Menu
Your Cart
Güvenli Kapıda Ödeme Sistemi Teslimatta Ödemenizi Yapabilirsiniz  tikUCUZ.com

C-91 King Elektrikli Taşınabilir Sigara Sarma Makinesi

C-91 King Elektrikli Taşınabilir Sigara Sarma Makinesi
C-91 King Elektrikli Taşınabilir Sigara Sarma Makinesi
Bitiyor -11 %
C-91 King Elektrikli Taşınabilir Sigara Sarma Makinesi
C-91 King Elektrikli Taşınabilir Sigara Sarma Makinesi

C-91 King Elektrikli Taşınabilir Sigara Sarma Makinesi

C-91 King Elektrikli Hazneli Tütün Sarma Makinesi
Sigara Sarma Makinesi Rolling Machine C91

Elektrikli sigara sarma makineleri arasında en yeni model olan C91 modelini sizler için satışa sunuyoruz. Rolling Machine markalı bu cihazımızın eski modeline buradan göz atabilirsiniz: Elektrikli Sigara Sarma Makinası . Eski versiyona göre ilk bakışta göze çarpan özellikleri dış tasarımının daha ergonomik bir hale getirilmiş olması ve taşıma kulpunun olması. En can alıcı noktası ise cihazın iç kısmındaki parçalarının daha sağlam hale getirilmiş olması. Eski versiyonlarında kızak sıkışması yaşandığında temizleme teli ile kızak iç kısmını boşaltmak gerekliydi yeni versiyon olan C91 modelinde ise cihaz kızağın içinde fazla tütün olduğunu anlayarak dolum işlemini başlatmıyor ve sizden kızak içindeki fazla tütünü almanızı bekliyor. Bu özellik sayesinde kızak zorlanmasından kaynaklı kırılmalar artık yaşamayacaksınız. Yine eski versiyonda boş sigara tüpünü sıkıştıran aparat zorlanma durumlarında kırılabiliyordu C91 modelinde bunada önlem alınarak sıkıştırıcı aparat çelik üzerine oturtulmuş ve kavisli yapı yerine düz bir hale getirilmiş.
Yukarıdakilerin haricinde kızak kısmı eski modellerde olduğu gibi kısa sigaranın gramajına göre ayarlanmıştır yani cihaz kısa sigara tüplerini doldurmaktadır. C91 modelinde eski modellerde olan reset tuşu kaldırılmış çünkü cihaz arızayı kendisi tespit edebiliyor ve otomatik olarak kendini resetliyor. Cihazda oluşabilecek arıza durumlarında teknik servis desteğini sağlayabilmekteyiz ve yedek parçaları temin edilebilmektedir.

 

Kullanımı oldukça basit olan sigara sarma makinası kısaca şu şekilde çalışmaktadır:
1- Cihazın elektrik bağlantısını yapıp arka kısmında bulunan açma düğmesini aktifleştirin.
2- Kutu içerisinden çıkan tepsiyi kızağın sol tarafına yerleştirin. (Cihaz dolumu yaptıktan sonra sigara bu tepsinin üstüne düşmektedir)
3- Sağ taraftaki kolu yukarı kaldırın. (Kızağın ağzı açılması için bunu yapmalısınız)
4- Tütünü üst kısımdan boşaltın ve elinizle hafifçe kızağın içine doğru yerleştirin.
5- Boş sigara tüpünü sol taraftaki kızağın uç kısmına takın.
6- Sağ taraftaki kolu hafifçe aşağı doğru bastırın.
7- Ve sigaranızın dolumu gerçekleşmiş olacaktır.

 

Teknik Özellikleri:
Malzeme: ABS Polimer ve Çelik
Kullandığı Güç: 15W
Voltaj Giriş: 90-240V
Voltaj Çıkış: 12V/2A
Sigara Sarma Kapasitesi: 1 Saatte 200 Adet Sigara (Ortalama)
Paket Ölçüleri: 18*20 CM
Paket Ağırlığı: 1.5

Sigara sarma makinasını kullanırken dikkat etmeniz gerekenler:
1- Islak tütün ile kesinlikle sarmayın. Güçlü bir motoru olduğundan dolayı siz ıslak tütünde koysanız motor ittirme aparatını ileri doğru bastıracaktır fakat tütün ıslak olduğundan kızakta sıkışma yaparak kızağın demir çubuğunu yerinden attıracaktır. Böyle bir durumla karşılaşmanız halinde cihazı teknik servisimize yollayarak tamirat işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Veya buraya tıklayarak yedek parçayı satın alıp kendinizde tamiratını gerçekleştirebilirsiniz.
2- Cihazdan anormal sesler duyduğunuzda elektrik bağlantısını kesip içindeki tütünü temizledikten sonra bir süre bekleyip tekrar çalıştırın.
3- Kızak içerisine fazla tütün sıkıştırmayınız, kızak hareket edemez arıza yapabilir.

Paket İçeriği:
1 Adet Kavanozlu Sigara Sarma Makinesi
1 Adet Kullanım Kılavuzu
1 Adet Tepsi
1 Adet Temizleme Fırçası
1 Adet Tamir Çubuğu
1 Adet Güç Kablosu

Kapıda Ödeme C-91 King Elektrikli Taşınabilir Sigara Sarma Makinesi Satın Alabilirsiniz

Yönetmelik gereğince, internet üzerinden satışı yapılan ürünlere ilişkin reklam ve ilanların kullanıcıları yanıltıcı, eksik ve kamu sağlığını bozucu nitelikte bilgiler içermesi yasaktır. Bu nedenle; sitemizde satışı gerçekleştirilen ürünlere ilişkin, özellikle tedavi edilmesi gereken rahatsızlıkları önlediği, tedavi ettiği ya da tedavisine yardımcı olduğu ve/veya ilaç niteliğinde olduğu şeklinde beyanlara yer verilmemektedir. tantratitanjel.com aracılığı ile satılan erkekler için genital bölge bakım jeli: İlaç yerine tavsiye edilemez ve kullanılamaz. Site içerisinde ve/veya ürün detaylarında yer alan yazılar sadece bilgi amaçlıdır.

Sağlık sorunlarınız ve tedavisi için mutlaka doktorunuza başvurunuz.

Bu sayfada tanıtımı ve satışı yapılan kozmetik içerikli ürün ilaç değildir ve tedavi amaçlı kullanılamaz.

Reçete ile verilmesi zorunlu olan hiç bir ürün sitemizde satılmamaktadır.

Kozmetik ve Dermokozmetik ürünlerinde Tanıtım ve Sağlık beyanı ile ilgili önemli uyarı

Kozmetik ve dermokozmetik ürünlerin yasal tanımı: Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir. Kozmetik ürünlerin hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. tantratitanjel.com'de belirtilen açıklamalar, ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz

C-91 King Elektrikli Taşınabilir Sigara Sarma Makinesi
KAPIDA TESLİMATTA ÖDEME GARANTİLİ ÜRÜN
Hemen şimdi sipariş verebilir ürününüzü kapıda nakit ödeme, kapıda kart ile ödeme ve kapıda kredi kartı ödeme ile sipariş verebilir teslim aldığınızda güvenli olarak ödeyebilirsiniz.
  • Stok: Stokda Var
  • Ürün Kodu: tik572
3.500,00TL
3.950,00TL

 

 

 

 

KAPIDA GÜVENLİ ÖDEME SİSTEMİ
HEMEN SİPARİŞ VEREBİLİR, SİPARİŞİNİZİ TESLİM ALDIKDAN SONRA KAPIDA ÖDEME İLE GÜVENLE YAPABİLİRSİNİZ. SİPARİŞİNİZ AYNI GÜN KARGOLANACAKDIR SİZE SMS İLE BİLGİLENDİRME SAĞLANACAKDIR