Menu
Your Cart
Güvenli Kapıda Ödeme Sistemi Teslimatta Ödemenizi Yapabilirsiniz  tikUCUZ.com

Hakkımızda

Hakkımızda

Güvenli Alışveriş Rehberiniz / TikUcuz.com Kimdir? Biz Kimiz?
Tikucuz İletişim ve Bilgi Teknolojileri Toptan ve Perekende Satış
2014’de Tikucuz çatısı altında kurulduk. Türkiye’de Kurduğumuz hayaller ve ulaştığımız hedeflerle bugünlere geldik. Online alışverişi geliştirdik, hizmet anlayışımızla fark yarattık. Hem çok büyüdük hem çok sevildik. Bir ilke imza atarak yeni sezon ürünleri ve çok avantajlı kampanyaları tek bir sitede topladık.
Müşterilerimize erkek & bayan, kişisel bakım, kozmetik, medikal, hayatı kolaylaştıran ürünler, medikal, sağlık, bitkisel, organik gıda takviyeleri, tv shop ürünleri gibi bir çok kategorilerinde çok özel ürünler sunuyoruz. Her zevke ve bütçeye uygun ürün çeşitliliği, yüksek indirim oranlarıyla üyelerimize ayrıcalıklarla dolu bir alışveriş deneyimi yaşatıyoruz.

Türkiye'yi güvenli ve hızlı e-ticaret ile buluşturuyoruz.
Müşterilerimize güven sağlamak amacıyla, güvenli eticaret siteleri arasına girdik. tüm müşterilerimiz kapıda ödeme, kartlı ödeme, nakit ödeme, mobil ödeme, eft gibi bir çok kanaldan ürünlerini sipariş verebilir ve diledikleri ürünü satın alabilirler.

Koşulsuz Müşteri Mutluluğu
Bizim önceliğimiz, üyelerimizin mutluluğu. Üyelerimize MK Bilişim güvencesiyle hizmet veriyoruz Güvenli, mutlu ve keyifli bir alışveriş yaşamaları için var gücümüzle çalışıyoruz. Müşterilerimiz dilerseler tüm siparişlerini çağrı merkezimiz aracılığı ile verebilir, dilerseniz siparişlerinizi online olarak hızlı bir şekilde kendiniz oluşturabilirsiniz.


Zamanında Teslim
Tüm siparişleriniz resmi çalışma günleri içinde saat 15:00 da özenle kargolanır ve size gönderilmek üzere yola çıkar. Ortalama teslimat süremiz 3 iş günü olup bulunduğunuz mevkinin uzaklığına göre değişiklik göstermektedir.


Tek sepet, tek kargo ücreti
İster yeni sezon ürünü ister kampanya ürünü olsun, bütün ürünleri aynı alışveriş sepetinde toplama ve parça başı yerine tek kargo ücreti ödeme avantajı sunuyoruz. Böylelikle siz değerli müşterilerimiz sanki aynı mağazadan işlem yapar gibi sipariş oluşturabilir ve süpriz kargo ücretleriyle karşılaşmazsınız. Süpriz kargo ücreti yok! Farklı ücret yok! Sepetinizde gördüğünüz kargo ücreti dışında kargo ücreti ödemek zorunda kalmassınız.


İade kolaylığı
Üyelerimize 7 gün içinde iade kolaylığı sunuyoruz. Satın almak istemediğiniz ürünü teslim almadığınız takdirde ürün bize geri gönderilir ve paranız hesabınıza yansır. Kolay ve güvenli alış verişe hoş geldiniz...


Paylaştık
Tüm canlıları önemsiyor ve insan,hayvan, doğa'ya saygımızı her zaman dile getiriyor ve bu anlamdan elimizden geldiği kadar desteklemeye çalışıyoruz.

Hakkımızda

KAPIDA GÜVENLİ ÖDEME SİSTEMİ
HEMEN SİPARİŞ VEREBİLİR, SİPARİŞİNİZİ TESLİM ALDIKDAN SONRA KAPIDA ÖDEME İLE GÜVENLE YAPABİLİRSİNİZ. SİPARİŞİNİZ AYNI GÜN KARGOLANACAKDIR SİZE SMS İLE BİLGİLENDİRME SAĞLANACAKDIR