Menu
Your Cart
Güvenli Kapıda Ödeme Sistemi Teslimatta Ödemenizi Yapabilirsiniz  tikUCUZ.com

Ultrasonic Köpek Kovucu Eğitici Cihaz

Ultrasonic Köpek Kovucu Eğitici Cihaz
Ultrasonic Köpek Kovucu Eğitici Cihaz
Bitiyor 24 Saat En Çok Listeye Eklenen
Ultrasonic Köpek Kovucu Eğitici Cihaz
Ultrasonic Köpek Kovucu Eğitici Cihaz

Ultrasonic Köpek Kovucu Eğitici Cihaz

Ultrasoni̇c Köpek Kovucu ve Eğitici Cihaz
Ultrasonik Köpeklerden Korunma Cihazı Köpek Savar Köpek Kovucu Köpek Kaçırıcı

köpek eğitmede de yaygın olarak kullanılmaktadır. Küçük bir örnekle açıklamak gerekirse; örneğin o an köpeğinizin bulunmasını istemediğiniz bir alan var diyelim, uzaklaştırmak istediğiniz alana doğru birkaç saniye basılı tuttuğunuzda, köpeğiniz oraya her gidişinde o sesi duyacağına inanarak bir daha gitmek istemeyecektir. Çözüm bu kadar basit.

Yalnızca köpeklerin duyabileceği 500 desibel gücündeki ses çıkışıyla onları sizden uzak tutacaktır.
Arasındaki uygun fiyat avantajıyla da, tercih edilebilirliğini üst seviyelere çıkarıyor.

Köpekten Korunma Cihazı
Bilhassa doğa yürüyüşlerine, ava gidenlerin oldukça rağbet ettiği bir üründür. Kendilerini doğadaki her tehlikeye karşı korumak durumunda olduklarından, bu yola başvurmalarını çok doğal karşılamak gerekir. Bir diğer güzel yanı ise fener özelliği. Bu sayede ledli flash olarak da size büyük yardımı dokunacak. Kemerinize takın ve kullanmaya başlayın. Tedbirli olmak her zaman büyük bir artı sağlar.
Biz sürekli köpeklere dair konuştuk ama kediler üzerindeki etkisi de kanıtlanmış bir üründür. Aynı şekilde kedilerden korkan Kaçırmayız’cılar da rahatlıkla bu ürünümüzden faydalanabilirler. Madem korkularınızın üzerine gidemiyorsunuz, kimseye zarar vermeden kendinizden uzaklaştırma fırsatını sakın kaçırmayın! 

Ultrasonik Köpek Kovucu Özellikleri
Bu ürünümüz yalnızca köpeklerin duyabileceği şekilde ayarlanmış 500 desibel gücündeki bir ses çıkışına sahip olması nedeniyle zararsızdır.
Köpeklerin kulaklarını tırmalayacak olması sebebiyle, köpekler hızla o alandan uzaklaşacaktır. 
Ergonomik tasarımı sayesinde yer kaplamaz. Kemerinize takarak her yere götürebilirsiniz.
9 Volta sahip 1 adet pille çalışmaktadır. Pili takar takmaz kullanıma hazır hale gelecektir.
Yüksek teknolojiye sahip bu ürünümüz, insanlar tarafından kesinlikle duyulmayan, fakat hayvanların duyup algılayabileceği ve onları taciz edecek güçteki zararsız birses dalgasına sahiptir. 
Darbelere karşı dayanıklı ve kaliteli plastikten imal edilmiştir. 
Ürünün yan tarafında yer alan tuş yardımıyla tek ledli flash olarak da kullanabilmek mümkün.

Ultrasonik Köpek Kovucu Ürün Ölçüleri
5 x 11 x 3,2 Cm
Yalnızca 95 gr ağırlığındadır.

Ultrasonik Köpek Kovucu Ürün Paket İçeriği
1 Adet Ultrasonik Köpek Kovucu (Stok durumuna göre farklı enklerde gönderilecekdir)
9 Volt Pil (1 Adet)

Dikkat:  Ürün hayvanlara kesinlikle zarar vermemektedir. Sadece saldırgan hayvanlar ile karşılaşıldığında kullanılmalıdır. Cihaz saldırgan hayvanları rahatsız edecek şekilde ses çıkararak saldırgan hayvanın sizden uzaklaşmasını sağlayacaktır

Ultrasonic Köpek Kovucu Eğitici Cihaz

Yönetmelik gereğince, internet üzerinden satışı yapılan ürünlere ilişkin reklam ve ilanların kullanıcıları yanıltıcı, eksik ve kamu sağlığını bozucu nitelikte bilgiler içermesi yasaktır. Bu nedenle; sitemizde satışı gerçekleştirilen ürünlere ilişkin, özellikle tedavi edilmesi gereken rahatsızlıkları önlediği, tedavi ettiği ya da tedavisine yardımcı olduğu ve/veya ilaç niteliğinde olduğu şeklinde beyanlara yer verilmemektedir. tantratitanjel.com aracılığı ile satılan erkekler için genital bölge bakım jeli: İlaç yerine tavsiye edilemez ve kullanılamaz. Site içerisinde ve/veya ürün detaylarında yer alan yazılar sadece bilgi amaçlıdır.

Sağlık sorunlarınız ve tedavisi için mutlaka doktorunuza başvurunuz.

Bu sayfada tanıtımı ve satışı yapılan kozmetik içerikli ürün ilaç değildir ve tedavi amaçlı kullanılamaz.

Reçete ile verilmesi zorunlu olan hiç bir ürün sitemizde satılmamaktadır.

Kozmetik ve Dermokozmetik ürünlerinde Tanıtım ve Sağlık beyanı ile ilgili önemli uyarı

Kozmetik ve dermokozmetik ürünlerin yasal tanımı: Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir. Kozmetik ürünlerin hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. tantratitanjel.com'de belirtilen açıklamalar, ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz

Ultrasonic Köpek Kovucu Eğitici Cihaz
KAPIDA TESLİMATTA ÖDEME GARANTİLİ ÜRÜN
Hemen şimdi sipariş verebilir ürününüzü kapıda nakit ödeme, kapıda kart ile ödeme ve kapıda kredi kartı ödeme ile sipariş verebilir teslim aldığınızda güvenli olarak ödeyebilirsiniz.
  • Stok: Stokda Var
  • Ürün Kodu: tik104
299,90TL

 

 

 

 

KAPIDA GÜVENLİ ÖDEME SİSTEMİ
HEMEN SİPARİŞ VEREBİLİR, SİPARİŞİNİZİ TESLİM ALDIKDAN SONRA KAPIDA ÖDEME İLE GÜVENLE YAPABİLİRSİNİZ. SİPARİŞİNİZ AYNI GÜN KARGOLANACAKDIR SİZE SMS İLE BİLGİLENDİRME SAĞLANACAKDIR