Menu
Your Cart
Güvenli Kapıda Ödeme Sistemi Teslimatta Ödemenizi Yapabilirsiniz  tikUCUZ.com

4 Kişilik Kamp Çadırı

4 Kişilik Kamp Çadırı
Bitiyor 24 Saat En Çok Listeye Eklenen

4 Kişilik Kamp Çadırı

4 Kişilik Kamp Çadırı
4 Kişilik Kamp Çadırı, konforlu kullanımı ve kolay kurulumuyla kamp seyahatlerinizin vazgeçilmez ekipmanı olabilir. Su geçirmez taban ve tavan kumaşı sayesinde doğada vakit geçirirken güvende hissedersiniz, yağmur ya da kötü hava koşulları outdoor faaliyetlerinize engel olmaz. Arkadaşlarınızla ve ailenizle keyifli vakit geçirmek için kullanabileceğiniz bu kamp çadırı, dört kişilik kapasiteye sahiptir ve oldukça konforlu bir kullanım vadeder. Sırt çantanızda veya araç bagajında taşıyabileceğiniz kullanışlı ve pratik taşıma çantası sayesinde çok az yer kaplar.

4 Kişilik Kamp Çadırı Hangi Özelliklere Sahiptir?
Ürün içeriğinde bulunan cibinlik sayesinde yaz gecelerinde çadırınızın kapısını açıp rahatlıkla uyuyabilirsiniz. Cibinlik kapalı kalacak şekilde çadırın kapısını açtığınızda hava sirkülasyonu devam ederken, siz ve sevdikleriniz cibinlik tarafından sinek ve böceklerden korunarak güvenle uyuyabilirsiniz.
200x200x135 cm boyutlarındaki ürün oldukça geniş iç hacme sahiptir. Kubbe biçimli dizaynı sayesinde alandan kazandırır, kullanıcılara içerisinde rahatça hareket edebilme imkanı tanır. Çocuklarınızla keyifli bir gece geçirmek için tercih edebileceğiniz kamp çadırı, oldukça eğlenceli aktivitelerde kullanabileceğiniz bir üründür.
4 Kişilik Kamp Çadırının tasarımında kullanılan poller 7 mm fiberoptik malzemeden imal edilmiştir. Bu sayede, çadırınızın iskeleti sayılan poller rüzgara, fırtınaya karşı oldukça dayanıklıdır. Gerektiğinde esneyebilen pollerin malzemesi kolayca kırılmayan bir yapıdadır, bu da çadırın şiddetli rüzgarlar karşısında eğilmesine ve bu sayede kırılmamasına imkan tanır.
Pratik bir taşıma çantası içerisinde gönderilen kamp çadırı araba bagajında, sırt çantasında, bisiklet bagajında yer kaplamaz. Böylece çadırınızı ve aksesuarlarını güvenle taşıyabilir, dilediğiniz yerde pratik biçimde kamp kurabilirsiniz. Hafif yapısı sayesinde sırt çantalı gezginler tarafından da tercih edilebilir.
4 Kişilik Kamp Çadırı ile birlikte gönderilen sabitleme kazıkları sayesinde rüzgarlı günlerde çadırınızı toprağa sabitleyebilirsiniz. Sert ve dayanıklı yapısı sayesinde topraktan kolay kolay çıkmayan sabitleme kazıkları, çadırınızın fırtınadan etkilenmesini önleyerek hareket etmesini engeller. Bu sayede sonbahar ve ilkbahar gibi mevsimlerde de çadırınızı güvenle kullanabilirsiniz.

4 Kişilik Kamp Çadırının Öne Çıkan Avantajları Nelerdir?
Çadırın tabanı ve tavanı su geçirmez özelliğe sahiptir. Bu sayede üç mevsim keyifle kamp yapabilir, yağmurdan çamurdan korkmadan outdoor faaliyetlerde bulunabilirsiniz. Tavanında kullanılan su geçirmez polyester kumaşa ek olarak, tabanda Oxford kumaş kullanılmıştır. Bu da ürünün su geçirmezlik oranını ve dayanıklılığını artıran en önemli faktörlerden biridir.
Kısa sürede kurulum imkanı tanıyan çadır aynı zamanda oldukça pratik bir kullanım vadeder. 5 dakika gibi kısa bir sürede kurulan çadır sayesinde karmaşık kurulumlu çadırlar ile harcanan süreyi harcamazsınız. Bunun yerine zamanınızı doğayı keşfetmeye ayırabilirsiniz.
Çadırın mavi rengi ve şık tasarımı sayesinde doğada vakit geçirirken enerjiniz hep yüksek olur. Koyu rengi sayesinde doğada dikkat çekmezsiniz.
Geniş açılabilen kapısı sayesinde çadıra giriş çıkışlarda problem yaşamazsınız. Geniş hareket alanı sunan kapı dizaynı, kullanıcıların konforu amaçlanarak tasarlanmıştır.

Ürün İçeriği
Çadır sabitleme kazıkları ürün içeriğine dahildir. Çadırın rüzgarlı veya fırtınalı günlerde hava akımından daha az etkilenmesini ve yerde sabit kalmasını sağlayan bu kazıklar, toprağa kolay giren bir yapıdadır. Bu sayede kazıkları çakarken zorlanmadan bu işlemi yapabilirsiniz.
Çadırın dış tentesi olarak kullanılan branda ürün içeriğine dahildir. Bu dış tente kalın yapısıyla sizi ve sevdiklerinizi doğadaki dış etmenlerden korur.
Fiberoptik malzemeden imal edilen çadır polleri de ürün paketine dahildir. Son derece dayanıklı bir malzeme olarak ön plana çıkan fiberoptik poller, çadırınızı rüzgar, fırtına gibi hava koşullarından korur.
Kullanışlı ve pratik taşıma çantası içerisinde gönderilir. Bu sayede çadırınızı kendi çantası içerisinde güvenle muhafaza edebilir, dilediğiniz yere kolaylıkla taşıyabilirsiniz

Ürün Özellikleri
kolay kurululudur
Tabanı ve tavanı su geçirmez
Pratik taşıma çantalı
Cibinlikli
Ölçüleri 180*210*140 (Boyutlarda dikişlerden Kaynakları +-10 olabilir)

Paket içeriği
Kamp çadırı brandası
Fiberoptik çıtalar
Çadır sabitleme kazıkları
Pratik taşıma çantası
(Renkler Stok durumuna göre Karışık Olarak Gönderilecekdir)

4 Kişilik Kamp Çadırı

Yönetmelik gereğince, internet üzerinden satışı yapılan ürünlere ilişkin reklam ve ilanların kullanıcıları yanıltıcı, eksik ve kamu sağlığını bozucu nitelikte bilgiler içermesi yasaktır. Bu nedenle; sitemizde satışı gerçekleştirilen ürünlere ilişkin, özellikle tedavi edilmesi gereken rahatsızlıkları önlediği, tedavi ettiği ya da tedavisine yardımcı olduğu ve/veya ilaç niteliğinde olduğu şeklinde beyanlara yer verilmemektedir. tantratitanjel.com aracılığı ile satılan erkekler için genital bölge bakım jeli: İlaç yerine tavsiye edilemez ve kullanılamaz. Site içerisinde ve/veya ürün detaylarında yer alan yazılar sadece bilgi amaçlıdır.

Sağlık sorunlarınız ve tedavisi için mutlaka doktorunuza başvurunuz.

Bu sayfada tanıtımı ve satışı yapılan kozmetik içerikli ürün ilaç değildir ve tedavi amaçlı kullanılamaz.

Reçete ile verilmesi zorunlu olan hiç bir ürün sitemizde satılmamaktadır.

Kozmetik ve Dermokozmetik ürünlerinde Tanıtım ve Sağlık beyanı ile ilgili önemli uyarı

Kozmetik ve dermokozmetik ürünlerin yasal tanımı: Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir. Kozmetik ürünlerin hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. tantratitanjel.com'de belirtilen açıklamalar, ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz

4 Kişilik Kamp Çadırı
KAPIDA TESLİMATTA ÖDEME GARANTİLİ ÜRÜN
Hemen şimdi sipariş verebilir ürününüzü kapıda nakit ödeme, kapıda kart ile ödeme ve kapıda kredi kartı ödeme ile sipariş verebilir teslim aldığınızda güvenli olarak ödeyebilirsiniz.
  • Stok: Stokda Var
  • Ürün Kodu: tik72
699,90TL

 

 

 

 

KAPIDA GÜVENLİ ÖDEME SİSTEMİ
HEMEN SİPARİŞ VEREBİLİR, SİPARİŞİNİZİ TESLİM ALDIKDAN SONRA KAPIDA ÖDEME İLE GÜVENLE YAPABİLİRSİNİZ. SİPARİŞİNİZ AYNI GÜN KARGOLANACAKDIR SİZE SMS İLE BİLGİLENDİRME SAĞLANACAKDIR