Menu
Your Cart
Güvenli Kapıda Ödeme Sistemi Teslimatta Ödemenizi Yapabilirsiniz  tikUCUZ.com

Kapı Pencere Rüzgar Kesici Şerit Bant

Kapı Pencere Rüzgar Kesici Şerit Bant
Kapı Pencere Rüzgar Kesici Şerit Bant
Bitiyor
Kapı Pencere Rüzgar Kesici Şerit Bant
Kapı Pencere Rüzgar Kesici Şerit Bant

Kapı Pencere Rüzgar Kesici Şerit Bant

Kapı Pencere Rüzgar Kesici Şerit Bant 1Metre / 2 Metre/ 3 Metre / 4 Metre / 5 Metre
Esnek Güvenli Malzeme: Ailenizin sağlığını koruyan, su geçirmez esnek silikon, çevre dostu malzemeden üretilmiştir, rahatsız edici bir koku yoktur. İnce ve yumuşak malzeme ile Conta Şeridimiz kapı ve pencerelerin kullanımını etkilemeyecektir. İhtiyacınız olan uzunluğa kolayca ayarlayın.

Güçlü Viskozite Dayanıklı: Güçlü yapışkan destek, zamk giderme, sıkıca yapıştırma, kaymaz, aşırı hava koşullarında kullanılabilir ve uzun süre çalışabilir. Hava koşullarına karşı şeridi yırtıp çıkarmak yapışkan bir kalıntı bırakmayacaktır. 25 mm 45 mm, iki genişlik isteğe bağlıdır, değiştirme için 16,5 fit uzunluk.
Geniş Uygulama: Çerçevesiz sürgülü kapılar, cam kapılar, plastik-çelik pencereler ve alüminyum pencereler, dolap kapısı, eşik, dolaplar, gardıroplar, duş tabanı, yatak odası ve banyo için yaygın olarak kullanılır.

 

Kapı ve Pencerelerden , Rüzgar, toz geçirmez, haşerelere geçit vermez, hava koşullarına dayanıklıdır.
Çerçevesiz sürgülü kapılar, cam kapılar, kapı alt, plastik-çelik pencereler ve alüminyum pencereler, dolaplar,  mobilya, sürgülü kapı, duş odası için yaygın olarak kullanılır.
Esnektir yapıya sahiptir. Kapı ve pencereye zarar vermez
Dikkat edilmesi gereken konular: kullanmadan önce uygulama yüzeyinin temiz ve kuru olduğundan emin olun, yapıştırırken bastırarak sıkıştırın 
Malzeme: silikon kauçuk + kendinden yapışkanlı yapıştırıcı

 

 

Ürün Ölçüleri:
Uzunluk: 1 metre / 2 metre / 3 metre / 5 metre
Genişlik: 3 cm

 

Kapıda Ödeme Kapı Pencere Rüzgar Kesici Şerit Bant Satın Alabilirsiniz

Yönetmelik gereğince, internet üzerinden satışı yapılan ürünlere ilişkin reklam ve ilanların kullanıcıları yanıltıcı, eksik ve kamu sağlığını bozucu nitelikte bilgiler içermesi yasaktır. Bu nedenle; sitemizde satışı gerçekleştirilen ürünlere ilişkin, özellikle tedavi edilmesi gereken rahatsızlıkları önlediği, tedavi ettiği ya da tedavisine yardımcı olduğu ve/veya ilaç niteliğinde olduğu şeklinde beyanlara yer verilmemektedir. tantratitanjel.com aracılığı ile satılan erkekler için genital bölge bakım jeli: İlaç yerine tavsiye edilemez ve kullanılamaz. Site içerisinde ve/veya ürün detaylarında yer alan yazılar sadece bilgi amaçlıdır.

Sağlık sorunlarınız ve tedavisi için mutlaka doktorunuza başvurunuz.

Bu sayfada tanıtımı ve satışı yapılan kozmetik içerikli ürün ilaç değildir ve tedavi amaçlı kullanılamaz.

Reçete ile verilmesi zorunlu olan hiç bir ürün sitemizde satılmamaktadır.

Kozmetik ve Dermokozmetik ürünlerinde Tanıtım ve Sağlık beyanı ile ilgili önemli uyarı

Kozmetik ve dermokozmetik ürünlerin yasal tanımı: Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir. Kozmetik ürünlerin hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. tantratitanjel.com'de belirtilen açıklamalar, ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz

Kapı Pencere Rüzgar Kesici Şerit Bant
KAPIDA TESLİMATTA ÖDEME GARANTİLİ ÜRÜN
Hemen şimdi sipariş verebilir ürününüzü kapıda nakit ödeme, kapıda kart ile ödeme ve kapıda kredi kartı ödeme ile sipariş verebilir teslim aldığınızda güvenli olarak ödeyebilirsiniz.
  • Stok: Stokda Var
  • Ürün Kodu: tik539
159,90TL

Mevcut Seçenekler:

Satın alabilmek için asgari adet: 2

 

 

 

 

KAPIDA GÜVENLİ ÖDEME SİSTEMİ
HEMEN SİPARİŞ VEREBİLİR, SİPARİŞİNİZİ TESLİM ALDIKDAN SONRA KAPIDA ÖDEME İLE GÜVENLE YAPABİLİRSİNİZ. SİPARİŞİNİZ AYNI GÜN KARGOLANACAKDIR SİZE SMS İLE BİLGİLENDİRME SAĞLANACAKDIR