Menu
Your Cart
Güvenli Kapıda Ödeme Sistemi Teslimatta Ödemenizi Yapabilirsiniz  tikUCUZ.com

Ruhların Kaçışı Para Kutusu Elektronik Sesli Kumbara

Ruhların Kaçışı Para Kutusu Elektronik Sesli Kumbara
Ruhların Kaçışı Para Kutusu Elektronik Sesli Kumbara
Bitiyor Stok Yok
Ruhların Kaçışı Para Kutusu Elektronik Sesli Kumbara
Ruhların Kaçışı Para Kutusu Elektronik Sesli Kumbara

Ruhların Kaçışı Para Kutusu Elektronik Sesli Kumbara

Ruhların Kaçışı Para Kutusu Elektronik Sesli Kumbara
Ruhların Kaçışı Para Kutusu Elektronik Sesli Kumbara ile eğlenceli ve keyifli bir birikim yapacaksınız. Bu kumbara ağırlığı tabağında hissettiği an ağzına götürür ve yutar sonra herkes için hoş olmayan bir davranış sergiler, yani bir geğirme eğlemi gerçekleştirir. Eğlenceli fakat bir o kadar da iğrenç olabilir.

Karikatür kumbara çocuklar için muhteşem bir hediye olabilir. Bu Elektronik Sesli Kumbarayı alarak çocuklarınızı eğlendirebilir, keyifli bir birikim yapmasını sağlayabilirsiniz. Bu Sesli Kumbara para yuttukça geğirecek ve çocuğunuzu güldürecektir. Bu kumbarayı çocuğunuza doğum günü, karne hediyesi yada birikim yapmayı öğrenmesi için alabilirsiniz.
Eğlenceli Ruhların Kaçışı Para Kutusu çocuğunuzun vazgeçilmezi olacaktır ve sırf kumbaranın sesini duymak için madeni paralarını biriktirmek isteyecektir. Tikucuz.com ile alışverişinize renk katarak devam edebilirsiniz.

3D Üç boyutlu desen Yüzü olmayan adamın yüzündeki desenler üç boyutlu ve açık.
Ağırlık sürücü Makine ağırlığı algılayabilir ve bir sonraki yutma işlemini otomatik olarak yapabilir.
Aktif müzik Madeni parayı plakaya koyduğunuzda müzik başlayacak. Ve yüzü olmayan adam paraları yuttuktan sonra, makine horlama sesi çıkarır.
Esnek diş Yüz yüze olmayan adamın ağzındaki diş, çiğneme paralarının canlı performansını göstermek için esnektir.
Aktif ortak Yüzü olmayan adamın kolunun aktif eklemi, paraları doğru bir şekilde ağzına koymanın avantajıdır.
Ruhların Kaçışı Para Kutusu Elektronik Sesli Kumbara Özellikleri:
Net Boyutlar (cm) : 7.3*7.3*22
Net ağırlık (kg) : 0.515
Paket Boyutları (cm) : 10.0*10.0*23.0

Ruhların Kaçışı Para Kutusu Elektronik Sesli Kumbara Paket İçeriği:
1 Adet Ruhların Kaçışı Para Kutusu Elektronik Sesli Kumbara

Ruhların Kaçışı Para Kutusu Elektronik Sesli Kumbara

Yönetmelik gereğince, internet üzerinden satışı yapılan ürünlere ilişkin reklam ve ilanların kullanıcıları yanıltıcı, eksik ve kamu sağlığını bozucu nitelikte bilgiler içermesi yasaktır. Bu nedenle; sitemizde satışı gerçekleştirilen ürünlere ilişkin, özellikle tedavi edilmesi gereken rahatsızlıkları önlediği, tedavi ettiği ya da tedavisine yardımcı olduğu ve/veya ilaç niteliğinde olduğu şeklinde beyanlara yer verilmemektedir. tantratitanjel.com aracılığı ile satılan erkekler için genital bölge bakım jeli: İlaç yerine tavsiye edilemez ve kullanılamaz. Site içerisinde ve/veya ürün detaylarında yer alan yazılar sadece bilgi amaçlıdır.

Sağlık sorunlarınız ve tedavisi için mutlaka doktorunuza başvurunuz.

Bu sayfada tanıtımı ve satışı yapılan kozmetik içerikli ürün ilaç değildir ve tedavi amaçlı kullanılamaz.

Reçete ile verilmesi zorunlu olan hiç bir ürün sitemizde satılmamaktadır.

Kozmetik ve Dermokozmetik ürünlerinde Tanıtım ve Sağlık beyanı ile ilgili önemli uyarı

Kozmetik ve dermokozmetik ürünlerin yasal tanımı: Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir. Kozmetik ürünlerin hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. tantratitanjel.com'de belirtilen açıklamalar, ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz

Ruhların Kaçışı Para Kutusu Elektronik Sesli Kumbara
  • Stok: Stok Yok
  • Ürün Kodu: tik31
99,90TL

 

 

 

 

KAPIDA GÜVENLİ ÖDEME SİSTEMİ
HEMEN SİPARİŞ VEREBİLİR, SİPARİŞİNİZİ TESLİM ALDIKDAN SONRA KAPIDA ÖDEME İLE GÜVENLE YAPABİLİRSİNİZ. SİPARİŞİNİZ AYNI GÜN KARGOLANACAKDIR SİZE SMS İLE BİLGİLENDİRME SAĞLANACAKDIR