Menu
Your Cart
Güvenli Kapıda Ödeme Sistemi Teslimatta Ödemenizi Yapabilirsiniz  tikUCUZ.com

Fur Wizard Tüy ve Toz Toplayıcı Fırça Seti

Fur Wizard Tüy ve Toz Toplayıcı Fırça Seti
Fur Wizard Tüy ve Toz Toplayıcı Fırça Seti
Bitiyor -33 %
Fur Wizard Tüy ve Toz Toplayıcı Fırça Seti
Fur Wizard Tüy ve Toz Toplayıcı Fırça Seti

Fur Wizard Tüy ve Toz Toplayıcı Fırça Seti

​FurWizard Kendini Temizleyen Toz-Tüy Toplama Fırça Seti
Tüm dünyada satış rekorları kıran yepyeni bir ürün. Fur Wizard Self Cleaning Lint Remover, Kendi kendini temizleyen tüy toplayıcı!
Fur Wizard ile saniyeler içerisinde kıyafetlerinizde, koltuk ve kilimlerinizde toplanmış olan evcil hayvan tüyleri, kıl ve tozları toplayabilirsiniz. Üstelik özel temizlik haznesi içerisine sokup çıkartarak ilk günkü yeniliğinde muhafaza ederek ve elinizi değidirmeden aparat üzerinde birikmiş olan tüyleri hazne içine toplayarak.
ŞimdiFur Wizard kutularında çanta boyu, seyahat tipi Mini Fur Wizard hediyeli. Aynı özelliklere sahip olan portatif Fur Wizard Mini'ye de hiçbir ilave bedel ödemeden sahip olacaksınız.

Fur Wizard Tüy Toplama Aparatı Anahtar Özellikler:
Fırça üzerinde bulunan ok yönünde kirli yüzey üzerinde gezdirildiğinde tüm tüy ve tozları üzerine toplar
Tüy ile kaplanan fırça özel deşarj aparatına takılarak saniyeler içerisinde tüm tüyleri aparat içerisine bırakır
Aparat haznesi dolduğunda kolaylıkla alt kapağı açılarak boşaltılabilir
Şimdi çanta boyu özel sayahat aparatı hediyeli
 

Set İçeriği:
1 Adet Fur Wizard Büyük Fırça
1 Adet Fur Wizard Deşarj Aparatı
1 Adet Fur Wizard Mini Çanta Boy Fırça
1 Adet Fur Wizard Mini Deşarj Aparatı

 

Kapıda Ödeme Fur Wizard Tüy ve Toz Toplayıcı Fırça Seti Satın Alabilirsiniz

Yönetmelik gereğince, internet üzerinden satışı yapılan ürünlere ilişkin reklam ve ilanların kullanıcıları yanıltıcı, eksik ve kamu sağlığını bozucu nitelikte bilgiler içermesi yasaktır. Bu nedenle; sitemizde satışı gerçekleştirilen ürünlere ilişkin, özellikle tedavi edilmesi gereken rahatsızlıkları önlediği, tedavi ettiği ya da tedavisine yardımcı olduğu ve/veya ilaç niteliğinde olduğu şeklinde beyanlara yer verilmemektedir. tantratitanjel.com aracılığı ile satılan erkekler için genital bölge bakım jeli: İlaç yerine tavsiye edilemez ve kullanılamaz. Site içerisinde ve/veya ürün detaylarında yer alan yazılar sadece bilgi amaçlıdır.

Sağlık sorunlarınız ve tedavisi için mutlaka doktorunuza başvurunuz.

Bu sayfada tanıtımı ve satışı yapılan kozmetik içerikli ürün ilaç değildir ve tedavi amaçlı kullanılamaz.

Reçete ile verilmesi zorunlu olan hiç bir ürün sitemizde satılmamaktadır.

Kozmetik ve Dermokozmetik ürünlerinde Tanıtım ve Sağlık beyanı ile ilgili önemli uyarı

Kozmetik ve dermokozmetik ürünlerin yasal tanımı: Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir. Kozmetik ürünlerin hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. tantratitanjel.com'de belirtilen açıklamalar, ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz

Fur Wizard Tüy ve Toz Toplayıcı Fırça Seti
KAPIDA TESLİMATTA ÖDEME GARANTİLİ ÜRÜN
Hemen şimdi sipariş verebilir ürününüzü kapıda nakit ödeme, kapıda kart ile ödeme ve kapıda kredi kartı ödeme ile sipariş verebilir teslim aldığınızda güvenli olarak ödeyebilirsiniz.
  • Stok: Stokda Var
  • Ürün Kodu: tik289
199,90TL
299,90TL

 

 

 

 

KAPIDA GÜVENLİ ÖDEME SİSTEMİ
HEMEN SİPARİŞ VEREBİLİR, SİPARİŞİNİZİ TESLİM ALDIKDAN SONRA KAPIDA ÖDEME İLE GÜVENLE YAPABİLİRSİNİZ. SİPARİŞİNİZ AYNI GÜN KARGOLANACAKDIR SİZE SMS İLE BİLGİLENDİRME SAĞLANACAKDIR