Menu
Your Cart
Güvenli Kapıda Ödeme Sistemi Teslimatta Ödemenizi Yapabilirsiniz  tikUCUZ.com

Yeni Nesil Kafa Masaj Teli Aleti

Yeni Nesil Kafa Masaj Teli Aleti
Yeni Nesil Kafa Masaj Teli Aleti
Bitiyor -30 %
Yeni Nesil Kafa Masaj Teli Aleti
Yeni Nesil Kafa Masaj Teli Aleti

Yeni Nesil Kafa Masaj Teli Aleti

Yeni Nesil Kafa Masaj Teli Aleti
Yeni Nesil 9 Dişli Kafa Masaj Teli

Manuel aparat ile masaj yapmanın ve stres faktörünü azaltan sağlığa zarı olmayan materyalden oluşan şahane bir kafa masaj teli.
9 dişli plastik malzemeden oluşan telleri sayesinde  kafanızın her noktasına ulaşabilir.
Yeni Nesil 9 Dişli Kafa Masaj Teli kafa masaj aleti başınıza uygulanmasıyla birlikte bütün sinirleriniz uyarılarak müthiş bir rahatlama hissine kavuşacaksınız.

Yeni Nesil 9 Dişli Kafa Masaj Teli başınıza uyguladıgınız takdirde vücudunuzda ki tüm sinirler uyarılmaya başlanacak bununla birlikte kan dolaşımınızda hareketlilik olacak ve kan dolaşımınız hızlanacaktır.
Vücuttaki kan dolaşımının hızlanması, vücudunuzun endorfin sağlamasını sağlacaktır.
Yeni Nesil 9 Dişli Kafa Masaj Teli masaj yöntemi tüm literatürler tarafından onaylanmış dünyaca büyük bir üne kavuşmuş masaj yöntemidir.
Manuel aparat ile masaj yapmanın ve stres faktörünü azaltan sağlığa zarı olmayan materyalden oluşan şahane bir kafa masaj teli.

Ürün Özellikleri:
Baş, boyun, bel, kalça, bacak, sırt, ayak için geçerli
Masaj tekniği: flap, parmak basın, yoğurun
Malzeme: plastik
Doğal çevre korumalı hammaddeleri, insan vücuduna zarar vermeyen, toksik olmayan malzeme
180 Derece Döner Başlıklı yapısı ile 360 derece kafanının her yerine masaj yapma imkanı.
Yeni Nesil Akıllı Tasarım stres azaltan rahatlama ..
Ürün Ölçüleri:19 cm x 45 cm 
Renkler stok miktarına göre karışık olarak gönderilecektir.

Paket İçeriği:
1 Adet Yeni Nesil Kafa Masaj Teli Aleti

Kapıda Ödeme Yeni Nesil Kafa Masaj Teli Aleti Satın Alabilirsiniz

Yönetmelik gereğince, internet üzerinden satışı yapılan ürünlere ilişkin reklam ve ilanların kullanıcıları yanıltıcı, eksik ve kamu sağlığını bozucu nitelikte bilgiler içermesi yasaktır. Bu nedenle; sitemizde satışı gerçekleştirilen ürünlere ilişkin, özellikle tedavi edilmesi gereken rahatsızlıkları önlediği, tedavi ettiği ya da tedavisine yardımcı olduğu ve/veya ilaç niteliğinde olduğu şeklinde beyanlara yer verilmemektedir. tantratitanjel.com aracılığı ile satılan erkekler için genital bölge bakım jeli: İlaç yerine tavsiye edilemez ve kullanılamaz. Site içerisinde ve/veya ürün detaylarında yer alan yazılar sadece bilgi amaçlıdır.

Sağlık sorunlarınız ve tedavisi için mutlaka doktorunuza başvurunuz.

Bu sayfada tanıtımı ve satışı yapılan kozmetik içerikli ürün ilaç değildir ve tedavi amaçlı kullanılamaz.

Reçete ile verilmesi zorunlu olan hiç bir ürün sitemizde satılmamaktadır.

Kozmetik ve Dermokozmetik ürünlerinde Tanıtım ve Sağlık beyanı ile ilgili önemli uyarı

Kozmetik ve dermokozmetik ürünlerin yasal tanımı: Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir. Kozmetik ürünlerin hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. tantratitanjel.com'de belirtilen açıklamalar, ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz

Yeni Nesil Kafa Masaj Teli Aleti
KAPIDA TESLİMATTA ÖDEME GARANTİLİ ÜRÜN
Hemen şimdi sipariş verebilir ürününüzü kapıda nakit ödeme, kapıda kart ile ödeme ve kapıda kredi kartı ödeme ile sipariş verebilir teslim aldığınızda güvenli olarak ödeyebilirsiniz.
  • Stok: Stokda Var
  • Ürün Kodu: tik494
139,90TL
199,90TL

 

 

 

 

KAPIDA GÜVENLİ ÖDEME SİSTEMİ
HEMEN SİPARİŞ VEREBİLİR, SİPARİŞİNİZİ TESLİM ALDIKDAN SONRA KAPIDA ÖDEME İLE GÜVENLE YAPABİLİRSİNİZ. SİPARİŞİNİZ AYNI GÜN KARGOLANACAKDIR SİZE SMS İLE BİLGİLENDİRME SAĞLANACAKDIR