Menu
Your Cart
Güvenli Kapıda Ödeme Sistemi Teslimatta Ödemenizi Yapabilirsiniz  tikUCUZ.com

One Step Hava Üflemeli Saç Kurutma Şekillendirici Fırça

One Step Hava Üflemeli Saç Kurutma Şekillendirici Fırça
One Step Hava Üflemeli Saç Kurutma Şekillendirici Fırça
Bitiyor 24 Saat En Çok Listeye Eklenen -18 %
One Step Hava Üflemeli Saç Kurutma Şekillendirici Fırça
One Step Hava Üflemeli Saç Kurutma Şekillendirici Fırça

One Step Hava Üflemeli Saç Kurutma Şekillendirici Fırça

One Step Hava Üflemeli Saç Kurutma Ve Şekillendirici Fırça
Saç Kurutma Makinesi Fırçası ve Sıcak Hava Fırçası, Havalı Saç Fırçası 3'ü 1 Arada Elektrikli Tek Adımda Saç Kurutma Makinesi Volumizer ile Negatif İyon Kıvırma Kurutma Makinesi Fırça Şekillendirici, Saç Düzleştirici Fırça, Döner Fön Fırçası

Profesyonel 3'ü 1 arada saç kurutma makinesi fırçası, fön makinesi, saç maşası, düzleştirici ve saç hacminin mükemmel bir kombinasyonu. Tüm saç problemlerinize nihai çözüm! Her tür saça sahip güzellik insanları için bir zorunluluktur
 


CURLER & DÜZLEŞTİRİCİ. Oval şekilli tasarım, düzleştirici veya kıvırıcı olarak kullanılabilir. Saç düzleştirmek için düz bir şekilde tarayın. Ve hareket halindeyken biraz yuvarlanarak, kolayca güzel bir kıvrılma yaratabilirsiniz! Döner kablo tasarımı, kullanım sırasında fırçayı serbestçe hareket ettirmenize ve döndürmenize yardımcı olur. Birinci sınıf efektle kullanıma uygun.
NEGATİF İYON SAÇ ŞİŞİRME KURUTUCU. 3 kademeli ayarlanabilir negatif iyon sıcak hava üfleme. Ekstra bakım ile her tür saça uygundur. Geleneksel fön makinelerinden çok daha verimli kurutma, saçınıza verilen zararı büyük ölçüde azaltır. Daha hızlı kurutun ve yolda şekillendirin!
ŞEKİLLENDİRİCİ VE ŞARTLANDIRICI. Fırça tasarımı, saçınızı daha hızlı kururken daha iyi yumuşatmanıza ve daha iyi açmanıza yardımcı olur. Doğru şekilde kurutulduğunda, ısıtıldığında ve tarandığında saçlarınız daha kabarık, pürüzsüz ve parlak hale gelebilir. Daha az bölünme, statik, kırılgan ve karışıklık!


 

 

SAÇ KURUTMA MAKİNESİ VE HACİM VERİCİ
Dakikalar içerisinde! Islak Saçtan Mükemmel Saç Modeline.
3'si 1 Arada Saç Kurutma Makinesi ve Hacimlendirici, tek bir adımda muhteşem hacim ve parlak parlaklık sunmak için tasarlanmıştır.

 

DAHA KISA SÜREDE, SAÇLARA HASAR VERMEZ
Daha az ısı hasarı ve güzel tam vücut sonuçları için adım adım kurur ve hacim kazandırır. Eşsiz oval fırça tasarımı, evde salon patlamaları için tek geçişte kökte hızlıca hacim ve uçlarda güzel dolgun bukleler oluşturur.
İYONİK TEKNOLOJİ
Negatif iyonlar, daha hızlı kuruma için su damlacıklarının boyutunu azaltmak için hava akışını doyurur. Bu, elektriklenmeyi ve statik elektriklenmeyi azaltırken saçın kondisyonuna, pürüzsüzlüğüne ve parlak olmasına yardımcı olur.
FRİZZ İÇERMEYEN ÜFLEMELER VE ZAMANIN YARISINA KADAR PARLAYIN!
Tek adımlı saç kurutma makinesi ve hacimleştirici, bir Kurutucunun Gücünü ve bir şekillendiricinin hacmini ellerinize getiren devrim niteliğinde 2'si 1 arada bir şekillendirme aracıdır. 

Fonksiyon: sıcak ve soğuk hava, sabit sıcaklık, negatif iyonlar
Güçlü rüzgar, 3 vitesli rüzgarla çalışan turmalin seramik ısıtma
Güç Kablosu: 2.0m
Artı Tipi: Bulunduğunuz yere göre sevk edilir

 

HAVALI SAÇLARI GÖRMEK GERÇEKTEN ÇARPICI
Pratik Hava Üflemeli Saç Kurutma Ve Şekillendirme Fırçası

1000 Watt güç, doğru ısıyı sağlar. Geleneksel saç kurutma makinelerinin aksine, bu hacim verici kaldırma derisine yakın yerleştirilebilir.3 Şekillendirme Esnekliği için Isı Ayarı. 120V (240V için değil)
In Teknoloji: Negatif iyonlar hava akımını doyurur.
Oval Fırça Tasarımı. Yuvarlak kenarlarda hacim oluştururken, saçı pürüzsüzleştirmek için eşsiz bir şekil.Karışık Kıllar. Mil yaklaşık 2 "iken, kıl ucu kıl ucu genişliğine kadar en geniş kısmı 4" dür. Alet yaklaşık 18 "uzunluğundadır. Saçınızın bu alet için yeterince uzun olup olmadığını görmek önemlidir.
Hacimli patlamalarda, Volumizer'ı saçların altına yerleştirin ve uçlarına doğru yuvarlayın. Köklerin altında 2 ila 3 saniye bekleyin. Saçınızla Çalışmak İçin Daha Az Zaman = Daha Az Damag

One Step Hava Üflemeli Saç Kurutma Şekillendirici Fırça Özellikleri
Gerilim: 110 / 240V 50-60Hz
Sıcaklık: 60 ° C - 120 ° C
Güç: 1000W
Hat uzunluğu: 2,5 M
Frekans: 50-60 Hz
Vites sayısı: 4 (kapalı, soğuk, düşük, yüksek)
Çok kademeli sıcaklık kontrolü: Sıcak hava + soğuk hava, şekli değiştirilebilir.

Kapıda Ödeme One Step Hava Üflemeli Saç Kurutma Şekillendirici Fırça Satın Alabilirsiniz

Yönetmelik gereğince, internet üzerinden satışı yapılan ürünlere ilişkin reklam ve ilanların kullanıcıları yanıltıcı, eksik ve kamu sağlığını bozucu nitelikte bilgiler içermesi yasaktır. Bu nedenle; sitemizde satışı gerçekleştirilen ürünlere ilişkin, özellikle tedavi edilmesi gereken rahatsızlıkları önlediği, tedavi ettiği ya da tedavisine yardımcı olduğu ve/veya ilaç niteliğinde olduğu şeklinde beyanlara yer verilmemektedir. tantratitanjel.com aracılığı ile satılan erkekler için genital bölge bakım jeli: İlaç yerine tavsiye edilemez ve kullanılamaz. Site içerisinde ve/veya ürün detaylarında yer alan yazılar sadece bilgi amaçlıdır.

Sağlık sorunlarınız ve tedavisi için mutlaka doktorunuza başvurunuz.

Bu sayfada tanıtımı ve satışı yapılan kozmetik içerikli ürün ilaç değildir ve tedavi amaçlı kullanılamaz.

Reçete ile verilmesi zorunlu olan hiç bir ürün sitemizde satılmamaktadır.

Kozmetik ve Dermokozmetik ürünlerinde Tanıtım ve Sağlık beyanı ile ilgili önemli uyarı

Kozmetik ve dermokozmetik ürünlerin yasal tanımı: Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir. Kozmetik ürünlerin hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. tantratitanjel.com'de belirtilen açıklamalar, ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz

One Step Hava Üflemeli Saç Kurutma Şekillendirici Fırça
KAPIDA TESLİMATTA ÖDEME GARANTİLİ ÜRÜN
Hemen şimdi sipariş verebilir ürününüzü kapıda nakit ödeme, kapıda kart ile ödeme ve kapıda kredi kartı ödeme ile sipariş verebilir teslim aldığınızda güvenli olarak ödeyebilirsiniz.
  • Stok: Stokda Var
  • Ürün Kodu: tik269
359,90TL
439,00TL

 

 

 

 

KAPIDA GÜVENLİ ÖDEME SİSTEMİ
HEMEN SİPARİŞ VEREBİLİR, SİPARİŞİNİZİ TESLİM ALDIKDAN SONRA KAPIDA ÖDEME İLE GÜVENLE YAPABİLİRSİNİZ. SİPARİŞİNİZ AYNI GÜN KARGOLANACAKDIR SİZE SMS İLE BİLGİLENDİRME SAĞLANACAKDIR