Menu
Your Cart
Güvenli Kapıda Ödeme Sistemi Teslimatta Ödemenizi Yapabilirsiniz  tikUCUZ.com

Plates Direnç Bandı 5 li Set

Plates Direnç Bandı 5 li Set
Plates Direnç Bandı 5 li Set
Bitiyor Stok Yok
Plates Direnç Bandı 5 li Set
Plates Direnç Bandı 5 li Set

Plates Direnç Bandı 5 li Set

Plates Squat Direnç Bandı 5 li Set

Spor salonuna gitmeden evinizin konforunda Pilates Squat Aerobik Minimum hareket ile vücudu geliştirir, dengede tutar ve sağlamlaştırır

Vücuduzun direncini kuvvetli bir hale getirerek hızlı bir şekilde güç ve performansınızı geliştiren özel yapıda üretilmiş Pilates Squat Çalışma Lastiği 

Pilates squat aerobik direnç lastiği ayak parmağından başımıza kadar vücudun tüm kas gruplarının hareket etmesini sağlar.

Minimum hareket ile vücudu geliştiren, dengede tutan ve sağlamlaştıran kişisel kullanım ve hafif jimnastik ürünüdür.

 

 

 

Spor salonuna gitmeden evinizin konforunda son zamanların en gözde sporu pilatesi Pilates Squat Aerobik Direnç Lastiği ile evinizde rahatça yapabilirsiniz.

Pilates egzersizlerine ek olarak kullanılabildiği gibi, aerobik ve diğer spor çalışmaları öncesi kasları ısıtmak için mükemmel bir yardımcıdır. 

Pilates Squat Aerobik Direnç Lastiği kopmaya ve yırtılmaya karşı dayanaklı latex malzemeden üretilmiştir. 

Pilates egzersizlerine ek olarak kullanılabildiği gibi, aerobik ve diğer spor çalışmaları öncesi kasları ısıtmak için mükemmel bir yardımcıdır.

Pilates Squat Aerobik Direnç Lastiği kasları güçlendirmek için fizik tedavide de kullanılmaktadır.

Pilates Squat Aerobik Direnç Lastiği  Özellikleri:

Uzunluk: 60 cm
Genişlik: 5 cm
Farklı Direnç ve renkte malzeme
Kopmaya ve yırtılmaya karşı dayanaklı
Latex malzemeden üretilmiştir

Kapıda Ödeme Plates Direnç Bandı 5 li Set Satın Alabilirsiniz

Yönetmelik gereğince, internet üzerinden satışı yapılan ürünlere ilişkin reklam ve ilanların kullanıcıları yanıltıcı, eksik ve kamu sağlığını bozucu nitelikte bilgiler içermesi yasaktır. Bu nedenle; sitemizde satışı gerçekleştirilen ürünlere ilişkin, özellikle tedavi edilmesi gereken rahatsızlıkları önlediği, tedavi ettiği ya da tedavisine yardımcı olduğu ve/veya ilaç niteliğinde olduğu şeklinde beyanlara yer verilmemektedir. tantratitanjel.com aracılığı ile satılan erkekler için genital bölge bakım jeli: İlaç yerine tavsiye edilemez ve kullanılamaz. Site içerisinde ve/veya ürün detaylarında yer alan yazılar sadece bilgi amaçlıdır.

Sağlık sorunlarınız ve tedavisi için mutlaka doktorunuza başvurunuz.

Bu sayfada tanıtımı ve satışı yapılan kozmetik içerikli ürün ilaç değildir ve tedavi amaçlı kullanılamaz.

Reçete ile verilmesi zorunlu olan hiç bir ürün sitemizde satılmamaktadır.

Kozmetik ve Dermokozmetik ürünlerinde Tanıtım ve Sağlık beyanı ile ilgili önemli uyarı

Kozmetik ve dermokozmetik ürünlerin yasal tanımı: Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir. Kozmetik ürünlerin hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. tantratitanjel.com'de belirtilen açıklamalar, ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz

Plates Direnç Bandı 5 li Set
KAPIDA TESLİMATTA ÖDEME GARANTİLİ ÜRÜN
Hemen şimdi sipariş verebilir ürününüzü kapıda nakit ödeme, kapıda kart ile ödeme ve kapıda kredi kartı ödeme ile sipariş verebilir teslim aldığınızda güvenli olarak ödeyebilirsiniz.
  • Stok: Stok Yok
  • Ürün Kodu: tik543
149,90TL

 

 

 

 

KAPIDA GÜVENLİ ÖDEME SİSTEMİ
HEMEN SİPARİŞ VEREBİLİR, SİPARİŞİNİZİ TESLİM ALDIKDAN SONRA KAPIDA ÖDEME İLE GÜVENLE YAPABİLİRSİNİZ. SİPARİŞİNİZ AYNI GÜN KARGOLANACAKDIR SİZE SMS İLE BİLGİLENDİRME SAĞLANACAKDIR