Menu
Your Cart
Güvenli Kapıda Ödeme Sistemi Teslimatta Ödemenizi Yapabilirsiniz  tikUCUZ.com

3 in 1 Usbli Şarjlı Epilasyon Aleti Epilatör Makinesi

3 in 1 Usbli Şarjlı Epilasyon Aleti Epilatör Makinesi
3 in 1 Usbli Şarjlı Epilasyon Aleti Epilatör Makinesi
Bitiyor -17 %
3 in 1 Usbli Şarjlı Epilasyon Aleti Epilatör Makinesi
3 in 1 Usbli Şarjlı Epilasyon Aleti Epilatör Makinesi

3 in 1 Usbli Şarjlı Epilasyon Aleti Epilatör Makinesi

3 in 1 Usbli Şarjlı Epilasyon Aleti Epilatör Makinesi
3 in 1 Epilasyon Aleti Usbli Şarjlı 3 Değişen Başlıklı Epilatör Makinesi

1 Epilatör Başlığı
2 Törpü Başlığı
3 Traş Başlığı
Epilasyon başlığı ve tıraş başlığı: İstenmeyen saçları kollardan, bacaklardan, koltuk altlarından, bikiniden ve diğer hassas alanlardan kolayca ve etkili bir şekilde çıkarmanıza yardımcı olur.
3 Değişen Başlıklı Epilatör Makinesi; 360 derece silindir spin, kalın ölü deri kaldırmak, nasır, çatlamış kutikül hızlı ve güvenli bir şekilde.
3 IN 1: epilatör + tıraş makinesi + nasır sökücü için uygun yüz, dudaklar, koltukaltı, bikini alan, bacaklar, el, peeling ayak. Göğüs geri saç tıraş
Serbest bırakma düğmesi tasarımı: düğmeye yavaşça basın, kafa otomatik olarak kafadan ayrılır, kafayı değiştirmek için uygundur.
Rahat kullanım için ergonomik tasarım.

Güç kaynağı modu: USB
Güç modu: elektrik
Model: V-713
Epilasyon Alanı: Tüm vücut, Yüz, Bikini, Koltuk Altı, Bacak, Özel Bölgeler

 

Paket İçeriği:
1 Adet 3 in 1 Usbli Şarjlı Epilasyon Aleti Epilatör Makinesi
1 Adet Epilatör Başlık
1 Adet Traş Başlık
1 Adet Törpü Başlığı
1 Adet Usb Şarj Kablosu
1 Adet Temizleme Fırçası
1 Adet Kullanım Klavuzu

Kapıda Ödeme 3 in 1 Usbli Şarjlı Epilasyon Aleti Epilatör Makinesi Satın Alabilirsiniz

Yönetmelik gereğince, internet üzerinden satışı yapılan ürünlere ilişkin reklam ve ilanların kullanıcıları yanıltıcı, eksik ve kamu sağlığını bozucu nitelikte bilgiler içermesi yasaktır. Bu nedenle; sitemizde satışı gerçekleştirilen ürünlere ilişkin, özellikle tedavi edilmesi gereken rahatsızlıkları önlediği, tedavi ettiği ya da tedavisine yardımcı olduğu ve/veya ilaç niteliğinde olduğu şeklinde beyanlara yer verilmemektedir. tantratitanjel.com aracılığı ile satılan erkekler için genital bölge bakım jeli: İlaç yerine tavsiye edilemez ve kullanılamaz. Site içerisinde ve/veya ürün detaylarında yer alan yazılar sadece bilgi amaçlıdır.

Sağlık sorunlarınız ve tedavisi için mutlaka doktorunuza başvurunuz.

Bu sayfada tanıtımı ve satışı yapılan kozmetik içerikli ürün ilaç değildir ve tedavi amaçlı kullanılamaz.

Reçete ile verilmesi zorunlu olan hiç bir ürün sitemizde satılmamaktadır.

Kozmetik ve Dermokozmetik ürünlerinde Tanıtım ve Sağlık beyanı ile ilgili önemli uyarı

Kozmetik ve dermokozmetik ürünlerin yasal tanımı: Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir. Kozmetik ürünlerin hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. tantratitanjel.com'de belirtilen açıklamalar, ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz

3 in 1 Usbli Şarjlı Epilasyon Aleti Epilatör Makinesi
KAPIDA TESLİMATTA ÖDEME GARANTİLİ ÜRÜN
Hemen şimdi sipariş verebilir ürününüzü kapıda nakit ödeme, kapıda kart ile ödeme ve kapıda kredi kartı ödeme ile sipariş verebilir teslim aldığınızda güvenli olarak ödeyebilirsiniz.
  • Stok: Stokda Var
  • Ürün Kodu: tik432
579,90TL
699,90TL

 

 

 

 

KAPIDA GÜVENLİ ÖDEME SİSTEMİ
HEMEN SİPARİŞ VEREBİLİR, SİPARİŞİNİZİ TESLİM ALDIKDAN SONRA KAPIDA ÖDEME İLE GÜVENLE YAPABİLİRSİNİZ. SİPARİŞİNİZ AYNI GÜN KARGOLANACAKDIR SİZE SMS İLE BİLGİLENDİRME SAĞLANACAKDIR