert kumaşlardan oluşmaktadır. Son yıllarda ise yeni moda olan tamamen yumuşak pamuklu kumaştan bir nevi kundak görevi gören askılar tercih edilmeye başlanmıştır. Bebekler birkaç aylarını doldurduktan sonra taşıma işlerinde en çok kullanılan ürün ana kucağıdır. Ana kucakları, alt kısmı eğimli ve bu özelliğiyle istendiğinde sallanabilen, içi yumuşak kumaş, dışı ise plastik taşıma araçlarıdır. Bebekler bu kucaklarda rahatça uyuyup seyahat edebilmektedirler. Aynı zamanda ana kucakları küçük bebekler için otomobille seyahati de mümkün kılmaktadır. Araca monte edilebilen ve bu şekilde oto koltuğu görevi gören bu araçlar bebeklerin ilk 1-9 aylık dönemlerinde aileler için hayat kurtarıcı ürünler haline gelirler. Bir yaşına gelen çocuklar içinse ana kucakları küçük kalacağı için, seyahatlerde oto koltuğu kullanımı başlar. 2010 yılında ülkemizde yasal zorunluluk haline gelen çocuk koltuğu uygulaması, 0 ile 36 kg. arasında bebek veya çocuk sahibi aileler için geçerlidir. Arabalarda bilinçsizce annenin kucağına oturtulan çocuklar, emniyet kemeri takılmadan arabaya bindirilen çocuklar çok büyük bir tehlike altındadır. Yaşanan kazalar, yasal anlamda oto koltukların çocuklu ailelerde bulunmasını zorunlu hale getirmiş olsa da, bazı bilinçsiz aileler ne yazık ki bu kuralı hala ihlal etmektedir. Çocuk koltukları araçların arka koltuklarına monte edilen, çocuğun içine oturtulmak suretiyle güven içinde oturmasını sağlayan aletlerdir. Koltuğa oturan çocuk aynı ebeveynleri gibi kendi koltuğunda emniyet kemeriyle bağlanır. Bu koltuklar çocuğu terletmeyecek, rahat ettirecek şekilde tasarlanmaktadır. Çocuğun güvenliği ve sağlığı söz konusu olduğu için bu ürünler seçilirken çok özen gösterilmeli ve doğru tercih yapılmalıdır. Çocuk büyüdüğünde de kullanıma devam edebilmek adına, doğru modeller seçilmesi ebeveynler için önem taşımaktadır.

360º Wifi ip Çift Antenli Kablosuz Bebek Güvenlik Kamerası 360º Wifi ip Çift Antenli Kablosuz Bebek Güvenlik Kamerası
Bitiyor -13 %
360º Wifi ip Çift Antenli Kablosuz Bebek Güvenlik Kamerası KS-514 360º Wi-Fi IP Çift Antenli Kablosuz Bebek Güvenlik Kamerası Bebek Güveliğini Her Yerden Takip Bebek güvenliğinin her yerden takip edebilme imkanı sunan wi – fi bağlantılı güven..
1.299,90TL 1.499,00TL
Bebek El Ayak izi Alma Çerçevesi Baskı Seti Bebek El Ayak izi Alma Çerçevesi Baskı Seti
Bitiyor -52 %
Bebek El Ayak izi Alma Çerçevesi Baskı Seti Bebek El ve Ayak İzi Fotoğraf Çerçevesi Seti, bebeğinizin el ve ayak izlerini bebeğinizin fotoğrafı ile birlikte bir ömür boyu anı olarak saklayabileceğiniz bir bebek anı çerçevesidir. Bebek El..
239,90TL 499,90TL
Dolap Askılığı Sihirbazı Dolap Askılığı Sihirbazı
Bitiyor 24 Saat En Çok Listeye Eklenen
Üretici: Pratik Ürünler
Kıyafetleriniz dolabınıza sığmıyor mu? Çok sık düzeltmenize rağmen dolabınız düzenli durmuyor mu? Üzülmeyin... Artık Wonder hanger var! Dolabınızda %60 oranında yer açar ve kıyafetlerinizi daha düzenli ve kırışmadan asmanızı sağlar. Kullanımı son de..
199,90TL
Dönen Ay Yıldızlı Gökyüzü Projeksiyon Gece Lambası Dönen Ay Yıldızlı Gökyüzü Projeksiyon Gece Lambası
Bitiyor -40 %
Dönen Ay Yıldızlı Gökyüzü Projeksiyon Gece Lambası Ay Yıldızlı Dönen Gece Lambası Star Master Renkli Yıldızlı Gökyüzü Projeksiyon Gece Lambası Motorlu Dönen Ay Yıldız Gece Lambası  Gökyüzü Projeksiyon Gece Lambası Star Master Aydınl..
299,90TL 499,90TL
Galaksi Projeksiyon Gece Lambası Uzay Galaksi Projeksiyon Gece Lambası Uzay
Bitiyor -31 %
Galaksi Projeksiyon Gece Lambası Uzay Galaxy Yıldızlı Gece Projektörü Disko Parti Işığı LED yıldız okyanus dalgası projektör gece lambası Galaxy yıldızlı gökyüzü projektör gece lambası çocuk için müzik Bluetooth hoparlör ile Yıldız projekt..
964,90TL 1.399,90TL
Güneş Enerjili Solar Robot Oluşturma Seti Güneş Enerjili Solar Robot Oluşturma Seti
Bitiyor -10 %
Güneş Enerjili Solar Robot Oluşturma Seti Güneş Enerjili Solar Robot Kiti 14 in 1 Solar Robot Kiti Günümüz teknolojisinin durmak bilmez ve hızlı ilerleyişine ayak uydurmak imkansız bir hal almakta. Robotların hızla hayatımıza girdiği bu dönemde onların nas..
899,90TL 999,90TL
Hareket Sensörlü Uçan Peri Prenses Hareket Sensörlü Uçan Peri Prenses
Bitiyor Stok Yok
Princess Uçan Peri Hareket Sensörlü Sihirli Flying Fairy Gizem dolu Sihirli Uçan Peri uçarken, seni büyüleyecek... Masal dünyasının gizli kahramanı Uçan Peri Standında bulunan düğmeye bas ve ellerini kullanarak bu oyuncak uçan perin..
235,90TL
HD Gece Görüşlü Kablosuz Wifi IP Bebek İzleme Kamerası HD Gece Görüşlü Kablosuz Wifi IP Bebek İzleme Kamerası
Bitiyor -30 %
HD Gece Görüşlü Kablosuz Wifi IP Bebek İzleme Kamerası Kamera hareket sensörlü iki yönlü görüntülü ve sesli görüşme 360º gece görüşlü hafıza kartı girişli.. Çift Yönlü Ses İletimi Vardır. Sabit ı..
699,90TL 999,90TL
Manyetik Havada Duran Oval Işıklı Dünya
Bitiyor Yeni -33 %
Manyetik Havada Duran Oval Işıklı Dünya Havada Dönen Manyetik Dünya Küre Havada Boşlukta Dönen Dekoratif Aydınlatmalı Manyetik Rözenans Levitating Globe Manyetik Havada Duran Oval Işıklı Dünya Bu manyetik küre ev, ofis ya da çalışma alanı için oldukça dekoratif bir üründür.  Belki D..
1.999,00TL 2.999,00TL
Müzikli Işıklı Plazma Küre Sihirli Cadı Küresi Müzikli Işıklı Plazma Küre Sihirli Cadı Küresi
Bitiyor
Müzikli Işıklı Plazma Küre Sihirli Cadı Küresi Plazma Küresi Tesla Plazma Lambası Plazma Tesla Küresi Masa Gece Lambası Sihirli Küre Evinizin Güzelliğine Güzellik Katacak Şık Ve Dekoratif Bir Ürün. Gece Odanızda İnanılmaz Görüntüle..
499,90TL
Okyanus Dalgaları Projektör Gece Lambası Müzikli Okyanus Dalgaları Projektör Gece Lambası Müzikli
Bitiyor -23 %
Okyanus Dalgaları Projektör Gece Lambası Müzikli Daren Kullanımı Basit Yeni Nesil Mini Projeksiyon Dalga Lambasıdır. Evinizin Tüm Odalarında Kullanabileceğiniz, Okyanus Görüntüsü Vererek Dinlenmenize Büyük Katkı Sağlayan Bir Üründür. Aynı..
459,90TL 599,90TL
Pratik Kulak Temizleme Aparatı Pratik Kulak Temizleme Aparatı
Bitiyor Stok Yok
Smart Swab Pratik Kulak Temizleme Aparatı Smart Swab Kulak Temizleme Seti: Kulak Temizleyici + Yedek Başlıklar Kulaklarınızı temizlemek acı vermemelidir. Kolay bir çözüm var! Smart Swab®, kulak kiri giderici kolay ve ağrısız hale getiren yenilikçi bir kitdir. Sadece ku..
149,90TL
Profesyonel Vakumlu Kulak Temizleme Cihazı Profesyonel Vakumlu Kulak Temizleme Cihazı
Bitiyor Stok Yok
Profesyonel ​Vakumlu Kulak Temizleme Cihazı Wax Vac Kulak Temizliği Hiç Bu Kadar Kolay Olmamıştı!  Kulak temizliği günlük hayatımızın vazgeçilmezlerinden biri. İşitme ve denge işlemlerinin kesintisiz bir kalitede sürdürülebilmesi için ku..
79,90TL
Renk Değiştiren Işıklı Müzikli Kaplumbağa Gece Lambası Renk Değiştiren Işıklı Müzikli Kaplumbağa Gece Lambası
Bitiyor Stok Yok
Renk Değiştiren Işıklı Müzikli Kaplumbağa Gece Lambası Işıklı ve Müzikli Kaplumbağa Gece Lambası Işıklı renk değiştiren projeksiyon peluş kaplumbağa ile çocuklarınız deliksiz uykuya dalacak. Farklı melodileri ve farklı renk şeçenekleri ile tüm odayı yıldızlara boğun. ..
349,90TL
Scratch Map Kazıma Poster Dünya Haritası Scratch Map Kazıma Poster Dünya Haritası
Bitiyor Stok Yok
Gezip gördüğünüz ülkeleri duvarınızda gösterebileceğiniz ve harita üzerinde kazıyarak eğleneceğiniz Kazıma Poster Haritası Scratch Map Gezmeyi sevenlere tavsiye edilebilecek ve gittiğiniz yerleri haritanızda özelleştireceğiniz Kazıma Poster Haritası Scratch M..
239,00TL
Ses Taklidi Yapan Sevimli Fare Peluş Oyuncak Ses Taklidi Yapan Sevimli Fare Peluş Oyuncak
Bitiyor Stok Yok
Sıcak! Oynarken Hamster fare Pet peluş oyuncak gri interaktif sevimli ses kayıt Hamster eğitici oyuncak çocuklar için hediye KONUŞAN PELUŞ OYUNCAK HAMSTER Sadece konuşmayacak, hatta hangi dili konuştuğunuz önemli değil, fransızca, rusça, almanca, çince, İspanyolc..
159,00TL
Star Master Renkli Yıldızlı Gökyüzü Projeksiyon Gece Lambası Star Master Renkli Yıldızlı Gökyüzü Projeksiyon Gece Lambası
Bitiyor -23 %
Star Master Renkli Yıldızlı Gökyüzü Projeksiyon Gece Lambası Star Master Projeksiyonlu Gece Lambası Star Master ile tüm galaksi odanızda parıldayacak. Projeksiyonlu Gece Lambasından yayılan binlerce yıldız sürekli renk değiştirerek büyüleyici atmosferler oluştura..
229,90TL 299,90TL
Ufo Projeksiyon Gökyüzü Yıldızlı Galaksi Gece Lambası Ufo Projeksiyon Gökyüzü Yıldızlı Galaksi Gece Lambası
Bitiyor -33 %
Ufo Projeksiyon Gökyüzü Yıldızlı Galaksi Gece Lambası Ufo Projeksiyon Yıldızlı Gece Lambası Ufo Yıldız Işığı Projeksiyon Gece Lambası Mini Yıldız Projektör USB LED Yıldızlı Gece Lambası Çocuklar için Yatak Odası ve Parti Lambası 360 Derece Dönen Eğlenceli ..
219,90TL 329,90TL
Yıldızlı Müzikli Led Projektör Gökyüzü Gece Lambası Yıldızlı Müzikli Led Projektör Gökyüzü Gece Lambası
Bitiyor Stokda Yok
Yıldızlı Müzikli Led Projektör Gökyüzü Gece Lambası Bu narin, güzel, Yıldızlı Müzikli Led Projektör Gökyüzü Gece Lambası, yalnızca çocuğunuzun hayal gücünü kıvılcımla kalmaz aynı zamanda size romantik ve rahatlatıcı bir at..
299,90TL
Gösterilen: 1 ile 19 arası, toplam: 19 (1 Sayfa)
KAPIDA GÜVENLİ ÖDEME SİSTEMİ
HEMEN SİPARİŞ VEREBİLİR, SİPARİŞİNİZİ TESLİM ALDIKDAN SONRA KAPIDA ÖDEME İLE GÜVENLE YAPABİLİRSİNİZ. SİPARİŞİNİZ AYNI GÜN KARGOLANACAKDIR SİZE SMS İLE BİLGİLENDİRME SAĞLANACAKDIR