Menu
Your Cart
Güvenli Kapıda Ödeme Sistemi Teslimatta Ödemenizi Yapabilirsiniz  tikUCUZ.com

Kitap Üzerinde Dönen Manyetik Dünya Küre

Kitap Üzerinde Dönen Manyetik Dünya Küre
Kitap Üzerinde Dönen Manyetik Dünya Küre
Bitiyor
Kitap Üzerinde Dönen Manyetik Dünya Küre
Kitap Üzerinde Dönen Manyetik Dünya Küre

Kitap Üzerinde Dönen Manyetik Dünya Küre

Kitap Üzerinde sihirli bir şekilde dünya haritası duran  Manyetik Kitap Üstünde Havada Dönen Dünya’yı görenler şaşkına dönecek. Evinizde, ofisinizde Manyetik Kitap Dünya ile hem sihirli bir ortam yaratın hem de boş vakitlerinizde hangi ülkeye gitsem diye hayallere dalın

Dünyamızın üsten ve alttan basık ortadan şişkin bir şekle sahiptir. Bu şekle geoit denir. Geoit şeklini düz bir kağıda çizmek oldukça zor olacağından bir çok haritayı küreler üzerine basarlar. Böyle bir dünya küreniz olduğunu düşünün ve bu dünya bir kitap üzerinde havada dursun. Nasıl sihirli bir görüntü olur değil mi? Manyetik Havada Duran Dünya işte böyle sihirli bir ürün.

Çocuklar bu ürünle dünyamızı daha iyi tanıyacak. Manyetik Kitap Dünyanın nasıl havada durduğunu düşünerek ufukları açılacak.
 
Manyetik Kitap Sihirli Dünya masanızın üzerinde sihirli bir şekilde dururken gözlerinizi ondan ayıramayacaksınız böylece tüm dünya ülkelerinin yerleri aklınıza kazınacak.

Ürün Özellikleri:

Manyetik Dünya çocuklara, büyüklere seyahat severlere veya coğrafya öğretmenize alabileceğiniz çok özel bir ürün. 
Düz ve sert her türlü zeminde kullanılabilme
Kaliteli ve net baskı kalitesi


Paket İçeriği:

  • 1 Adet Manyetik Havada Duran Dünya
  • 1 Adet Adaptör
  • 1 Kitap Şeklinde Altlık

Kitap Üzerinde Dönen Manyetik Dünya Küre

Yönetmelik gereğince, internet üzerinden satışı yapılan ürünlere ilişkin reklam ve ilanların kullanıcıları yanıltıcı, eksik ve kamu sağlığını bozucu nitelikte bilgiler içermesi yasaktır. Bu nedenle; sitemizde satışı gerçekleştirilen ürünlere ilişkin, özellikle tedavi edilmesi gereken rahatsızlıkları önlediği, tedavi ettiği ya da tedavisine yardımcı olduğu ve/veya ilaç niteliğinde olduğu şeklinde beyanlara yer verilmemektedir. tantratitanjel.com aracılığı ile satılan erkekler için genital bölge bakım jeli: İlaç yerine tavsiye edilemez ve kullanılamaz. Site içerisinde ve/veya ürün detaylarında yer alan yazılar sadece bilgi amaçlıdır.

Sağlık sorunlarınız ve tedavisi için mutlaka doktorunuza başvurunuz.

Bu sayfada tanıtımı ve satışı yapılan kozmetik içerikli ürün ilaç değildir ve tedavi amaçlı kullanılamaz.

Reçete ile verilmesi zorunlu olan hiç bir ürün sitemizde satılmamaktadır.

Kozmetik ve Dermokozmetik ürünlerinde Tanıtım ve Sağlık beyanı ile ilgili önemli uyarı

Kozmetik ve dermokozmetik ürünlerin yasal tanımı: Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir. Kozmetik ürünlerin hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. tantratitanjel.com'de belirtilen açıklamalar, ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz

Kitap Üzerinde Dönen Manyetik Dünya Küre
KAPIDA TESLİMATTA ÖDEME GARANTİLİ ÜRÜN
Hemen şimdi sipariş verebilir ürününüzü kapıda nakit ödeme, kapıda kart ile ödeme ve kapıda kredi kartı ödeme ile sipariş verebilir teslim aldığınızda güvenli olarak ödeyebilirsiniz.
  • Stok: Stokda Var
  • Ürün Kodu: tik66
1.999,90TL

 

 

 

 

KAPIDA GÜVENLİ ÖDEME SİSTEMİ
HEMEN SİPARİŞ VEREBİLİR, SİPARİŞİNİZİ TESLİM ALDIKDAN SONRA KAPIDA ÖDEME İLE GÜVENLE YAPABİLİRSİNİZ. SİPARİŞİNİZ AYNI GÜN KARGOLANACAKDIR SİZE SMS İLE BİLGİLENDİRME SAĞLANACAKDIR