Menu
Your Cart
Güvenli Kapıda Ödeme Sistemi Teslimatta Ödemenizi Yapabilirsiniz  tikUCUZ.com

Hair Straightener Seramik Saç Düzleştirici

Hair Straightener Seramik Saç Düzleştirici
Hair Straightener Seramik Saç Düzleştirici
Hair Straightener Seramik Saç Düzleştirici
Bitiyor -15 %
Hair Straightener Seramik Saç Düzleştirici
Hair Straightener Seramik Saç Düzleştirici
Hair Straightener Seramik Saç Düzleştirici

Hair Straightener Seramik Saç Düzleştirici

Hair Straightener Seramik Saç Düzleştirici
İster uzun saçlarınız, ister kısa saçlarınız veya kalın patlayan kafanız olsun, sadece 5 dakikanızı ayırın, mükemmel saç stilini kolayca oluşturmak için saçınızı tarayabilir ve düzeltebilirsiniz.

Uçları kıvırmanın yanı sıra, bu stili istiyorsanız.

ÇOCUKLAR İÇİN DE: Isıtıcı plakadan salınan nano anyonlu düzleştirici şekillendirici, saçınızın koruyucu bir tabakasını oluşturur, çocuğunuza kazara zarar verme konusunda asla endişelenmeyin, çocuklar düz saç zevkini yaşasın!
ERKEKLER İÇİN DE: Erkekler tarak benzeri tasarımı sayesinde bu şık Saç Düzleştirici Şekillendiriciyi de kullanabilir.
SAĞLIKLI İPEKLİ SAÇ: Düzleştirici Hairstyler, size canlı ve canlı bir etki sağlar.
ZAMAN KAZANDIRICI VE HAŞLANMAYI ÖNLEME: 30 saniye PTC ısıtma teknolojisi, bir dakika içinde ısınır, zamandan tasarruf edin! Dişler arasındaki ısıtma elemanları kafa derinizin yanmasını, kafa derisi ve ellerinizi endişesizce yanmasını önleyebilir.
SAÇ TİPİNİZ İÇİN TASARIM: 130 ℃ ila 300 ℃ arasında 6 sıcaklık seviyesi, tüm saç tipleri için uygundur: ince, ince, ağartılmış, dalgalı veya kıvrılmış. Sıvı kristal ekran ile sıcaklıkları kolayca kontrol eder ve izler, kapatmayı unuttuğunuzda 1 saat sonra otomatik olarak kapanır.
ANYON SAÇ BAKIMI: Saçınızı kuruluk ve kıvırcıklıktan, daha az saç dökülmesinden, daha az kırılmadan korumaya yardımcı olan nano anyonlu düzleştirici şekillendirici.
TAŞIMASI KOLAY: Yolculuk sırasında yerden tasarruf sağlayan küçük bir boyuta sahiptir.

 

 
 

Straightener Seramik Saç Düzleştirici MX-602
Hair Straightener Seramik Saç Düzleştirici Açıklama;

Tüm saç tipleri ve stilleri için uygun özelleştirilmiş ayarlanabilir sıcaklık kontrolü.
Isı dağılımı için dişlerle tarak tasarımı.
360 derece dönebilir güç kablosu
Evde veya seyahat ederken kullanmak için idealdir.
Renk: siyah ve kırmızı
Malzeme: ABS
Ürün boyutu: approx.250 * 40*40mm
Güç kablosu: 150*0.6cm

Paket içeriği
1x seramik saç düzeltme fırça
1 x kullanım kılavuzu

Kapıda Ödeme Hair Straightener Seramik Saç Düzleştirici Satın Alabilirsiniz

Yönetmelik gereğince, internet üzerinden satışı yapılan ürünlere ilişkin reklam ve ilanların kullanıcıları yanıltıcı, eksik ve kamu sağlığını bozucu nitelikte bilgiler içermesi yasaktır. Bu nedenle; sitemizde satışı gerçekleştirilen ürünlere ilişkin, özellikle tedavi edilmesi gereken rahatsızlıkları önlediği, tedavi ettiği ya da tedavisine yardımcı olduğu ve/veya ilaç niteliğinde olduğu şeklinde beyanlara yer verilmemektedir. tantratitanjel.com aracılığı ile satılan erkekler için genital bölge bakım jeli: İlaç yerine tavsiye edilemez ve kullanılamaz. Site içerisinde ve/veya ürün detaylarında yer alan yazılar sadece bilgi amaçlıdır.

Sağlık sorunlarınız ve tedavisi için mutlaka doktorunuza başvurunuz.

Bu sayfada tanıtımı ve satışı yapılan kozmetik içerikli ürün ilaç değildir ve tedavi amaçlı kullanılamaz.

Reçete ile verilmesi zorunlu olan hiç bir ürün sitemizde satılmamaktadır.

Kozmetik ve Dermokozmetik ürünlerinde Tanıtım ve Sağlık beyanı ile ilgili önemli uyarı

Kozmetik ve dermokozmetik ürünlerin yasal tanımı: Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir. Kozmetik ürünlerin hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. tantratitanjel.com'de belirtilen açıklamalar, ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz

Hair Straightener Seramik Saç Düzleştirici
KAPIDA TESLİMATTA ÖDEME GARANTİLİ ÜRÜN
Hemen şimdi sipariş verebilir ürününüzü kapıda nakit ödeme, kapıda kart ile ödeme ve kapıda kredi kartı ödeme ile sipariş verebilir teslim aldığınızda güvenli olarak ödeyebilirsiniz.
  • Stok: Stokda Var
  • Ürün Kodu: tik481
424,90TL
499,00TL

 

 

 

 

KAPIDA GÜVENLİ ÖDEME SİSTEMİ
HEMEN SİPARİŞ VEREBİLİR, SİPARİŞİNİZİ TESLİM ALDIKDAN SONRA KAPIDA ÖDEME İLE GÜVENLE YAPABİLİRSİNİZ. SİPARİŞİNİZ AYNI GÜN KARGOLANACAKDIR SİZE SMS İLE BİLGİLENDİRME SAĞLANACAKDIR