Menu
Your Cart
Güvenli Kapıda Ödeme Sistemi Teslimatta Ödemenizi Yapabilirsiniz  tikUCUZ.com

Pompalı Sünger Hazneli Sıvı Sabunluk Deterjanlık

Pompalı Sünger Hazneli Sıvı Sabunluk Deterjanlık
Pompalı Sünger Hazneli Sıvı Sabunluk Deterjanlık
Bitiyor -30 %
Pompalı Sünger Hazneli Sıvı Sabunluk Deterjanlık
Pompalı Sünger Hazneli Sıvı Sabunluk Deterjanlık

Pompalı Sünger Hazneli Sıvı Sabunluk Deterjanlık

Pompalı Sünger Hazneli Sıvı Sabunluk 380 Ml
Bulaşık Yıkama Hiç Bu Kadar Kolay Olmamıştı!

Yenilikçi tasarım, yüksek kalite, uzun ömür: Bu mutfak yardımcısı, dayanıklılık için dayanıklı ABS plastikten yapılmıştır.
2'si 1 arada: Sünger doğrudan sabunluk üzerine yerleştirilebilir, böylece süngerle uğraşıp mutfağı bozamazsınız.
Kullanımı kolay: Deterjanı süngere pompalamak için aşağı bastırın. Kabın kapasitesi 385 ml'dir, bu nedenle sık sık doldurmanız gerekmez. Her türlü sıvı sabun için uygundur.
Yerden ve zamandan tasarruf edin: Bu sabunluk ile mutfağınızın ömrünü tamamen değiştirebilirsiniz. Bulaşıkların HIZLI durulanması için geliştirilmiştir. Tek elle kullanılan tasarım size harika bir KONFOR sağlayacaktır.

Haznesini bulaşık deterjanı  ile doldurun, daha sonra  üzerine bastırmak için süngeri kullanın, bu da süngerin üzerine bulaşık deterjanını eşit miktarda dağıtır.
Daha fazlasına ihtiyacınız olduğunda, başka bir sabun için tekrar basın.
Hassas, zahmetsiz dağıtım ve büyük kapasite: mükemmel miktarda sabunu sünger üzerine dağıtın, kullanımı son derece kolaydır.
Haznesini, sık sık tekrar doldurmanıza gerek kalmadan 380 ml kapasitesine sahiptir. Her türlü sıvı sabunla çalışır.
Çok yönlü kullanım-ev için en iyi, okul, ofis, otel, restoran, fabrikalar, havaalanı, benzin istasyonu, vb. Ticari ve halka açık yerler için idealdir.
Para, yer ve zamandan tasarruf edin! Bu bulaşık makinesi, bulaşıkları daha hızlı yıkamak için tasarlanmış mutfak hayatınızı tamamen dönüştürecek, anlık işlem zamanınızı koruyacak ve 1 el operasyonu her zaman enerji seviyenizi yüksek tutacaktır.


Renk: Gri

Paket içeriği:
1 Adet Pompalı Sünger Hazneli Sıvı Sabunluk 380 ml
1 Adet Bulaşık süngeri

Kapıda Ödeme Pompalı Sünger Hazneli Sıvı Sabunluk Deterjanlık Satın Alabilirsiniz

Yönetmelik gereğince, internet üzerinden satışı yapılan ürünlere ilişkin reklam ve ilanların kullanıcıları yanıltıcı, eksik ve kamu sağlığını bozucu nitelikte bilgiler içermesi yasaktır. Bu nedenle; sitemizde satışı gerçekleştirilen ürünlere ilişkin, özellikle tedavi edilmesi gereken rahatsızlıkları önlediği, tedavi ettiği ya da tedavisine yardımcı olduğu ve/veya ilaç niteliğinde olduğu şeklinde beyanlara yer verilmemektedir. tantratitanjel.com aracılığı ile satılan erkekler için genital bölge bakım jeli: İlaç yerine tavsiye edilemez ve kullanılamaz. Site içerisinde ve/veya ürün detaylarında yer alan yazılar sadece bilgi amaçlıdır.

Sağlık sorunlarınız ve tedavisi için mutlaka doktorunuza başvurunuz.

Bu sayfada tanıtımı ve satışı yapılan kozmetik içerikli ürün ilaç değildir ve tedavi amaçlı kullanılamaz.

Reçete ile verilmesi zorunlu olan hiç bir ürün sitemizde satılmamaktadır.

Kozmetik ve Dermokozmetik ürünlerinde Tanıtım ve Sağlık beyanı ile ilgili önemli uyarı

Kozmetik ve dermokozmetik ürünlerin yasal tanımı: Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir. Kozmetik ürünlerin hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. tantratitanjel.com'de belirtilen açıklamalar, ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz

Pompalı Sünger Hazneli Sıvı Sabunluk Deterjanlık
KAPIDA TESLİMATTA ÖDEME GARANTİLİ ÜRÜN
Hemen şimdi sipariş verebilir ürününüzü kapıda nakit ödeme, kapıda kart ile ödeme ve kapıda kredi kartı ödeme ile sipariş verebilir teslim aldığınızda güvenli olarak ödeyebilirsiniz.
  • Stok: Stokda Var
  • Ürün Kodu: tik509
139,90TL
199,90TL

 

 

 

 

KAPIDA GÜVENLİ ÖDEME SİSTEMİ
HEMEN SİPARİŞ VEREBİLİR, SİPARİŞİNİZİ TESLİM ALDIKDAN SONRA KAPIDA ÖDEME İLE GÜVENLE YAPABİLİRSİNİZ. SİPARİŞİNİZ AYNI GÜN KARGOLANACAKDIR SİZE SMS İLE BİLGİLENDİRME SAĞLANACAKDIR