Menu
Your Cart
Güvenli Kapıda Ödeme Sistemi Teslimatta Ödemenizi Yapabilirsiniz  tikUCUZ.com

Çift Renkli Şarjlı Kafa Lambası

Çift Renkli Şarjlı Kafa Lambası
Çift Renkli Şarjlı Kafa Lambası
Bitiyor
Çift Renkli Şarjlı Kafa Lambası
Çift Renkli Şarjlı Kafa Lambası

Çift Renkli Şarjlı Kafa Lambası

Çift Renkli ( Mavi Beyaz ) Şarjlı Kafa Lambası
Outdoor spor ile uğraşanlar, kamp alanları, balık tutanlar veya yürüyüşlerde büyük yardımcınız olacak kafa lambası pratik yapısı ile herkesin beğenisini kazanacaktır.
Dayanıklı yapısı ile her zorlu doğa koşullarında yanınızda olacak kafa lambası sayesinde av, kamp vb. etkinliklerinizi zorlanmadan eğlenceli vakitler geçirerek tamamlayabilirsiniz.LED kafa lambası ile kafanızı çevirdiğiniz bölgeyi güçlü parlak LED yapısı ile aydınlatarak her işinize yardımcı olacaktır.Esnek lastiği sayesinde her türlü kafa yapısına uyumludur.Taşıması ve kullanımı oldukça kolaydır.
3 farklı modda aydınlatma özelliğine sahip ve esnek lastiği sayesinde kafaya kolayca sabitlenebilir.

Akrepler mavi ışık altında parlarlar. Bu sayede geceleri rahatlıkla tespit edilebilir böylece av ve kamp yaparken Watton WT-017 sayesinde akrepleri kolayca tespit edebilir size zarar vermesini engelleyebilirsiniz.
Yüksek güç LED mavi ışık kaynağı ile avcıların vazgeçilmez tercihidir ve her zaman doğru yerde doğru miktarda ışığa sahip olursunuz.
4000 Kelvin renk sıcaklığına sahip bir LED seçtik.
Bu, genellikle farlarda oturan mavi / beyaz LED'lerden biraz daha sıcaktır ve bu, ışık gözlerinizi yormamaya yardımcı olur.
Yağmur suyuna özel dayanıklı yapısı ile karanlıktaki gözünüz ve aydınlatıcınız olacakdır. 3 farklı modda çalışmaktadır ve mavi modda aydınlatmada vardır.

Uzunluğu 5 cm Ön yüzeyi 3.60 cm'dir.Enerji tasarruflu LED kafa lambası ile bulunduğunuz alanı 3 farklı modda aydınlatabilirsiniz.
Ampül ömrü 100.000 saattir.Şarj  edilebilir pil sayesinde kolaylıkla kullanabilirsiniz.


Boyutlar: Uzunluk 5 cm Ön Yüzey 3.60 cm
Işık Özelliği: T6 Beyaz Led,Xpi Mavi Led
Işık Mesafesi: 250/300 mt
Işık Rengi: Beyaz,Mavi
Çalışma Süresi: 2 Saat
Gövde Malzemesi: Alüminyum Metal ve Plastik Pil Yuvası
Kullanım Şekli: Orta Yüksek  Sellektör olmak üzere 3+Sadece Mavi Modda Aydınlatma
Kullanım Özellikleri: Kafada Esnek lastiği ile Kolay Sabitlenebilir
Teknik Özellikleri: Şarj Edilebilir Pil 
Kutu İçeriği: Ürün ve Normal Şarj Kablosu,Oto Şarz, 2 Adet şarjedilebilir Pil
Ampül Ömrü: 100.000 Saattir
Kullanım Yeri: Av, Kamp, Araba, Otel, Restorant Vs...
Tasarruflu Enerji Harcama Özelliği
Önemli Uyarılar: Direk Göz İle Temas Ettirmeyiniz
İlk Kullanımdan Önce 20 saat Şarj Ediniz.
Kullanmadığınız Süreçte İçinde Pil Bırakmayınız

Paket İçeriği:
1 Adet Çift Renkli ( Mavi Beyaz ) Şarjlı Kafa Lambası

Kapıda Ödeme Çift Renkli Şarjlı Kafa Lambası Satın Alabilirsiniz

Yönetmelik gereğince, internet üzerinden satışı yapılan ürünlere ilişkin reklam ve ilanların kullanıcıları yanıltıcı, eksik ve kamu sağlığını bozucu nitelikte bilgiler içermesi yasaktır. Bu nedenle; sitemizde satışı gerçekleştirilen ürünlere ilişkin, özellikle tedavi edilmesi gereken rahatsızlıkları önlediği, tedavi ettiği ya da tedavisine yardımcı olduğu ve/veya ilaç niteliğinde olduğu şeklinde beyanlara yer verilmemektedir. tantratitanjel.com aracılığı ile satılan erkekler için genital bölge bakım jeli: İlaç yerine tavsiye edilemez ve kullanılamaz. Site içerisinde ve/veya ürün detaylarında yer alan yazılar sadece bilgi amaçlıdır.

Sağlık sorunlarınız ve tedavisi için mutlaka doktorunuza başvurunuz.

Bu sayfada tanıtımı ve satışı yapılan kozmetik içerikli ürün ilaç değildir ve tedavi amaçlı kullanılamaz.

Reçete ile verilmesi zorunlu olan hiç bir ürün sitemizde satılmamaktadır.

Kozmetik ve Dermokozmetik ürünlerinde Tanıtım ve Sağlık beyanı ile ilgili önemli uyarı

Kozmetik ve dermokozmetik ürünlerin yasal tanımı: Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir. Kozmetik ürünlerin hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. tantratitanjel.com'de belirtilen açıklamalar, ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz

Çift Renkli Şarjlı Kafa Lambası
KAPIDA TESLİMATTA ÖDEME GARANTİLİ ÜRÜN
Hemen şimdi sipariş verebilir ürününüzü kapıda nakit ödeme, kapıda kart ile ödeme ve kapıda kredi kartı ödeme ile sipariş verebilir teslim aldığınızda güvenli olarak ödeyebilirsiniz.
  • Stok: Stokda Var
  • Ürün Kodu: tik427
899,00TL

 

 

 

 

KAPIDA GÜVENLİ ÖDEME SİSTEMİ
HEMEN SİPARİŞ VEREBİLİR, SİPARİŞİNİZİ TESLİM ALDIKDAN SONRA KAPIDA ÖDEME İLE GÜVENLE YAPABİLİRSİNİZ. SİPARİŞİNİZ AYNI GÜN KARGOLANACAKDIR SİZE SMS İLE BİLGİLENDİRME SAĞLANACAKDIR