Menu
Your Cart
Güvenli Kapıda Ödeme Sistemi Teslimatta Ödemenizi Yapabilirsiniz  tikUCUZ.com

Uzun Menzilli Lazer Sonic Köpek Kovucu Cihaz

Uzun Menzilli Lazer Sonic Köpek Kovucu Cihaz
Uzun Menzilli Lazer Sonic Köpek Kovucu Cihaz
Bitiyor Yeni -14 %
Uzun Menzilli Lazer Sonic Köpek Kovucu Cihaz
Uzun Menzilli Lazer Sonic Köpek Kovucu Cihaz

Uzun Menzilli Lazer Sonic Köpek Kovucu Cihaz

Uzun Menzilli Lazer Sonic Köpek Kovucu Cihaz
Pet Command Led Işıklı Köpek Kovucu Uzaktan Kumandası

Köpeğinizi eğitmenin daha insancıl bir yolunu mu istiyorsunuz? Pet Command Remote ile köpeğinizin davranışını insan kulağının duyamayacağı zararsız ultrasonik sesle düzeltebilirsiniz.
Köpek saldırılarını önlemek ve başıboş köpekleri uzak tutmak için kullanılabilir.
Pet Command ayrıca iyi davranışları pekiştirmeye ve köpeğinize yeni numaralar öğretmeye yardımcı olan bir tıklayıcıya sahiptir.
Daha güçlü ultrasonik ses için "havlama kontrolü" ayarına ve geceleri köpeğinizi gezdirmek için yerleşik LED ışıklara sahiptir.

3xAA pil ile çalışır
20 feet'e kadar çalışma aralığı
Akşam yürüyüşleri için dahili LED ışık

Uzun Menzilli Lazer Sonic Köpek Kovucu Cihaz

Yönetmelik gereğince, internet üzerinden satışı yapılan ürünlere ilişkin reklam ve ilanların kullanıcıları yanıltıcı, eksik ve kamu sağlığını bozucu nitelikte bilgiler içermesi yasaktır. Bu nedenle; sitemizde satışı gerçekleştirilen ürünlere ilişkin, özellikle tedavi edilmesi gereken rahatsızlıkları önlediği, tedavi ettiği ya da tedavisine yardımcı olduğu ve/veya ilaç niteliğinde olduğu şeklinde beyanlara yer verilmemektedir. tantratitanjel.com aracılığı ile satılan erkekler için genital bölge bakım jeli: İlaç yerine tavsiye edilemez ve kullanılamaz. Site içerisinde ve/veya ürün detaylarında yer alan yazılar sadece bilgi amaçlıdır.

Sağlık sorunlarınız ve tedavisi için mutlaka doktorunuza başvurunuz.

Bu sayfada tanıtımı ve satışı yapılan kozmetik içerikli ürün ilaç değildir ve tedavi amaçlı kullanılamaz.

Reçete ile verilmesi zorunlu olan hiç bir ürün sitemizde satılmamaktadır.

Kozmetik ve Dermokozmetik ürünlerinde Tanıtım ve Sağlık beyanı ile ilgili önemli uyarı

Kozmetik ve dermokozmetik ürünlerin yasal tanımı: Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir. Kozmetik ürünlerin hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. tantratitanjel.com'de belirtilen açıklamalar, ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz

Uzun Menzilli Lazer Sonic Köpek Kovucu Cihaz
KAPIDA TESLİMATTA ÖDEME GARANTİLİ ÜRÜN
Hemen şimdi sipariş verebilir ürününüzü kapıda nakit ödeme, kapıda kart ile ödeme ve kapıda kredi kartı ödeme ile sipariş verebilir teslim aldığınızda güvenli olarak ödeyebilirsiniz.
  • Stok: Stokda Var
  • Ürün Kodu: tik511
299,90TL
349,90TL

 

 

 

 

KAPIDA GÜVENLİ ÖDEME SİSTEMİ
HEMEN SİPARİŞ VEREBİLİR, SİPARİŞİNİZİ TESLİM ALDIKDAN SONRA KAPIDA ÖDEME İLE GÜVENLE YAPABİLİRSİNİZ. SİPARİŞİNİZ AYNI GÜN KARGOLANACAKDIR SİZE SMS İLE BİLGİLENDİRME SAĞLANACAKDIR