Menu
Your Cart
Güvenli Kapıda Ödeme Sistemi Teslimatta Ödemenizi Yapabilirsiniz  tikUCUZ.com

Bel İnceltici Disk Egzersiz Aleti

Bel İnceltici Disk Egzersiz Aleti
Bitiyor Stok Yok

Bel İnceltici Disk Egzersiz Aleti

Twist Disk Spor Aleti Lastikli Twister.Bel Basen Bacak Kol Göğüs Spor Aleti
Bel İnceltici Disk Egzersiz Aleti
Bel ve karın bölgelerinin çalıştırılması için mükemmel ve pratik bir spor aletidir.
Twist Disc Pilates Egzersiz Spor Aleti

Twister ile sizde kısa sürede ve yorulmadan hayalinizdeki ince bele sahip olabilirsiniz.
25 cm çapında, alt ve üstte olmak üzere toplam 2 daireden meydana gelen ve ortadaki metal aksam ile tutturulan bu ürün, kolay bir şekilde belinizi döndürmenizi ve incelmesini sağlar.
Herhangi bir masa, sandalye veya duvara ellerinizle destek alarak yarım dairesel hareketlerle direkt olarak bel ve kalça kaslarını çalıştırabilirsiniz.
Bel ve karın bölgesini eritmede etkindir.


 

Ayak koyma yerleri tırtıklı olduğundan kayma ve düşme tehlikesi olmaz. Kesinlikle ses veya gürültü yapmaz. Tv izlerken bile kullanabilirsiniz.
Faydasını kullanmaya başladığınız anda hissetmeye başlarsınız.
Twister pilates bel kalça egzersizi 25 cm çapında, alt ve üstte olmak üzere toplam 2 daireden meydana gelen ve ortadaki dayanıklı maddelerden üretilmiş
aksam ile tutturulan bu ürün, kolay bir şekilde belinizi döndürmenizi ve bel- Kalça egzersizi yapmanızı sağlar.

 

Herhangi bir masa duvar yada sandalye tutarak yarım dairesel hareketlerle direkt olarak bel ve kalça bölgelerini çalıştırabilirsiniz.
Kullanımı kolaydır ve zevklidir. Ayak koyma yerleri tırtıklı olduğundan kayma ve düşme tehlikesi olmaz.
Renk stok durumuna göre değişiklik gösterebilir. Taşıma kapasitesi : 100 kg Çap : 25 cm 
Stok durumuna göre karışık renklerde gönderilecekdir.


 

Paket İçeriği:
1 Adet Twist Disk Spor Aleti Lastikli Twister

 

Bel İnceltici Disk Egzersiz Aleti

Yönetmelik gereğince, internet üzerinden satışı yapılan ürünlere ilişkin reklam ve ilanların kullanıcıları yanıltıcı, eksik ve kamu sağlığını bozucu nitelikte bilgiler içermesi yasaktır. Bu nedenle; sitemizde satışı gerçekleştirilen ürünlere ilişkin, özellikle tedavi edilmesi gereken rahatsızlıkları önlediği, tedavi ettiği ya da tedavisine yardımcı olduğu ve/veya ilaç niteliğinde olduğu şeklinde beyanlara yer verilmemektedir. tantratitanjel.com aracılığı ile satılan erkekler için genital bölge bakım jeli: İlaç yerine tavsiye edilemez ve kullanılamaz. Site içerisinde ve/veya ürün detaylarında yer alan yazılar sadece bilgi amaçlıdır.

Sağlık sorunlarınız ve tedavisi için mutlaka doktorunuza başvurunuz.

Bu sayfada tanıtımı ve satışı yapılan kozmetik içerikli ürün ilaç değildir ve tedavi amaçlı kullanılamaz.

Reçete ile verilmesi zorunlu olan hiç bir ürün sitemizde satılmamaktadır.

Kozmetik ve Dermokozmetik ürünlerinde Tanıtım ve Sağlık beyanı ile ilgili önemli uyarı

Kozmetik ve dermokozmetik ürünlerin yasal tanımı: Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir. Kozmetik ürünlerin hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. tantratitanjel.com'de belirtilen açıklamalar, ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz

Bel İnceltici Disk Egzersiz Aleti
  • Stok: Stok Yok
  • Ürün Kodu: tik01
69,90TL

 

 

 

 

KAPIDA GÜVENLİ ÖDEME SİSTEMİ
HEMEN SİPARİŞ VEREBİLİR, SİPARİŞİNİZİ TESLİM ALDIKDAN SONRA KAPIDA ÖDEME İLE GÜVENLE YAPABİLİRSİNİZ. SİPARİŞİNİZ AYNI GÜN KARGOLANACAKDIR SİZE SMS İLE BİLGİLENDİRME SAĞLANACAKDIR