Menu
Your Cart
Güvenli Kapıda Ödeme Sistemi Teslimatta Ödemenizi Yapabilirsiniz  tikUCUZ.com

Projeksiyonlu Yanstmalı Dijital Alarmlı Saat

Projeksiyonlu Yanstmalı Dijital Alarmlı Saat
Projeksiyonlu Yanstmalı Dijital Alarmlı Saat
Bitiyor Yeni
Projeksiyonlu Yanstmalı Dijital Alarmlı Saat
Projeksiyonlu Yanstmalı Dijital Alarmlı Saat

Projeksiyonlu Yanstmalı Dijital Alarmlı Saat

Projeksiyonlu Yanstmalı Dijital Alarmlı Saat

Özellikleri: 
Ayna Projeksiyon Saati Sadece tavana projeksiyonlu bir çalar saat değil (yansıtma açısı 180° döndürülebilir ve projeksiyon mesafesi yaklaşık 2-5 metredir), aynı zamanda kozmetik ayna olarak da kullanılabilir. 
Çok İşlevli Saat Sıcaklık ve nem göstergeli, radyo işlevini destekler, maks. FM87.5MHz iden FM108MHz ie kadar 10 istasyon kaydedilebilir ve radyo çalma süresi 5 dakika ile 90 dakika arasında ayarlanabilir. 

 

 


LED Zaman Göstergesi Yazı tipi büyük ve net, okunması kolay, 6 parlaklık seviyesi ayarlanabilir ve gece moduna sahiptir, otomatik olarak düşük parlaklıklı ekrana girebilir, uykunuzu rahatsız etmez. 
USB Güç Kaynağı AC adaptör, dizüstü bilgisayar, masaüstü, güç bankası ve daha fazlası aracılığıyla güç almak kolaydır ve güç verildiğinde saat her zaman açıktır; Ayrıca, güç kapalıyken zamanı sıfırlamanıza gerek kalmaması için bellek için bir CR2032 düğme pil

bölmesi vardır. (Pil dahil değildir.) [2 Çalar Saat Seti] Ebeveynlerin ve çocukların farklı uyanma saatleri ihtiyaçlarını karşılayabilir; ayrıca ekstra uyku için tek tıkla ertelemeyi destekler, gecikme alarmı 5 ila 60 dakika arasında ayarlanabilir; alarm sesi de ayarlanabilir. 
Cömert ve güzel görünümlü pratik saat, yatak odasına, oturma odasına ve daha fazlasına yerleştirmek için mükemmel, aile, arkadaşlar, sevgililer vb. için harika bir hediye.

Özellikler: 
Siyah renk Malzeme: 
ABS USB Kablo Uzunluğu: 1.5m/ 4.9ft 
Ürün Boyutu: 18.5*7.7*2.4 cm/7.2*3.03*0.94 inç 
Ürün Ağırlığı: 162g/ 5.7oz 
Not: CR2032 düğme pil dahil değildir ve elektrikle çalışmaz ve yalnızca zamanı hatırlamak için kullanılır.

Paket İçeriği: 
1 Adet Dijital alarmlı projeksiyonlu saat Saat 
1 Adet USB Kablosu 
1 Adet Kullanım Kılavuzu (Çince ve İngilizce)

Kapıda Ödeme Projeksiyonlu Yanstmalı Dijital Alarmlı Saat Satın Alabilirsiniz

Yönetmelik gereğince, internet üzerinden satışı yapılan ürünlere ilişkin reklam ve ilanların kullanıcıları yanıltıcı, eksik ve kamu sağlığını bozucu nitelikte bilgiler içermesi yasaktır. Bu nedenle; sitemizde satışı gerçekleştirilen ürünlere ilişkin, özellikle tedavi edilmesi gereken rahatsızlıkları önlediği, tedavi ettiği ya da tedavisine yardımcı olduğu ve/veya ilaç niteliğinde olduğu şeklinde beyanlara yer verilmemektedir. tantratitanjel.com aracılığı ile satılan erkekler için genital bölge bakım jeli: İlaç yerine tavsiye edilemez ve kullanılamaz. Site içerisinde ve/veya ürün detaylarında yer alan yazılar sadece bilgi amaçlıdır.

Sağlık sorunlarınız ve tedavisi için mutlaka doktorunuza başvurunuz.

Bu sayfada tanıtımı ve satışı yapılan kozmetik içerikli ürün ilaç değildir ve tedavi amaçlı kullanılamaz.

Reçete ile verilmesi zorunlu olan hiç bir ürün sitemizde satılmamaktadır.

Kozmetik ve Dermokozmetik ürünlerinde Tanıtım ve Sağlık beyanı ile ilgili önemli uyarı

Kozmetik ve dermokozmetik ürünlerin yasal tanımı: Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir. Kozmetik ürünlerin hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. tantratitanjel.com'de belirtilen açıklamalar, ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz

Projeksiyonlu Yanstmalı Dijital Alarmlı Saat
KAPIDA TESLİMATTA ÖDEME GARANTİLİ ÜRÜN
Hemen şimdi sipariş verebilir ürününüzü kapıda nakit ödeme, kapıda kart ile ödeme ve kapıda kredi kartı ödeme ile sipariş verebilir teslim aldığınızda güvenli olarak ödeyebilirsiniz.
  • Stok: Stokda Var
  • Ürün Kodu: tik377
599,90TL

 

 

 

 

KAPIDA GÜVENLİ ÖDEME SİSTEMİ
HEMEN SİPARİŞ VEREBİLİR, SİPARİŞİNİZİ TESLİM ALDIKDAN SONRA KAPIDA ÖDEME İLE GÜVENLE YAPABİLİRSİNİZ. SİPARİŞİNİZ AYNI GÜN KARGOLANACAKDIR SİZE SMS İLE BİLGİLENDİRME SAĞLANACAKDIR