Menu
Your Cart
Güvenli Kapıda Ödeme Sistemi Teslimatta Ödemenizi Yapabilirsiniz  tikUCUZ.com

Ocb Mikromatic Çelik Kollu Sigara Sarma Makinesi

Ocb Mikromatic Çelik Kollu Sigara Sarma Makinesi
Ocb Mikromatic Çelik Kollu Sigara Sarma Makinesi
Bitiyor -20 %
Ocb Mikromatic Çelik Kollu Sigara Sarma Makinesi
Ocb Mikromatic Çelik Kollu Sigara Sarma Makinesi

Ocb Mikromatic Çelik Kollu Sigara Sarma Makinesi

OCB Mikromatik Çelik Kollu Sigara Tütün Sarma Makinesi
Ocb Mikro Matic S*gara Sarma Makinası ; 

Piyasada bulunan bir çok S*gara sarma makinesi mevcuttur. Fakat ocb micro matic S*gara sarma makinası sınıfının en iyi makinelerinin başında gelmektedir. Tamamen Metal gövdeden oluşan ocb micro matic S*gara sarma makinesi uzun ömürlü kullanabileceğiniz makinelerden biridir. Kullanımı basit olan bu makine ile ortalama 1 saatte 2.5 karton S*gara sarımı yapılabilmektedir. Avrupa Ürünü olan micro matic S*gara sarma makinesinin bir çok farklı marka adı altında benzeri üretilmiştir fakat orjinal bir ürün olan micro matic in S*gara filtresini doldurma işlemi ile kıyasladığımızda arada çok büyük fark mevcuttur.
Ocb Mikro Matic S*gara sarma makinası kullanımı kolay, altında bulunan plastik taban sayesinde sabitleme işlemine gerek duymadan istediğiniz yerde çalışabileceğiniz bir makinedir.
Ocb Mikro matic S*gara sarma makinası kullanım sıklığınıza bağlı olarak içinde bulunan yayların gevşemesi aşınmasına karşı paket içerisinde yedek yay ile satılmaktadır.

Ocb Mikro Matic S*gara Sarma Makinası Genel Özellikleri :
1 : Filtrenin Dibinde Boşluk Bırakmaz
2 : Filtrenin Ucunda Fazlalık Bırakmaz
3 : S*garayı Sıkıştırmaz. ( Duman Gelmeme Gibi Bir Durum Söz Konusu Değildir.)
4 : Saatte 2.5 Karton S*gara Sarımı Yapılabilir.
5 : Her Marka Filtre İle Sorunsuz Çalışır.
6 : Her Tütünü Sarar.

 

Yasal Uyarı: Tütün mamülleri sağlığınıza zarar verir.
Yasal Uyarı: Kişisel Kullanım İçin Üretilmiştir.

Kapıda Ödeme Ocb Mikromatic Çelik Kollu Sigara Sarma Makinesi Satın Alabilirsiniz

Yönetmelik gereğince, internet üzerinden satışı yapılan ürünlere ilişkin reklam ve ilanların kullanıcıları yanıltıcı, eksik ve kamu sağlığını bozucu nitelikte bilgiler içermesi yasaktır. Bu nedenle; sitemizde satışı gerçekleştirilen ürünlere ilişkin, özellikle tedavi edilmesi gereken rahatsızlıkları önlediği, tedavi ettiği ya da tedavisine yardımcı olduğu ve/veya ilaç niteliğinde olduğu şeklinde beyanlara yer verilmemektedir. tantratitanjel.com aracılığı ile satılan erkekler için genital bölge bakım jeli: İlaç yerine tavsiye edilemez ve kullanılamaz. Site içerisinde ve/veya ürün detaylarında yer alan yazılar sadece bilgi amaçlıdır.

Sağlık sorunlarınız ve tedavisi için mutlaka doktorunuza başvurunuz.

Bu sayfada tanıtımı ve satışı yapılan kozmetik içerikli ürün ilaç değildir ve tedavi amaçlı kullanılamaz.

Reçete ile verilmesi zorunlu olan hiç bir ürün sitemizde satılmamaktadır.

Kozmetik ve Dermokozmetik ürünlerinde Tanıtım ve Sağlık beyanı ile ilgili önemli uyarı

Kozmetik ve dermokozmetik ürünlerin yasal tanımı: Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir. Kozmetik ürünlerin hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. tantratitanjel.com'de belirtilen açıklamalar, ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz

Ocb Mikromatic Çelik Kollu Sigara Sarma Makinesi
KAPIDA TESLİMATTA ÖDEME GARANTİLİ ÜRÜN
Hemen şimdi sipariş verebilir ürününüzü kapıda nakit ödeme, kapıda kart ile ödeme ve kapıda kredi kartı ödeme ile sipariş verebilir teslim aldığınızda güvenli olarak ödeyebilirsiniz.
  • Stok: Stokda Var
  • Ürün Kodu: tutundolum05
1.999,90TL
2.500,00TL

 

 

 

 

KAPIDA GÜVENLİ ÖDEME SİSTEMİ
HEMEN SİPARİŞ VEREBİLİR, SİPARİŞİNİZİ TESLİM ALDIKDAN SONRA KAPIDA ÖDEME İLE GÜVENLE YAPABİLİRSİNİZ. SİPARİŞİNİZ AYNI GÜN KARGOLANACAKDIR SİZE SMS İLE BİLGİLENDİRME SAĞLANACAKDIR