Menu
Your Cart
Güvenli Kapıda Ödeme Sistemi Teslimatta Ödemenizi Yapabilirsiniz  tikUCUZ.com

Yeni Nesil Sigara Sarma Makinesi Yön Kontrol Kartı

Yeni Nesil Sigara Sarma Makinesi Yön Kontrol Kartı
Bitiyor Yeni

Yeni Nesil Sigara Sarma Makinesi Yön Kontrol Kartı

Yeni Nesil Sigara Sarma Makinesi Anakartı

Sigara sarma makinesi kontrol kartı, sigara sarma işlemini otomatikleştirmek ve kontrol etmek için kullanılan bir elektronik kart veya devre kartıdır. Bu tür bir kontrol kartı, sigara sarma makinesinin temel işlevlerini yönetir ve işlemi kullanıcı tarafından daha kolay ve hassas bir şekilde kontrol etmeyi sağlar.Bir sigara sarma makinesi kontrol kartı genellikle aşağıdaki temel özellikleri içerir:

Motor Kontrolü: Sargı işlemi için kullanılan motorun hızını ve yönlendirmesini kontrol eder.

Sigara Kağıdı ve Tütün Besleme Kontrolü: Kağıt rulosunun ve tütünün doğru miktarlarda beslenmesini sağlar.

Rulo Sıkıştırma ve Kesme Kontrolü: Sigaranın sıkıştırılması ve kesilmesi işlemini yönetir.


Güvenlik Özellikleri: Sigara sarma işlemi sırasında güvenlik önlemlerini içerebilir, örneğin makine aşırı ısındığında otomatik olarak kapanabilir.

Kontrol kartları, genellikle mikrodenetleyici veya PLC (Programmable Logic Controller) tabanlıdır ve işlemin düzgün ve tekrarlanabilir olmasını sağlar

Ancak, her sigara sarma makinesi farklı özelliklere sahip olabilir, bu nedenle kontrol kartının özellikleri ve işleyişi, üreticiye ve model türüne göre değişiklik gösterebilir. Eğer mevcut bir kontrol kartı arızalandıysa veya özelleştirilmiş bir kontrol kartı ihtiyacınız varsa, üretici ile iletişime geçmek veya bir elektronik uzmanından yardım almak genellikle en iyi yaklaşım olacaktır.

Yeni Nesil Sigara Sarma Makinesi Yön Kontrol Kartı

Yönetmelik gereğince, internet üzerinden satışı yapılan ürünlere ilişkin reklam ve ilanların kullanıcıları yanıltıcı, eksik ve kamu sağlığını bozucu nitelikte bilgiler içermesi yasaktır. Bu nedenle; sitemizde satışı gerçekleştirilen ürünlere ilişkin, özellikle tedavi edilmesi gereken rahatsızlıkları önlediği, tedavi ettiği ya da tedavisine yardımcı olduğu ve/veya ilaç niteliğinde olduğu şeklinde beyanlara yer verilmemektedir. tantratitanjel.com aracılığı ile satılan erkekler için genital bölge bakım jeli: İlaç yerine tavsiye edilemez ve kullanılamaz. Site içerisinde ve/veya ürün detaylarında yer alan yazılar sadece bilgi amaçlıdır.

Sağlık sorunlarınız ve tedavisi için mutlaka doktorunuza başvurunuz.

Bu sayfada tanıtımı ve satışı yapılan kozmetik içerikli ürün ilaç değildir ve tedavi amaçlı kullanılamaz.

Reçete ile verilmesi zorunlu olan hiç bir ürün sitemizde satılmamaktadır.

Kozmetik ve Dermokozmetik ürünlerinde Tanıtım ve Sağlık beyanı ile ilgili önemli uyarı

Kozmetik ve dermokozmetik ürünlerin yasal tanımı: Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir. Kozmetik ürünlerin hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. tantratitanjel.com'de belirtilen açıklamalar, ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz

Yeni Nesil Sigara Sarma Makinesi Yön Kontrol Kartı
KAPIDA TESLİMATTA ÖDEME GARANTİLİ ÜRÜN
Hemen şimdi sipariş verebilir ürününüzü kapıda nakit ödeme, kapıda kart ile ödeme ve kapıda kredi kartı ödeme ile sipariş verebilir teslim aldığınızda güvenli olarak ödeyebilirsiniz.
  • Stok: Stokda Var
  • Ürün Kodu: tutundolum132
399,90TL
2 adet ve üzeri 379,90TL
3 adet ve üzeri 359,90TL

 

 

 

 

KAPIDA GÜVENLİ ÖDEME SİSTEMİ
HEMEN SİPARİŞ VEREBİLİR, SİPARİŞİNİZİ TESLİM ALDIKDAN SONRA KAPIDA ÖDEME İLE GÜVENLE YAPABİLİRSİNİZ. SİPARİŞİNİZ AYNI GÜN KARGOLANACAKDIR SİZE SMS İLE BİLGİLENDİRME SAĞLANACAKDIR