Menu
Your Cart
Güvenli Kapıda Ödeme Sistemi Teslimatta Ödemenizi Yapabilirsiniz  tikUCUZ.com

Mini Cep Parfüm Şişesi

Mini Cep Parfüm Şişesi
Mini Cep Parfüm Şişesi
Bitiyor
Mini Cep Parfüm Şişesi
Mini Cep Parfüm Şişesi

Mini Cep Parfüm Şişesi

Mini Parfüm Şişesi ile en sevdiğiniz parfümleri çantanızda yer işgal etmeden yanınızda taşımanız mümkün.
En sevdiğimiz parfümleri ağır veya büyük şişeleri yüzünden çantamızda taşımak can sıkıcı bir durumdur.


Bir ruj büyüklüğündeki mini atomizer bu sorununuzu ortadan kaldırır, parfümünüzün küçük bir miktarını kolayca içerisine aktarmanızı sağlayan pratik düzeneğiyle artık en sevdiğiniz parfümler hep sizinle birlikte olmasını sağlar.
Parfüm şişesinden dolabilir cep parfüm atomizeri parfümünüzü yanınızda taşımanın en güvenli yollarından biridir, parfüm şişesinin sokulmasının yasak olduğu uçak gibi ortamlarda kullanımı uygundur.
90 sıkıma kadar kapasitesi ve ne kadar kaldığını gösteren ekranıyla pratik, aluminyum gövdesiyle uzun ömürlü bir üründür.
Günlük hayatımızda, işe giderken ya da seyahata çıkarken parfüm şişemiz hep çantamızdadır.
Özellikle küçük çanta kullandığımızda parfüm şişesi genellikle o küçük çantaya sığmaz. Parfüm Şişesinden Dolabilir Cep Parpüm Şişesi bu noktada hayatımızı kurtarıyor!
Kullandığımız parfüm evde kalıyor minik cep şişesi biz nereye gidersek yanımızda geliyor.

Dolum Talimatı
Parfüm şişesi dolum yaparken alt bölümünde yer alan dolum alanının parfüm şişe ucuna düzgün bir şekilde, zarar vermeden yerleştiriniz.
Parfüm şişesini düz bir zemine yerleştirip, atomizeri parfüm şişe ucuna dik gelecek şekilde hafif kuvvet uygulayıp bastırarak dolum işlemini gerçekleştiriniz.

Ürün Özellikleri
Yaklaşık 90 sıkımlık parfüm taşıyabilir
4 ml kapasitelidir 
Dayanıklı ve şık aluminyum dış gövde
Kapaklı tasarım ile yanlışlıkla sıkılma emniyeti
İçindeki parfüm miktarını gösteren pencere
Patentli kapak sistemi ile kendi parfüm şişenizden defalarca tekrar doldurabilirsiniz.
Mini boyutlarıyla cebinizde dahi taşıyabilirsiniz.

Ürün Ölçüleri
Çap: 1.7 cm
Yükseklik: 8.2 cm
Ağırlık (Boş) : 12 Gram
Kapasite: 5 ml

Paket İçeriği: 1 Adet - Parfüm Şişesinden Dolabilir Cep Parpüm Şişes
RENKLER STOK DURUMUNA GÖRE GÖNDERİLECEKTİR.

<

Mini Cep Parfüm Şişesi

Yönetmelik gereğince, internet üzerinden satışı yapılan ürünlere ilişkin reklam ve ilanların kullanıcıları yanıltıcı, eksik ve kamu sağlığını bozucu nitelikte bilgiler içermesi yasaktır. Bu nedenle; sitemizde satışı gerçekleştirilen ürünlere ilişkin, özellikle tedavi edilmesi gereken rahatsızlıkları önlediği, tedavi ettiği ya da tedavisine yardımcı olduğu ve/veya ilaç niteliğinde olduğu şeklinde beyanlara yer verilmemektedir. tantratitanjel.com aracılığı ile satılan erkekler için genital bölge bakım jeli: İlaç yerine tavsiye edilemez ve kullanılamaz. Site içerisinde ve/veya ürün detaylarında yer alan yazılar sadece bilgi amaçlıdır.

Sağlık sorunlarınız ve tedavisi için mutlaka doktorunuza başvurunuz.

Bu sayfada tanıtımı ve satışı yapılan kozmetik içerikli ürün ilaç değildir ve tedavi amaçlı kullanılamaz.

Reçete ile verilmesi zorunlu olan hiç bir ürün sitemizde satılmamaktadır.

Kozmetik ve Dermokozmetik ürünlerinde Tanıtım ve Sağlık beyanı ile ilgili önemli uyarı

Kozmetik ve dermokozmetik ürünlerin yasal tanımı: Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir. Kozmetik ürünlerin hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. tantratitanjel.com'de belirtilen açıklamalar, ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz

Mini Cep Parfüm Şişesi
  • Stok: Stokda Var
  • Ürün Kodu: tik49
99,99TL
Satın alabilmek için asgari adet: 2

 

 

 

 

KAPIDA GÜVENLİ ÖDEME SİSTEMİ
HEMEN SİPARİŞ VEREBİLİR, SİPARİŞİNİZİ TESLİM ALDIKDAN SONRA KAPIDA ÖDEME İLE GÜVENLE YAPABİLİRSİNİZ. SİPARİŞİNİZ AYNI GÜN KARGOLANACAKDIR SİZE SMS İLE BİLGİLENDİRME SAĞLANACAKDIR