Menu
Your Cart
Güvenli Kapıda Ödeme Sistemi Teslimatta Ödemenizi Yapabilirsiniz  tikUCUZ.com

T Bıçak Tıraş Makinesi Saç Sakal Ense Çizim (Kuaförlerin Tercihi)

T Bıçak Tıraş Makinesi Saç Sakal Ense Çizim (Kuaförlerin Tercihi)
T Bıçak Tıraş Makinesi Saç Sakal Ense Çizim (Kuaförlerin Tercihi)
Bitiyor 24 Saat En Çok Listeye Eklenen -27 %
T Bıçak Tıraş Makinesi Saç Sakal Ense Çizim (Kuaförlerin Tercihi)
T Bıçak Tıraş Makinesi Saç Sakal Ense Çizim (Kuaförlerin Tercihi)

T Bıçak Tıraş Makinesi Saç Sakal Ense Çizim (Kuaförlerin Tercihi)

T Bıçak Traş Makinesi Sakal Ense Çizim (Kuaförlerin Tercihi)
T99 T-Bıçak Ense Sakal Çizim Tıraş Makinesi Bu Tıraş Makinesi Erkek Kuaförlerinin Kullandığı Profesyonel Performans Sunan Bir Traş Makinesidir Yeni Nesil Çizimlerde Kullanılan Makinedir. Yüksek Devirli Motoru ve Yeni Nesil "T" Çelik Bıçağı Kusursuz Bir Traş Deneyimi Sunar Özellikle Ense-Sakal Kesiminde ve Saç Şekillendirmek İçin Çizme İşleminde Yüksek Verim Sunar Şarjlı Kullanımı Sayesinde Kablo ile Uğraşmanıza Gerek Kalmaz 180 Dakikayı Aşan Şarjlı Kullanım Süresi Vücut kılları kesimi için de uygundur.

Çelik Bıçakları Saç Sakal ve Ense Tıraşında Sıfıra Yakın Kesim Yapar Kablolu Ve Şarjlı Kullanım İmkanı Güçlü Gömme Batarya 1200 MA Lityum Batarya 3 Adet Tarak 1MM 2MM 3MM Ölçülerinde Kuaförlerin İsteği Üzerine Tasarlanmış Bir Modeldir
Profesyonel erkek saç düzeltici kesme 0mm baldcutter kesici sakal tıraş hassas bitirme saç kesme makinesi yetişkin çocuk



 

【Üstün blade】 titanyum malzemeden yapılmış hassas çelik kesici kafa güvenli ve keskin, ısınması kolay değil, verimlilik ve dayanıklılık sağlar.
【Büyük güç 】 büyük güç, daha verimli ve istikrarlı saç kırpma için güçlü bir güç sağlar. Düşük gürültü çalışması rahat kullanım sağlar.
【Kullanıcı dostu tasarım】 anti-skid desenleri ile cihaz gövdesi, anında açma ve kapama için bir alt düğme, stabilite sağlar.
【Kablosuz ve dayanıklı kullanımı】 saç kesme makinesi, dahili bir batarya ile çalışır ve kablosuz kullanımı mümkün kılar. Pil şarj için çıkarılabilir. 3 saat tam şarj 1 saat dayanıklılık sağlar.
【Taşınabilir ve lightweight】 kullanışlı boyutta, saç kesme makinesi rahat kullanım için tutulabilir ve seyahat kullanımı için de taşınır.



 

 

Paket İçeriği:
1 Adet Sakal Ense Çizim Traş Makinesi
1 Adet  Usb Şarj Cihazı
1 Adet  Temizleme Fırçası
1 Adet Yedek Lityum pil
1 Adet Yedek Pil Şarj Aleti
1 Adet Bakım Yağı
4 Adet Tarak 1,5mm / 2mm / 3mm / 4MM

 

Kapıda Ödeme T Bıçak Tıraş Makinesi Saç Sakal Ense Çizim (Kuaförlerin Tercihi) Satın Alabilirsiniz

Yönetmelik gereğince, internet üzerinden satışı yapılan ürünlere ilişkin reklam ve ilanların kullanıcıları yanıltıcı, eksik ve kamu sağlığını bozucu nitelikte bilgiler içermesi yasaktır. Bu nedenle; sitemizde satışı gerçekleştirilen ürünlere ilişkin, özellikle tedavi edilmesi gereken rahatsızlıkları önlediği, tedavi ettiği ya da tedavisine yardımcı olduğu ve/veya ilaç niteliğinde olduğu şeklinde beyanlara yer verilmemektedir. tantratitanjel.com aracılığı ile satılan erkekler için genital bölge bakım jeli: İlaç yerine tavsiye edilemez ve kullanılamaz. Site içerisinde ve/veya ürün detaylarında yer alan yazılar sadece bilgi amaçlıdır.

Sağlık sorunlarınız ve tedavisi için mutlaka doktorunuza başvurunuz.

Bu sayfada tanıtımı ve satışı yapılan kozmetik içerikli ürün ilaç değildir ve tedavi amaçlı kullanılamaz.

Reçete ile verilmesi zorunlu olan hiç bir ürün sitemizde satılmamaktadır.

Kozmetik ve Dermokozmetik ürünlerinde Tanıtım ve Sağlık beyanı ile ilgili önemli uyarı

Kozmetik ve dermokozmetik ürünlerin yasal tanımı: Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir. Kozmetik ürünlerin hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. tantratitanjel.com'de belirtilen açıklamalar, ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz

T Bıçak Tıraş Makinesi Saç Sakal Ense Çizim (Kuaförlerin Tercihi)
KAPIDA TESLİMATTA ÖDEME GARANTİLİ ÜRÜN
Hemen şimdi sipariş verebilir ürününüzü kapıda nakit ödeme, kapıda kart ile ödeme ve kapıda kredi kartı ödeme ile sipariş verebilir teslim aldığınızda güvenli olarak ödeyebilirsiniz.
  • Stok: Stokda Var
  • Ürün Kodu: tik558
399,90TL
549,90TL

 

 

 

 

KAPIDA GÜVENLİ ÖDEME SİSTEMİ
HEMEN SİPARİŞ VEREBİLİR, SİPARİŞİNİZİ TESLİM ALDIKDAN SONRA KAPIDA ÖDEME İLE GÜVENLE YAPABİLİRSİNİZ. SİPARİŞİNİZ AYNI GÜN KARGOLANACAKDIR SİZE SMS İLE BİLGİLENDİRME SAĞLANACAKDIR