Menu
Your Cart
Güvenli Kapıda Ödeme Sistemi Teslimatta Ödemenizi Yapabilirsiniz  tikUCUZ.com

Mısır Patlatma Makinesi Popcorn Air Pop Minijoy

Mısır Patlatma Makinesi Popcorn Air Pop Minijoy
Mısır Patlatma Makinesi Popcorn Air Pop Minijoy
Bitiyor -34 %
Mısır Patlatma Makinesi Popcorn Air Pop Minijoy
Mısır Patlatma Makinesi Popcorn Air Pop Minijoy

Mısır Patlatma Makinesi Popcorn Air Pop Minijoy

Mısır Patlatma Makinesi Popcorn Air Pop Minijoy

Mısır Lezzeti
Sinema salonlarında yediğiniz lezzette mısırı evde de hazırlayabilirsiniz. Biraz yağ ve isteğe bağlı olarak tuz ile karıştırarak muhteşem lezzette mısırlar elde edebilirsiniz.


Çocuklar Bayılır
Yetişkinlerin olmazsa olmazı olan mısırlara çocuklar da son derece bayılır. Onlara en sağlıklı mısırları evde kendiniz hazırlayarak güzel çizgi filmler de açabilirsiniz. Çocuklarınız arkadaşları ile birlikte de sosyalleşme imkanı bulacak.

 

 


Film Keyfi
Evde sinemaya gitmeden film izlediğinizde bu muhteşem keyfi mısır ile taçlandırabilirsiniz. Hem lezzetli hem de kolay uygulanabilir lezzeti her akşam yeniden yemek isteyeceksiniz.


Yağlı ve Yağsız Kullanım
Hem yağlı hem de yağsız olarak kullanım gerçekleştirebilmeniz için uygun olmaktadır. Böylelikle isterseniz mısırınızı yağlı bir şekilde patlatabilir ya da yağsız bir şekilde patlatarak temiz bir kullanım gerçekleştirebilirsiniz.


Kalabalık Ailelere Özel
Aile boyu film keyfiniz yarıda kalmasın. Mısır makinesinin iç hacmi son derece büyük olup tüm aileye yetecek kadar mısırın patlatılmasına yardımcı olur. Mısır patlatma işlemini kısa sürede bitirip sizler de sevdiklerinizle vakit geçirebilirsiniz.


Mutfakları Batırmaz
Mısır patlatırken mutfaklarınız daima temiz kalır. Ayrıca işlem sonrası makineyi de kolayca temizleyebilirsiniz. Her daim pratik çözümler bulan makine ile hayatınızda da kolaylıklarla dolu olur.


Yorgunluğunuzu Alır
Gün boyu çalıştıktan sonra ailenizle ve sevdiğiniz arkadaşlarınızla birlikte dizi izlemek tüm yorgunluğunuzu alacak. Sizler de mutfağa girin ve Mısır Patlatma Makinesi ile istediğiniz kadar lezzetli ürünler ortaya çıkarın. Bir yandan yeteneklerinizi sergilerken diğer yandan da ayaklarınızı uzatıp film ve dizi izleme keyfini doyasıya yaşayacaksınız.


Kaymaz Ayaklar
Alt Kısmında bulunan ve kaymasını önleyen ayaklar sayesinde mısır patlatma işlemi süresi boyunca herhangi bir kayma durumu söz konusu olmaz. Böylelikle siz başında beklemesiniz dahi herhangi bir olumsuz durumun meydana gelmesi mümkün değildir.

ÜRÜN ÖZELLİKLERİ

Kompakt gövde kolayca depolanır
16 bardak taze patlamış mısır üretir
Yüksek kapasiteli
Tereyağı eritme seçeneği
Kolay montaj karmaşık ekstra malzemeleri ortadan kaldırır
Kaymaz ayak
8 “H x 5” G x 12 “D
1400 watt

Mısır Patlatma Makinesi Popcorn Air Pop Minijoy

Yönetmelik gereğince, internet üzerinden satışı yapılan ürünlere ilişkin reklam ve ilanların kullanıcıları yanıltıcı, eksik ve kamu sağlığını bozucu nitelikte bilgiler içermesi yasaktır. Bu nedenle; sitemizde satışı gerçekleştirilen ürünlere ilişkin, özellikle tedavi edilmesi gereken rahatsızlıkları önlediği, tedavi ettiği ya da tedavisine yardımcı olduğu ve/veya ilaç niteliğinde olduğu şeklinde beyanlara yer verilmemektedir. tantratitanjel.com aracılığı ile satılan erkekler için genital bölge bakım jeli: İlaç yerine tavsiye edilemez ve kullanılamaz. Site içerisinde ve/veya ürün detaylarında yer alan yazılar sadece bilgi amaçlıdır.

Sağlık sorunlarınız ve tedavisi için mutlaka doktorunuza başvurunuz.

Bu sayfada tanıtımı ve satışı yapılan kozmetik içerikli ürün ilaç değildir ve tedavi amaçlı kullanılamaz.

Reçete ile verilmesi zorunlu olan hiç bir ürün sitemizde satılmamaktadır.

Kozmetik ve Dermokozmetik ürünlerinde Tanıtım ve Sağlık beyanı ile ilgili önemli uyarı

Kozmetik ve dermokozmetik ürünlerin yasal tanımı: Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir. Kozmetik ürünlerin hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. tantratitanjel.com'de belirtilen açıklamalar, ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz

Mısır Patlatma Makinesi Popcorn Air Pop Minijoy
KAPIDA TESLİMATTA ÖDEME GARANTİLİ ÜRÜN
Hemen şimdi sipariş verebilir ürününüzü kapıda nakit ödeme, kapıda kart ile ödeme ve kapıda kredi kartı ödeme ile sipariş verebilir teslim aldığınızda güvenli olarak ödeyebilirsiniz.
  • Stok: Stokda Var
  • Ürün Kodu: tik202
459,90TL
699,90TL

 

 

 

 

KAPIDA GÜVENLİ ÖDEME SİSTEMİ
HEMEN SİPARİŞ VEREBİLİR, SİPARİŞİNİZİ TESLİM ALDIKDAN SONRA KAPIDA ÖDEME İLE GÜVENLE YAPABİLİRSİNİZ. SİPARİŞİNİZ AYNI GÜN KARGOLANACAKDIR SİZE SMS İLE BİLGİLENDİRME SAĞLANACAKDIR