Menu
Your Cart
Güvenli Kapıda Ödeme Sistemi Teslimatta Ödemenizi Yapabilirsiniz  tikUCUZ.com

Kamp Malzemeleri

Yaz tatilinizi unutulmaz kılmak için tam da size göre bir fırsat. Beş kişilik kurulumu kolay kamp çadırı.Artık tatil anlayışınızı değiştirmenin tam zamanı .Her sene gittiğiniz yazlıklardan , sıkıcı pansiyonlardan veya pahalı ve monoton otellerden sıkıldıysanız , heyecan ve macera arıyorsanız kamp çadırı almanın zamanı gelmiş demektir.Kolay kurulumlu 5 kişilik kamp çadırı yer kaplamaz ve pratiktir. Taşıma çantası sayesinde arabanızda bisikletiniz de veya sırt çantanızda rahatlıkla taşıyabilirsiniz.Yıllardır doğa tutkunlarının vazgeçilmezi olan kolay kurulum kamp çadırı ayrıca avcılar , dağcılar , izciler ve gençlik festival takipçilerinin vazgeçilmezi olmuştur. 


 Bu çadırlar sayesinde sıcak yaz gecelerinde terlemeden rahat bir uyku uyuyabilir ve aynı zamanda cibinliği sayesinde sivri sineklerden korunabilirsiniz . Kullanımı ve kurulum oldukça kolaydır . Sadece 5 dakika gibi kısa bir sürede çadırınızı kurabilir ve yaklaşık aynı süre içinde toplayabilirsiniz. Piyasada satılan otomatik kamp çadırı na  göre kurulumu vakit olarak uzun sürse de otomatik çadırlardan daha ucuz ve daha az yer kaplamaktadır. Tavanı polyester su geçirmez kumaştan üretilmiştir .Tabanı da oxford su geçirmez kumaştan imal edilmiştir . Çadırın çıtaları 7mm esnek fiberglass çubuklardan imal edilmiştir.


 Uzun yol seyahatlerinizde yanınızda yada arabanızda mutlaka bulundurmanız gereken kamp malzemesidir. Kamp çadırı sayesinde istediğiniz yerde mola yapabilir ve doğanın keyfini çıkarabilirsiniz. Artık uzun mesafeli seyahatleriniz sıkıcı olmayacak tam tersine eğlenceli olacaktır . Kısacası kolay kurulum kap çadırı hem fiyatıyla hemde pratik ve yer kaplamaz oluşuyla sürekli yanınızda bulundurmanız gereken bir ürün olacaktır. İyi tatiller , iyi eğlenceler....


10 Kişilik Çadır Otomatik Kolay Kurulum 10 Kişilik Çadır Otomatik Kolay Kurulum
Bitiyor 24 Saat En Çok Listeye Eklenen -25 %
Üretici: Kamp Malzemeleri
Kolay Kurulum Otomatik Kamp Çadırı 10 Kişilik Su Geçirmez Deprem Piknik Çadırı Yaz tatilinizi unutulmaz kılmak için tam da size göre bir fırsat. Üç kişilik kurulumu kolay kamp çadırı.Artık tatil anlayışınızı değiştirmenin tam zamanı .Her sene gi..
1.499,90TL 1.999,00TL
10 Kişilik Kamp Çadırı 10 Kişilik Kamp Çadırı
Bitiyor
Üretici: Kamp Malzemeleri
10 Kişilik Kamp Çadırı Yaz tatilinizi unutulmaz kılmak için tam da size göre bir fırsat. On kişilik kurulumu kolay kamp çadırı. Artık tatil anlayışınızı değiştirmenin tam zamanı. Her sene gittiğiniz yazlıklardan, sıkıcı pansiyonlardan veya pahalı ve monoton otellerden sık..
1.599,00TL
12 Kişilik Çadır Otomatik Kolay Kurulum 12 Kişilik Çadır Otomatik Kolay Kurulum
Bitiyor
Üretici: Kamp Malzemeleri
Kolay Kurulum Otomatik Kamp Çadırı 12 Kişilik Su Geçirmez Deprem Piknik Çadırı Yaz tatilinizi unutulmaz kılmak için tam da size göre bir fırsat. Üç kişilik kurulumu kolay kamp çadırı.Artık tatil anlayışınızı değiştirmenin tam zamanı .Her sene gi..
2.799,00TL
12 Kişilik Kamp Çadırı 12 Kişilik Kamp Çadırı
Bitiyor
Üretici: Kamp Malzemeleri
12 Kişilik Kamp Çadırı Yaz tatilinizi unutulmaz kılmak için tam da size göre bir fırsat. On iki kişilik kurulumu kolay kamp çadırı. Artık tatil anlayışınızı değiştirmenin tam zamanı. Her sene gittiğiniz yazlıklardan, sıkıcı pansiyonlardan veya pahalı ve monoton otellerden..
1.799,90TL
18000 Lümen Zoomlu Şarlı El Feneri Silah Aparatlı 18000 Lümen Zoomlu Şarlı El Feneri Silah Aparatlı
Bitiyor -18 %
Üretici: Kamp Malzemeleri
18000 Lümen Zoomlu Şarlı El Feneri Silah Aparatlı ÜRÜN GENEL ÖZELLİKLERİ -IŞIK GÜCÜ -ENERJİ TASARRUFU -PATLAMAYA DAYANIKLI -SoS Yapma Özelliği -ZOOM ÖZELLİĞİ -18000 LÜMENS ÜRÜN İÇERİĞİ - 18000 Lümen Zoomlu Şarlı El..
329,90TL 399,99TL
2 Kişilik Kamp Çadırı 2 Kişilik Kamp Çadırı
Bitiyor
Üretici: Kamp Malzemeleri
2 Kişilik Kamp Çadırı Yaz tatilinizi unutulmaz kılmak için tam da size göre bir fırsat. İki kişilik kurulumu kolay kamp çadırı.Artık tatil anlayışınızı değiştirmenin tam zamanı .Her sene gittiğiniz yazlıklardan , sıkıcı pansiyonlardan veya pahalı ve monoton otellerden sıkı..
699,00TL
200 Lümen Su Geçirmez Zoomlu T6 El Feneri
Bitiyor -27 %
Üretici: Kamp Malzemeleri
2000 Lümen Su Geçirmez Zoomlu T6 El Feneri Adjustable Focus T6 Bulb Tactical Led Flashlight Police Torch Zoom Led Flash Light KM-83 Zoomlu Şarjlı 200 Lumens Araç Kamp ve El Feneri Strong Light Flashlight Uzun Mesafeli Şarjlı Fener Amerikan Özel Kuvvet Timi teknoloji ü..
359,90TL 489,90TL
3 Kişilik Çadır Otomatik Kolay Kurulum 3 Kişilik Çadır Otomatik Kolay Kurulum
Bitiyor -13 %
Üretici: Kamp Malzemeleri
Kolay Kurulum Otomatik Kamp Çadırı 3 Kişilik Su Geçirmez Deprem Piknik Çadırı Yaz tatilinizi unutulmaz kılmak için tam da size göre bir fırsat. Üç kişilik kurulumu kolay kamp çadırı.Artık tatil anlayışınızı değiştirmenin tam zamanı .Her sene git..
859,90TL 990,90TL
3 Kişilik Kamp Çadırı 3 Kişilik Kamp Çadırı
Bitiyor -21 %
Üretici: Kamp Malzemeleri
3 Kişilik Kamp Çadırı Yaz tatilinizi unutulmaz kılmak için tam da size göre bir fırsat. Üç kişilik kurulumu kolay kamp çadırı.Artık tatil anlayışınızı değiştirmenin tam zamanı .Her sene gittiğiniz yazlıklardan , sıkıcı pansiyonlardan veya pahalı ve monoton otel..
599,90TL 759,00TL
3 Ledli Zoomlu Kafa Feneri 10W 3 Ledli Zoomlu Kafa Feneri 10W
Bitiyor -20 %
Üretici: Kamp Malzemeleri
3 Ledli Zoomlu Kafa Feneri 10W 3 Başlıklı Şarjlı Kafa Feneri Zoomlu 4 Fonksiyonlu 3 Led Kafa Lambası   Zoomlu Oval Kafa 4 Mod 4 fonksiyonlu Yağmur Suyu Geçirmez Led Fenerli 10 w - 10volt 90 Derece Oynar Başlıklı + Mercekli Görüş 3000 Lümen Led Ç..
399,90TL 499,90TL
4 Kişilik Çadır Otomatik Kolay Kurulum 4 Kişilik Çadır Otomatik Kolay Kurulum
Bitiyor -34 %
Üretici: Kamp Malzemeleri
4 Kişilik Çadır Kolay Kurulum ( Otomatik ) Yaz tatilinizi unutulmaz kılmak için tam da size göre bir fırsat. Dört kişilik kolay kurulum kamp çadırı. Artık tatil anlayışınızı değiştirmenin tam zamanı. Her sene gittiğiniz yazlıklardan, sıkıcı pansiyonlardan veya pahalı..
1.059,90TL 1.599,00TL
4 Kişilik Kamp Çadırı
Bitiyor
Üretici: Kamp Malzemeleri
4 Kişilik Kamp Çadırı 4 Kişilik Kamp Çadırı, konforlu kullanımı ve kolay kurulumuyla kamp seyahatlerinizin vazgeçilmez ekipmanı olabilir. Su geçirmez taban ve tavan kumaşı sayesinde doğada vakit geçirirken güvende hissedersiniz, yağmur ya da kötü ha..
699,90TL
4 Kişilik Otomatik Kurulum Gölgelikli Kamp Çadırı 4 Kişilik Otomatik Kurulum Gölgelikli Kamp Çadırı
Bitiyor
Üretici: Kamp Malzemeleri
4 Kişilik Otomatik Kurulum Gölgelikli Kamp Çadırı Kolay Kurulum Kapalı Alt Zemin 4 Kişi Kapasitelidir. ( Kullanacak kişilerin fiziki özelliklerine göre çadır ölçüsünü dikkate alarak kullanabilirsiniz.) Taşıma Çantası Bulunmaktadır. Su..
999,90TL
5 Kişilik Çadır Otomatik Kolay Kurulum
Bitiyor -29 %
Üretici: Kamp Malzemeleri
5 Kişilik Çadır Kolay Kurulum ( Otomatik ) Yaz tatilinizi unutulmaz kılmak için tam da size göre bir fırsat. Dört kişilik kolay kurulum kamp çadırı. Artık tatil anlayışınızı değiştirmenin tam zamanı. Her sene gittiğiniz yazlıklardan, sıkıcı pansiyonlardan veya pahalı..
999,00TL 1.399,00TL
5 Kişilik Kamp Çadırı
Bitiyor -17 %
Üretici: Kamp Malzemeleri
5 Kişilik Kamp Çadırı Yaz tatilinizi unutulmaz kılmak için tam da size göre bir fırsat. Beş kişilik kurulumu kolay kamp çadırı. Artık tatil anlayışınızı değiştirmenin tam zamanı. Her sene gittiğiniz yazlıklardan, sıkıcı pansiyonlardan veya pahalı ve monoton otellerden sık..
789,90TL 949,90TL
6 Kişilik Çadır Otomatik Kolay Kurulum 6 Kişilik Çadır Otomatik Kolay Kurulum
Bitiyor
Üretici: Kamp Malzemeleri
Kolay Kurulum Otomatik Kamp Çadırı 6 Kişilik Su Geçirmez Deprem Piknik Çadırı Yaz tatilinizi unutulmaz kılmak için tam da size göre bir fırsat. Üç kişilik kurulumu kolay kamp çadırı.Artık tatil anlayışınızı değiştirmenin tam zamanı .Her sene git..
1.299,00TL
6 Kişilik Kamp Çadırı 6 Kişilik Kamp Çadırı
Bitiyor 24 Saat En Çok Listeye Eklenen -20 %
Üretici: Kamp Malzemeleri
6 Kişilik Kamp Çadırı Yaz tatilinizi unutulmaz kılmak için tam da size göre bir fırsat. Altı kişilik kurulumu kolay kamp çadırı.Artık tatil anlayışınızı değiştirmenin tam zamanı .Her sene gittiğiniz yazlıklardan , sıkıcı pansiyonlardan veya pahalı ve monoton otellerden sık..
799,90TL 999,90TL
8 Kişilik Çadır Otomatik Kolay Kurulum 8 Kişilik Çadır Otomatik Kolay Kurulum
Bitiyor
Üretici: Kamp Malzemeleri
Kolay Kurulum Otomatik Kamp Çadırı 8 Kişilik Su Geçirmez Deprem Piknik Çadırı Yaz tatilinizi unutulmaz kılmak için tam da size göre bir fırsat. Üç kişilik kurulumu kolay kamp çadırı.Artık tatil anlayışınızı değiştirmenin tam zamanı .Her sene git..
1.599,00TL
8 Kişilik Kamp Çadırı
Bitiyor
Üretici: Kamp Malzemeleri
8 Kişilik Kamp Çadırı Yaz tatilinizi unutulmaz kılmak için tam da size göre bir fırsat. Sekiz kişilik kurulumu kolay kamp çadırı. Artık tatil anlayışınızı değiştirmenin tam zamanı. Her sene gittiğiniz yazlıklardan, sıkıcı pansiyonlardan veya pahalı ve monoton otellerden s..
1.199,90TL
Alev Ayarlı Doldurulabilir Torch Pürmüz Alev Ayarlı Doldurulabilir Torch Pürmüz
Bitiyor -11 %
Üretici: Kamp Malzemeleri
Kampta, piknikte mangal yakarken, tamir işlerinizi yaparken , dişçilikte, cam vb. hobilerinizi gerçekleştirirken ve daha bir çok alanda kullanabileceğiniz her eve lazım bir üründür. Piyasadaki en uygun fiyatlı ORTA boy pürmüzdür. 14 cm uzunluğ..
399,90TL 449,00TL
Balık Tuzağı 16 Cepli Büyük Boy Balık Yakalama Filesi Balık Ağı
Bitiyor 24 Saat En Çok Listeye Eklenen
Üretici: Kamp Malzemeleri
16 Cepli Büyük Boy Balık Yakalama Filesi Balık Ağı  Balık tutma tuzağı ağı, balık avı meraklılarına çok fonksiyonlu ve iyi bir yardımcıdır. Ayrıca, taşıması ve kullanımı kolay küçük bir boyuta katlanabilir.       Ürü..
399,00TL
Balık Yengeç Tuzağı 6 Girişli Katlanır Balık Ağı Tuzak Balık Yengeç Tuzağı 6 Girişli Katlanır Balık Ağı Tuzak
Bitiyor -22 %
Üretici: Kamp Malzemeleri
Katlanabilir Balık Yengeç Tuzağı 6 Girişli Balık Ağı Tuzak Göl deniz ve akarsularda kullanılabilir. Özel fermuar tasarımı sayesinde balıkları kolaylıkla içinden alabilirsiniz. Her türlü balığı avlayabilirsiniz.   Ürün Özellikleri: ..
389,90TL 499,00TL
Büyük Boy Kalın Balıkçı Yağmurluk
Bitiyor -20 %
Üretici: Kamp Malzemeleri
Büyük Boy Kalın Balıkçı Yağmurluk Unisex dir. Erkek ve Bayan Kullanımına Uygundur Kalın yağmurluklar tek kullanımlık değildir. Kaliteli malzemeden üretilmiştir. 3 Farklı renk mevcuttur. Unisex dir. Sarı - Beyaz - Gül kurusu renklerindedir. Boy Uzunluğu 145c..
159,90TL 199,00TL
Çift Renkli Şarjlı Kafa Lambası Çift Renkli Şarjlı Kafa Lambası
Bitiyor
Üretici: Kamp Malzemeleri
Çift Renkli ( Mavi Beyaz ) Şarjlı Kafa Lambası Outdoor spor ile uğraşanlar, kamp alanları, balık tutanlar veya yürüyüşlerde büyük yardımcınız olacak kafa lambası pratik yapısı ile herkesin beğenisini kazanacaktır. Dayanıklı yapısı ile her zorlu doğa koşullarında yanınızda olacak kafa lambası sayes..
899,00TL
Gösterilen: 1 ile 24 arası, toplam: 43 (2 Sayfa)
KAPIDA GÜVENLİ ÖDEME SİSTEMİ
HEMEN SİPARİŞ VEREBİLİR, SİPARİŞİNİZİ TESLİM ALDIKDAN SONRA KAPIDA ÖDEME İLE GÜVENLE YAPABİLİRSİNİZ. SİPARİŞİNİZ AYNI GÜN KARGOLANACAKDIR SİZE SMS İLE BİLGİLENDİRME SAĞLANACAKDIR