Menu
Your Cart
Güvenli Kapıda Ödeme Sistemi Teslimatta Ödemenizi Yapabilirsiniz  tikUCUZ.com

Pratik Kulak Temizleme Aparatı

Pratik Kulak Temizleme Aparatı
Pratik Kulak Temizleme Aparatı
Bitiyor Stok Yok
Pratik Kulak Temizleme Aparatı
Pratik Kulak Temizleme Aparatı

Pratik Kulak Temizleme Aparatı

Smart Swab Pratik Kulak Temizleme Aparatı
Smart Swab Kulak Temizleme Seti: Kulak Temizleyici + Yedek Başlıklar

Kulaklarınızı temizlemek acı vermemelidir.
Kolay bir çözüm var! Smart Swab®, kulak kiri giderici kolay ve ağrısız hale getiren yenilikçi bir kitdir. Sadece kulağınıza yerleştirin, bükün ve kulak kirini çıkarın. Bu kadar kolay! 

Smart Swab Kulak Temizleme Seti Özellikleri
Boyutları:  Uzunluğu 12cm, başlığı 3cm
Kulak kirini toplamak için çevirirken bükün
Kulak kiri giderilmesini kolaylaştırır
Yumuşak, esnek uçludur
Kulağınızda mükemmel mesafeye ulaşır
Spiral yivli kafasu kulak kirini en iyi şekilde toplar
Kitapçığında yazıldığı gibi kullanıldığında kulağınıza zarar vermeyecektir
Tek kullanımlık dokunmatik yedek kafalar
Akıllı Swab® tutacağı, 16 atılabilir uç ve saklama kutusu dahildirTipik bir pamuklu çubuk, kulak kanalınıza fazla girebilir ve ağrıya neden olabilir. Akıllı Swab®, kulaktaki mükemmel mesafeye girmek için tasarlanmış yumuşak spiral oluklu bir kafaya sahiptir. Basit bir bükülme kulak kiri üzerine tutunur ve yaralanmaya neden olmaksızın güvenli bir şekilde çıkarılır. Tek kullanımlık dokunmatik başlıklar, kiri atmak için kullanılır. Pamuklu çubuklar kulaklarınıza girmek için üretilmemiştir. Kutusunda da böyle yazıyor!
Akıllı Swab®, kulak tıkacı oluşumunu gidermenin en güvenli yoldur.

 

Smart Swab Kulak Temizleme Seti : Kulak Temizleyi Yedek Başlıklar ile yumuşak uç kısmı ile kulak içerisin de ki kirleri çok kolay temizleyebilirsiniz.
Kulak kirinin kolay bir şekil de çıkarmanızı sağlayacak ve pratik kullanıma sahip Smart Swab Kulak Temizleme Seti : Kulak Temizleyi Yedek Başlıklar
Akıllı çubuk sayesin de kulak temizleme aparatı ile kulak kirlerinizi kolay bir şekil de temizleyebileceksiniz.
Kulak çubukları temizlik esnasın da kulakta ki kir ve birinkintileri kulağın içine doğru itmekte olup kullanım da bir o kadar risklidir.
Kulak temizleyici sayesin de güvenli bir kullanıma sahip olarak kulak içlerinizi temizleyebileceksiniz.
Smart Swab Kulak Temizleme Seti : Kulak Temizleyi Yedek Başlıklar yumuşak plastik yapısı ile kulak yapınıza zarar vermeyen tasarıma sahiptir.
Kulak temizleyici spiral tasarım da üretilmiştir ve kolay birkaç hamle ile Smart Swab sayesin de kulak kirlerinizi zorlamadan çıkarmanızı sağlayacaktır.
Kulak kirinin birikimini önleyen plastik kulak temizleyici tek kullanımlıktır ve seti içerisin de yedek parçaları mevcuttur.

Smart Swab Kulak Temizleme Seti : Kulak Temizleyi Yedek Başlıklar Ölçüsü :
Kulak Temizleyici 12 cm x 1 cm
Başlık 3 cm
Smart Swab Kulak Temizleme Seti : Kulak Temizleyi Yedek Başlıklar İçeriği:
1 adet akıllı kulak temizleme aparatı
16 adet yedek yumuşak temizleme aparatı

Kapıda Ödeme Pratik Kulak Temizleme Aparatı Satın Alabilirsiniz

Yönetmelik gereğince, internet üzerinden satışı yapılan ürünlere ilişkin reklam ve ilanların kullanıcıları yanıltıcı, eksik ve kamu sağlığını bozucu nitelikte bilgiler içermesi yasaktır. Bu nedenle; sitemizde satışı gerçekleştirilen ürünlere ilişkin, özellikle tedavi edilmesi gereken rahatsızlıkları önlediği, tedavi ettiği ya da tedavisine yardımcı olduğu ve/veya ilaç niteliğinde olduğu şeklinde beyanlara yer verilmemektedir. tantratitanjel.com aracılığı ile satılan erkekler için genital bölge bakım jeli: İlaç yerine tavsiye edilemez ve kullanılamaz. Site içerisinde ve/veya ürün detaylarında yer alan yazılar sadece bilgi amaçlıdır.

Sağlık sorunlarınız ve tedavisi için mutlaka doktorunuza başvurunuz.

Bu sayfada tanıtımı ve satışı yapılan kozmetik içerikli ürün ilaç değildir ve tedavi amaçlı kullanılamaz.

Reçete ile verilmesi zorunlu olan hiç bir ürün sitemizde satılmamaktadır.

Kozmetik ve Dermokozmetik ürünlerinde Tanıtım ve Sağlık beyanı ile ilgili önemli uyarı

Kozmetik ve dermokozmetik ürünlerin yasal tanımı: Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir. Kozmetik ürünlerin hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. tantratitanjel.com'de belirtilen açıklamalar, ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz

Pratik Kulak Temizleme Aparatı
KAPIDA TESLİMATTA ÖDEME GARANTİLİ ÜRÜN
Hemen şimdi sipariş verebilir ürününüzü kapıda nakit ödeme, kapıda kart ile ödeme ve kapıda kredi kartı ödeme ile sipariş verebilir teslim aldığınızda güvenli olarak ödeyebilirsiniz.
  • Stok: Stok Yok
  • Ürün Kodu: tik307
149,90TL

 

 

 

 

KAPIDA GÜVENLİ ÖDEME SİSTEMİ
HEMEN SİPARİŞ VEREBİLİR, SİPARİŞİNİZİ TESLİM ALDIKDAN SONRA KAPIDA ÖDEME İLE GÜVENLE YAPABİLİRSİNİZ. SİPARİŞİNİZ AYNI GÜN KARGOLANACAKDIR SİZE SMS İLE BİLGİLENDİRME SAĞLANACAKDIR