Menu
Your Cart
Güvenli Kapıda Ödeme Sistemi Teslimatta Ödemenizi Yapabilirsiniz  tikUCUZ.com

Ayakkabı Koruyucu Yağmurluk Kılıf

Ayakkabı Koruyucu Yağmurluk Kılıf
Bitiyor -32 %

Ayakkabı Koruyucu Yağmurluk Kılıf

Silikon Yağmur Koruyucu Ayakkabı Kılıfı
Esnek 
Dayanıklı
su geçirmez 
kaymaz
süreklilik yıkayıp tekrar kullanılabilir ve kolayca temizlenebilir.
Hastaneler
Spor salonları
Unlu mamul imalathaneleri
Yağmurlu havalarda Çamurlu ortamlar da Doğa gezisi Fabrikalarda Evde temizlikte Otellerde Hijyen gereken tüm yerler de kullanılabilir.
Oldukça şık ve pratiktir.
Kolay Giyilir ve kayma yapmaz.

1- yüksek kaliteli silikon malzeme yapılmış, kaymaz alt, kalınlaşma tasarım, ayakkabı kapağı dayanıklıdır.
2- Ultra elastik silikon ayakkabı kapak serbestçe uzanır, giymek kolaydır ama düşmesi kolay değildir, geçtiğinizde iyi elastikiyete sahiptir. Ayrıca her türlü ayakkabıya da uyar.
3- insanlar için mükemmel yağmurlu kar günlerinde dışarı çıkmak zorunda ve kamp, yürüyüş, balıkçılık, bahçe, vb gibi açık hava etkinlikleri; Ayakkabılarınızı tüm gün kuru ve temiz tutun.
4- hafif ve katlanabilir tasarım mükemmel sırt çantası veya çanta içinde saklanır, ayakkabı kapağını kullanmak istediğinizde taşıması kolay, kullanın.
5- temizlemesi kolay, birçok kez rahatça takılabilir.
 
Boyut bilgileri:
S: Ayakkabı boyutu 26-33 Numara
M: Ayakkabı boyutu 34-39 Numara
L: Ayakkabı boyutu 40-46 Numara
 
Renk
Siyah Silikon Yağmur Koruyucu Ayakkabı Kılıfı Kaymaz Su Kir Geçirmez
Beyaz Silikon Yağmur Koruyucu Ayakkabı Kılıfı Kaymaz Su Kir Geçirmez

Paket İçeriği:
Paket İçeriği: Silikon Yağmur Koruyucu Ayakkabı Kılıfı Kaymaz Su Kir Geçirmez

Ayakkabı Koruyucu Yağmurluk Kılıf

Yönetmelik gereğince, internet üzerinden satışı yapılan ürünlere ilişkin reklam ve ilanların kullanıcıları yanıltıcı, eksik ve kamu sağlığını bozucu nitelikte bilgiler içermesi yasaktır. Bu nedenle; sitemizde satışı gerçekleştirilen ürünlere ilişkin, özellikle tedavi edilmesi gereken rahatsızlıkları önlediği, tedavi ettiği ya da tedavisine yardımcı olduğu ve/veya ilaç niteliğinde olduğu şeklinde beyanlara yer verilmemektedir. tantratitanjel.com aracılığı ile satılan erkekler için genital bölge bakım jeli: İlaç yerine tavsiye edilemez ve kullanılamaz. Site içerisinde ve/veya ürün detaylarında yer alan yazılar sadece bilgi amaçlıdır.

Sağlık sorunlarınız ve tedavisi için mutlaka doktorunuza başvurunuz.

Bu sayfada tanıtımı ve satışı yapılan kozmetik içerikli ürün ilaç değildir ve tedavi amaçlı kullanılamaz.

Reçete ile verilmesi zorunlu olan hiç bir ürün sitemizde satılmamaktadır.

Kozmetik ve Dermokozmetik ürünlerinde Tanıtım ve Sağlık beyanı ile ilgili önemli uyarı

Kozmetik ve dermokozmetik ürünlerin yasal tanımı: Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir. Kozmetik ürünlerin hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. tantratitanjel.com'de belirtilen açıklamalar, ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz

Ayakkabı Koruyucu Yağmurluk Kılıf
KAPIDA TESLİMATTA ÖDEME GARANTİLİ ÜRÜN
Hemen şimdi sipariş verebilir ürününüzü kapıda nakit ödeme, kapıda kart ile ödeme ve kapıda kredi kartı ödeme ile sipariş verebilir teslim aldığınızda güvenli olarak ödeyebilirsiniz.
  • Stok: Stokda Var
  • Ürün Kodu: tik236
169,90TL
249,90TL

 

 

 

 

KAPIDA GÜVENLİ ÖDEME SİSTEMİ
HEMEN SİPARİŞ VEREBİLİR, SİPARİŞİNİZİ TESLİM ALDIKDAN SONRA KAPIDA ÖDEME İLE GÜVENLE YAPABİLİRSİNİZ. SİPARİŞİNİZ AYNI GÜN KARGOLANACAKDIR SİZE SMS İLE BİLGİLENDİRME SAĞLANACAKDIR