Menu
Your Cart
Güvenli Kapıda Ödeme Sistemi Teslimatta Ödemenizi Yapabilirsiniz  tikUCUZ.com

Metal Manyetik Kum Saati

Metal Manyetik Kum Saati
Metal Manyetik Kum Saati
Bitiyor
Metal Manyetik Kum Saati
Metal Manyetik Kum Saati

Metal Manyetik Kum Saati

Manyetik Kum Saati
Demir Tozu Manyetik Kum Saati
Manyetik Kum Saati - Magnetic Sand Hourglass

Manyetik Kum Kum saati eğlenceli bir masaüstü odaklanma aracıdır.
Kum saatinizi çevirin ve ahşap tabana gömülmüş bir mıknatıs sayesinde görünüşte imkansız oluşumlardaki demir tozlarının muhteşemliğini izleyin.

 

Demir tozlarının kıvrımlı sivri yüzeyli  konfigürasyonları nihayetinde düzenli bir yarı küre oluşturur.
En sevdiğiniz film gibi, Manyetik Kum saatinin aldığı manyetik alan çizgi formlarını tekrar tekrar izlemenin tadını çıkarabilirsiniz.
Zamanlayıcı yaklaşık 15 saniye uzunluğundadır.


 
Kimlerin hoşuna gidebilir: masa aksesuarı, elde oyalanma, stres, fidget, mıknatıslar, ofis oyuncakları rahatlama, hediye

 

Özellikler ve özellikler:
Kum Saati Fanusu : 16cm
Kum saati Standı : 8cm x 2cm
Metaryal : Cam, mıknatıs, tahta, demir tozu
Zamanlayıcı: yaklaşık 15 saniye
Malzemeler: cam, ahşap ve demir tozları


 
Zamanın uçuşunu izlemek hiç bu kadar ilginç olmamıştı!
Manyetik Kum Zamanlayıcısı'nın hareket halindeyken nasıl çalıştığını görmek için aşağıdaki demo videosunu inceleyin.

Mıknatıslar her şeyi daha iyi yaparlar
Saatlerin ortaya çıkmasından bu yana (kum saatini ertelemek = kötü fikir), geleneksel kum kum saati sadece süsleme işlevine hizmet etti.
 
Ancak, kumları demir formuna dönüştürülüp bir mıknatıs eklemek aklımızdaki kum saati görüntüsünü ters düz etti.
Sıkıcı bir kum saati yerine demir tozları düştüğü için dikensi, sarp yapılar oluşturur.
 Minyatür asteroitler gibi yığılan demir tozlarını izlemek dikkatinizi çekecektir.

Büyüleyici bir masaüstü oyalanma aleti
Zihinsel olarak işyerinde kilitlendin mi? Manyetik Kum saatini çevirin ve şovun tadını çıkarın! Umarım bir sonraki büyük iş fikrinizi canlandırmaya yardımcı olur. Veya en azından size verilen sıkıcı görev yerine 15 saniye izleyebileceğiniz bir şey versin.

Sık Sorulan Sorular
Soru: Zamanlayıcı sadece 15 saniye uzunluğundayken neden ona "kum saati" diyorsun?
Cevap: Şekli bir kum saati şeklidir, hepimiz biliyoruz! Ayrıca, demir tozlarından bir saatlik zamanlayıcı istediysen, daha büyük bir masaya ihtiyacın olacaktı! Demir tozları kum tanelerinden çok daha büyük (ve daha ağırdır). Artı olarak, gülünç derecede büyük (ve pahalı) mıknatısa ihtiyacınız var mı? Son olarak da, Manyetik kum Kum saatinin büyüleyici doğası gereği, gününüzün bir saatlik kısmını yiyerek bundan sorumlu olmak istemeyiz.

Soru: Kırılgan mı?
Yanıt: Camdan yapılmıştır, bu yüzden sallamayı önermiyoruz. Ancak, bir masa üstünde ya da masa için kesinlikle sağlamdır.

Soru: Mıknatıs nerede?
Cevap: Mıknatıs tabanın ortasındadır.

Paket İçeriği:
1 Adet Manyetik Kum Saati

Kapıda Ödeme Metal Manyetik Kum Saati Satın Alabilirsiniz

Yönetmelik gereğince, internet üzerinden satışı yapılan ürünlere ilişkin reklam ve ilanların kullanıcıları yanıltıcı, eksik ve kamu sağlığını bozucu nitelikte bilgiler içermesi yasaktır. Bu nedenle; sitemizde satışı gerçekleştirilen ürünlere ilişkin, özellikle tedavi edilmesi gereken rahatsızlıkları önlediği, tedavi ettiği ya da tedavisine yardımcı olduğu ve/veya ilaç niteliğinde olduğu şeklinde beyanlara yer verilmemektedir. tantratitanjel.com aracılığı ile satılan erkekler için genital bölge bakım jeli: İlaç yerine tavsiye edilemez ve kullanılamaz. Site içerisinde ve/veya ürün detaylarında yer alan yazılar sadece bilgi amaçlıdır.

Sağlık sorunlarınız ve tedavisi için mutlaka doktorunuza başvurunuz.

Bu sayfada tanıtımı ve satışı yapılan kozmetik içerikli ürün ilaç değildir ve tedavi amaçlı kullanılamaz.

Reçete ile verilmesi zorunlu olan hiç bir ürün sitemizde satılmamaktadır.

Kozmetik ve Dermokozmetik ürünlerinde Tanıtım ve Sağlık beyanı ile ilgili önemli uyarı

Kozmetik ve dermokozmetik ürünlerin yasal tanımı: Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir. Kozmetik ürünlerin hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. tantratitanjel.com'de belirtilen açıklamalar, ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz

Metal Manyetik Kum Saati
KAPIDA TESLİMATTA ÖDEME GARANTİLİ ÜRÜN
Hemen şimdi sipariş verebilir ürününüzü kapıda nakit ödeme, kapıda kart ile ödeme ve kapıda kredi kartı ödeme ile sipariş verebilir teslim aldığınızda güvenli olarak ödeyebilirsiniz.
  • Stok: Stokda Var
  • Ürün Kodu: tik426
349,90TL

 

 

 

 

KAPIDA GÜVENLİ ÖDEME SİSTEMİ
HEMEN SİPARİŞ VEREBİLİR, SİPARİŞİNİZİ TESLİM ALDIKDAN SONRA KAPIDA ÖDEME İLE GÜVENLE YAPABİLİRSİNİZ. SİPARİŞİNİZ AYNI GÜN KARGOLANACAKDIR SİZE SMS İLE BİLGİLENDİRME SAĞLANACAKDIR