Menu
Your Cart
Güvenli Kapıda Ödeme Sistemi Teslimatta Ödemenizi Yapabilirsiniz  tikUCUZ.com

Kedi Köpek Petshop Bariyeri

Kedi Köpek Petshop Bariyeri
Kedi Köpek Petshop Bariyeri
Bitiyor Stok Yok
Kedi Köpek Petshop Bariyeri
Kedi Köpek Petshop Bariyeri

Kedi Köpek Petshop Bariyeri

Kedi Köpek Petshop Bariyeri
KÖPEĞİNİZ ARTIK SİZDEN KAÇAMAYACAK VE SİNİRLENMENİZE GEREK KALMAYACAK!
Herhangi bir alanda kolayca kurabilir ve köpeğinizin hareket edeceği alanı daraltabilirsiniz.

Hem küçük hem de büyük köpekler için ideal - Köpek bariyeri ağırlığı 45 kg ve altında olan köpekler için dayanıkl ve yüksek kaliteli malzemeler kullanılarak yapılmıştır.
Ocuklar için mükemmel koruma - Bu bariyer sayesinde köpekler ile çocuklar arasındaki istenmeyen temasları etkili bir şekilde önleyebilirsiniz.
Köpeğinizin kamasını önler - Köpeğiniz artık sizin bir anlık boşluğunuzdan yararlanıp kaçarak ortadan kaybolamayacak
Hareket alanını daraltr - Evinize beklenmedik bir misafir geldiğinde köpeğinizin hareket edebileceği alanı daraltabilir, siz yemek siparişinizi alırken onun güvenle bariyerin arkasında kalmasını sağlayabilirsiniz.

Köpeğinizin istenmeyen yerlere erişmesini önleyin
Farklı yerlerde kullanım imkanı - Bariyeri hem iç hem de dış mekanlarda kullanabilirsiniz. Kapılara, merdivenlere veya ara duvarlara monte edebilirsiniz.
Basit kurulum - Bariyeri kapılara veya duvarlara monte etmek için 4 kancaya takmanz yeterli.
Dayanklılk - STOPER - Köpek bariyeri sağlam ve dayanıklı malzemeler kullanılarak yapıldı.

Teknik Özellikler:
Boyutlar: 90cm x 72cm
Renk: Siyah

Paketin içeriği:
1x Kedi Köpek Petshop Bariyeri
4x montaj için gereken kancalar

Kapıda Ödeme Kedi Köpek Petshop Bariyeri Satın Alabilirsiniz

Yönetmelik gereğince, internet üzerinden satışı yapılan ürünlere ilişkin reklam ve ilanların kullanıcıları yanıltıcı, eksik ve kamu sağlığını bozucu nitelikte bilgiler içermesi yasaktır. Bu nedenle; sitemizde satışı gerçekleştirilen ürünlere ilişkin, özellikle tedavi edilmesi gereken rahatsızlıkları önlediği, tedavi ettiği ya da tedavisine yardımcı olduğu ve/veya ilaç niteliğinde olduğu şeklinde beyanlara yer verilmemektedir. tantratitanjel.com aracılığı ile satılan erkekler için genital bölge bakım jeli: İlaç yerine tavsiye edilemez ve kullanılamaz. Site içerisinde ve/veya ürün detaylarında yer alan yazılar sadece bilgi amaçlıdır.

Sağlık sorunlarınız ve tedavisi için mutlaka doktorunuza başvurunuz.

Bu sayfada tanıtımı ve satışı yapılan kozmetik içerikli ürün ilaç değildir ve tedavi amaçlı kullanılamaz.

Reçete ile verilmesi zorunlu olan hiç bir ürün sitemizde satılmamaktadır.

Kozmetik ve Dermokozmetik ürünlerinde Tanıtım ve Sağlık beyanı ile ilgili önemli uyarı

Kozmetik ve dermokozmetik ürünlerin yasal tanımı: Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir. Kozmetik ürünlerin hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. tantratitanjel.com'de belirtilen açıklamalar, ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz

Kedi Köpek Petshop Bariyeri
KAPIDA TESLİMATTA ÖDEME GARANTİLİ ÜRÜN
Hemen şimdi sipariş verebilir ürününüzü kapıda nakit ödeme, kapıda kart ile ödeme ve kapıda kredi kartı ödeme ile sipariş verebilir teslim aldığınızda güvenli olarak ödeyebilirsiniz.
  • Stok: Stok Yok
  • Ürün Kodu: tik566
319,90TL

 

 

 

 

KAPIDA GÜVENLİ ÖDEME SİSTEMİ
HEMEN SİPARİŞ VEREBİLİR, SİPARİŞİNİZİ TESLİM ALDIKDAN SONRA KAPIDA ÖDEME İLE GÜVENLE YAPABİLİRSİNİZ. SİPARİŞİNİZ AYNI GÜN KARGOLANACAKDIR SİZE SMS İLE BİLGİLENDİRME SAĞLANACAKDIR