Menu
Your Cart
Güvenli Kapıda Ödeme Sistemi Teslimatta Ödemenizi Yapabilirsiniz  tikUCUZ.com

Isıtıcılar

Soğuk günlerin üşüten havasında sıcak ve konforlu eşlikçiniz olan fanlı ısıtıcı seçenekleri beğeninize sunuluyor. Kış aylarının iç titreten soğuğu, fanlı ısıtıcıların sıcak rüzgarıyla yok oluyor. Fanlı Isıtıcı seçenekleri, birbirinden farklı özellikleriyle sağlıklı ısıtma çözümleriyle buluşmanızı sağlıyor.

Bulunduğunuz her ortama sıcaklık katmanızı sağlayacak olan fanlı ısıtıcılar, ihtiyacınıza cevap verecek farklı fiyat seçenekleri ile ve her ebatta alanı ısıtacak ürün alternatifleriyle sizleri bekliyor. Küçük bir alandan büyük odalara ya da toplantı mekanlarına kadar birçok farklı boyuttaki alanı ısıtmanızı sağlayacak fanlı ısıtıcı ürünleri, zevkinize çeşitli renk alternatifleriyle sunuluyor. Fanlı ısıtıcı ürünleri arasında araştırma ve inceleme yaparak ısınma sorununuza çözüm olacak modeli kolayca bulabilirsiniz.

Fanlı Isıtıcı Fiyatları

Herkese ve her bütçeye hitap eden fiyatlarla sunulan fanlı ısıtıcılar, ihtiyacınıza cevap verecek ebatlarıyla sizleri bekliyor. Küçük ebatlı taşınabilir fanlı ısıtıcı seçeneklerinin yanı sıra daha geniş alanların ısınma sorunlarını çözmeniz için büyük ebatlı ısıtıcı alternatiflerini de değerlendirebilirsiniz. Fanlı ısıtıcı fiyatları arasında bütçenize uygun olan ürüne özelliklerini inceleyerek karar verebilirsiniz. Isıtıcı fiyatları ile siz ve sevdikleriniz, sıcaklığın keyfini rahatça sürebilirsiniz. Isınmak; fanlı ısıtıcıların yardımıyla bütçenizi zorlamayacak fiyatlarla mümkün oluyor. İster eviniz için isterseniz de iş yeriniz için seçeceğiniz ısıtıcı çözümünüzü kolaylıkla satın alabilir; ısınma sorununuzu çözümleyebilirsiniz.

İster evinizde bir odada ister iş yerinizde kullanabileceğiniz fanlı ısıtıcıları, yolculuklarınızda gittiğiniz her yeri ısıtmak için de satın alabilirsiniz. Evinizde ısıtma çözümüne ihtiyaç duyduğunuz her odada kullanmak ve sıcak aile sohbetlerinizi daha keyifli kılmak için fanlı ısıtıcı alternatiflerinden size en uygun olan ürünü alabilirsiniz. Ailenizin, çocuklarınızın ve bütün sevdiklerinizin sımsıcak bir ortamda mutlu ve sağlıklı olmasını sağlayabilirsiniz.

Bulunduğunuz ortamdaki ısıyı sağlıklı düzeye ulaştırmak için fanlı ısıtıcıların sunduğu konfordan faydalanabilirsiniz. Daha az enerji tüketerek evinizde ya da iş yerinizde sıcaklığın keyfini sürebilirsiniz. Fanlı ısıtıcıların ısı dağılımını sağlayan özellikleri sayesinde soğuk kış günlerinizi daha sıcak bir hâle getirebilirsiniz. Rahatlıkla bir yerden başka bir yere taşıyabileceğiniz fanlı ısıtıcılar, portatif olma özelliği ile kullanım kolaylığı da sağlamaktadır. Fanlı ısıtıcılar arasında bulunan alternatif ürünlerde yaz aylarında vantilatör olarak yararlanabileceğiniz seçenekler de bulunmaktadır.

Fanlı ısıtıcılar, güvenlik standartlarına uygun olarak üretilmiş garanti sertifikalı modellerden oluşmaktadır. Isıtıcıların daha güvenli kullanımı için aşırı ısınmaya ve devrilmeye karşı emniyet özellikleri de bulunmaktadır. Fanlı ısıtıcılar arasında yer alan ürünlerin kendine özel içeriklerini ve özelliklerini de inceleyebilirsiniz. Güvenlik çözümleri konusunda sizin kriterlerinize uygun olan fanlı ısıtıcıyı her yönüyle tanıyabilirsiniz. Ailenizin, çocuklarınızın yaşadığı ortamları ısıtmak için fanlı ısıtıcıları gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. İş yerinizde konforlu ve sıcak bir çalışma ortamı sağlayabilmek için her zaman yararlanabilirsiniz. Fanlı ısıtıcıların kolay ve konforlu kullanımıyla bulunduğunuz her ortama kendi sıcaklığınızı taşıyabilirsiniz. Çocuklarınızın ailenizin tüm fertlerinin hastalanmadan rahat bir ortamda kış mevsimini geçirmesi için fanlı ısıtıcıların ortamı ısıtan sıcaklığını evinizde sunabilirsiniz.

Fanlı ısıtıcılar arasında yer alan bazı seçenekler, kış aylarında sunduğu ısıtma özelliklerinin yanı sıra yaz aylarında soğutma işlevi için de kullanabileceğiniz ürünlerden oluşur. Yaz veya kış; ısıtma ve soğutma çözümlerinizde farklı ürünlere ayrı ayrı masraf yapmak ve ürün kalabalığı ile boğuşmak istemiyorsanız iki özelliği bir arada sunan ısıtma-soğutma ürünlerini tercih edebilirsiniz. Böylece bir üründe iki farklı özelliği bir arada satın alabilir ve ihtiyacınız olan her ortamda güvenle, rahatlıkla kullanabilirsiniz. Bunun için tek yapmanız gereken zevkinize, bütçenize ve ihtiyaçlarınıza hitap eden ürünü belirlemek olacaktır.

Arctic Air Hava Soğutucu Masaüstü Taşınabilir Portatif Usb Klima Arctic Air Hava Soğutucu Masaüstü Taşınabilir Portatif Usb Klima
Bitiyor 24 Saat En Çok Listeye Eklenen
Arctic Air Ultra Mini Masaüstü Soğutucu Fan KULLANIMA BAŞLAMADAN ÖNCE HAZNEYE SU KOYUP 5 DK BEKLEMELİ VE YERİNDEN OYNATMAMALISINIZ AKSİ TAKDİRDE SU AKMASI OLABİLİR..!!! Bu masa kliması sayesinde sıcak yaz günlerinde bulunduğunuz her yerde serinleyin. Çalışma masanızın üzerinde akıllıca durac..
999,90TL
Hot Water Ani Su Isıtıcı Musluk Hot Water Ani Su Isıtıcı Musluk
Bitiyor -10 % Stok Yok
Hot Water Ani Sıcak Su Musluğu Elektrikli Mutfak Lavobo Banyo Ani Su Isıtıcı Musluk Sofben Kullanım Hazırlığı 1. Ürünü hortumlara bağlayıp çalışmaya hazır hale gelmeden ürünü elektriğe bağlamayın. 2. Ürünün tüm bağlantılarını yaptıktan son..
1.799,90TL 1.999,00TL
Oto Araç Isıtıcı Cam Buğu Çözücü Fan Oto Araç Isıtıcı Cam Buğu Çözücü Fan
Bitiyor -25 %
Üretici: Otomobil Tutkunu
12 V 150 W Araba Soğutma Fanı Sıcak Isıtıcı Ön Cam Buğu Çözücü Buz Çözücü 2’i 1 arada Taşınabilir Araç Araba Kamyonet Isıtıcı ABS malzeme, yüksek ısı dönüşümü, açık ateş yoktur, güvenli ve anında ..
599,90TL 799,90TL
Oto Araç Isıtıcı ve Soğutucu Fan Cam Buğu Çözücü Oto Araç Isıtıcı ve Soğutucu Fan Cam Buğu Çözücü
Bitiyor 24 Saat En Çok Listeye Eklenen -25 %
Üretici: Otomobil Tutkunu
Oto Araç Isıtıcı ve Soğutucu Fan Cam Buğu Çözücü Kolay kullanım, sadece DC 12V araç çakmak soketine takın ve anahtarı açın, sonra çalışır. Fan ve ısıtıcı ayarlarını, doğal rüzgarı ve sıcak havayı destekler. Kompakt boyut, taşınabilir v..
599,90TL 799,90TL
Portatif Masaüstü Taşınabilir Usbli Klima
Bitiyor 24 Saat En Çok Listeye Eklenen -23 %
Portatif Masaüstü Taşınabilir Usb'li Klima Taşınabilir Mini Klima Taşınabilir Klima Ev Su Soğutma Fanı Nemlendirici     Sizi serinletmekten daha fazlasını yapabilecek taşınabilir bir fan mı arıyorsunuz? Taşınabilir Fanlı Klimalar USB Elektrikli Fan LED Gece Lambası Su Sisi ..
999,90TL 1.299,00TL
Gösterilen: 1 ile 5 arası, toplam: 5 (1 Sayfa)
KAPIDA GÜVENLİ ÖDEME SİSTEMİ
HEMEN SİPARİŞ VEREBİLİR, SİPARİŞİNİZİ TESLİM ALDIKDAN SONRA KAPIDA ÖDEME İLE GÜVENLE YAPABİLİRSİNİZ. SİPARİŞİNİZ AYNI GÜN KARGOLANACAKDIR SİZE SMS İLE BİLGİLENDİRME SAĞLANACAKDIR