Menu
Your Cart
Güvenli Kapıda Ödeme Sistemi Teslimatta Ödemenizi Yapabilirsiniz  tikUCUZ.com

Usb Şarjlı Şaç Sakal Tıraş Makinesi

Usb Şarjlı Şaç Sakal Tıraş Makinesi
Usb Şarjlı Şaç Sakal Tıraş Makinesi
Bitiyor -20 %
Usb Şarjlı Şaç Sakal Tıraş Makinesi
Usb Şarjlı Şaç Sakal Tıraş Makinesi

Usb Şarjlı Şaç Sakal Tıraş Makinesi

Usb Şarjlı Şaç Sakal Tıraş Makinesi
Kesintisiz Kullanım İmkanı
8 saatlik tam şarj ile Şarjlı Saç Sakal Traş Makinesi 40 dakika boyunca kablosuz olarak kullanılabilir. Bu sayede tek çalıştırmada uzun süreli ve daha fazla alanı tıraş etme keyfini çıkarabilirsiniz.

Kablolu ve Kablosuz Kullanım Seçeneği
Prize takılı olarak kablolu kullanım yapabileceğiniz gibi şarjlı bir şekilde kablosuz olarak da kullanabilirsiniz. Bu sayede kablonun takılması, yetişmemesi, dolanması gibi sorunla olmadan tıraş olabilirsiniz.

Powerbank Şarj Avantajı
Şarjlı Saç Sakal Traş Makinesi kolay bir şekilde powerbank ile de şarj edebilirsiniz. Bu sayede priz olmayan bir yerde bulunuyorsanız bile kullanım yapabilirsiniz. Yolculuklar için ideal seçenektir.

Kesim Tarakları
1, 2, 3, 4 mm’lik 4 farklı kesim tarağı bulunan Tıraş Makinesi istediğiniz kalınlıkta saç ve sakal tıraşı olmanızı sağlar. İstediğiniz saç ve sakal modeline evde sahip olabilirsiniz.

Uzun Süreli Dayanıklılık
Paslanmaz çelik bıçakları aşınmalara, darbelere ve yüksek ısıya karşı uzun süre dayanıklı kalan Ipone IP-1006 Şarjlı Saç Sakal Traş Makinesi ile uzun ömürlü kullanım yapabilirsiniz. Bu sayede kullanım esnasında endişelenmenize gerek yoktur.

Ergonomik Tasarım
Oldukça küçük bir boyuta sahip olan Şarjlı Saç Sakal Traş Makinesi kolayca taşınabilir. Aynı zamanda oldukça az yer kapladığından istediğiniz yerde muhafaza edebilirsiniz. Bu sayede diğer eşyalarınıza daha fazla yer ayırabilirsiniz.

Kullanım Alanları; Saç Tıraşı Sakal Kısaltma Ense Tıraşı

Paket İçeriği
1 Adet Usb Şarjlı Şaç Sakal Tıraş Makinesi
4 Adet Kesim Tarağı 1 - 2 - 3 - 4 MM
1 Adet Temizleme Fırçası
1 Adet Yağdanlık DOLU
1 Adet Şarj Adaptörü
1 Adet USB Şarj Kablosu

(ipone ip 1006 ipone ip-1006)

Kapıda Ödeme Usb Şarjlı Şaç Sakal Tıraş Makinesi Satın Alabilirsiniz

Yönetmelik gereğince, internet üzerinden satışı yapılan ürünlere ilişkin reklam ve ilanların kullanıcıları yanıltıcı, eksik ve kamu sağlığını bozucu nitelikte bilgiler içermesi yasaktır. Bu nedenle; sitemizde satışı gerçekleştirilen ürünlere ilişkin, özellikle tedavi edilmesi gereken rahatsızlıkları önlediği, tedavi ettiği ya da tedavisine yardımcı olduğu ve/veya ilaç niteliğinde olduğu şeklinde beyanlara yer verilmemektedir. tantratitanjel.com aracılığı ile satılan erkekler için genital bölge bakım jeli: İlaç yerine tavsiye edilemez ve kullanılamaz. Site içerisinde ve/veya ürün detaylarında yer alan yazılar sadece bilgi amaçlıdır.

Sağlık sorunlarınız ve tedavisi için mutlaka doktorunuza başvurunuz.

Bu sayfada tanıtımı ve satışı yapılan kozmetik içerikli ürün ilaç değildir ve tedavi amaçlı kullanılamaz.

Reçete ile verilmesi zorunlu olan hiç bir ürün sitemizde satılmamaktadır.

Kozmetik ve Dermokozmetik ürünlerinde Tanıtım ve Sağlık beyanı ile ilgili önemli uyarı

Kozmetik ve dermokozmetik ürünlerin yasal tanımı: Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir. Kozmetik ürünlerin hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. tantratitanjel.com'de belirtilen açıklamalar, ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz

Usb Şarjlı Şaç Sakal Tıraş Makinesi
KAPIDA TESLİMATTA ÖDEME GARANTİLİ ÜRÜN
Hemen şimdi sipariş verebilir ürününüzü kapıda nakit ödeme, kapıda kart ile ödeme ve kapıda kredi kartı ödeme ile sipariş verebilir teslim aldığınızda güvenli olarak ödeyebilirsiniz.
  • Stok: Stokda Var
  • Ürün Kodu: tik175
399,90TL
499,90TL

 

 

 

 

KAPIDA GÜVENLİ ÖDEME SİSTEMİ
HEMEN SİPARİŞ VEREBİLİR, SİPARİŞİNİZİ TESLİM ALDIKDAN SONRA KAPIDA ÖDEME İLE GÜVENLE YAPABİLİRSİNİZ. SİPARİŞİNİZ AYNI GÜN KARGOLANACAKDIR SİZE SMS İLE BİLGİLENDİRME SAĞLANACAKDIR