Menu
Your Cart
Güvenli Kapıda Ödeme Sistemi Teslimatta Ödemenizi Yapabilirsiniz  tikUCUZ.com

Hareket Sensörlü Led Aydınlatma

Hareket Sensörlü Led Aydınlatma
Hareket Sensörlü Led Aydınlatma
Bitiyor
Hareket Sensörlü Led Aydınlatma
Hareket Sensörlü Led Aydınlatma

Hareket Sensörlü Led Aydınlatma

Hareket Sensörlü Led Aydınlatma
Hareket Sensörlü Led Aydınlatma 10'lu Çip Led ile daha fazla ışık ( Beyaz Işık ) Beyaz ışık

Alüminyum gövde Harekete duyarlı sensörlü Araç torpido içi, bagaj içi, araç garajı, dolap içi ve bir çok alan için uyumludur.
AAA 4 Adet Pil ile çalışır Piller dahil değildir

1. Yüksek verimli beyaz LED teknolojisini kullanın: yüksek verimlilik, güç tasarrufu, uzun ömür, radyasyon yok, enerji tasarrufu, çevre koruma, patlamaya dayanıklı, ışıldama, çeşitli yerlerde kullanıma uygun.
2. Ses kontrolü, dokunmatik ve düğmeler gibi geleneksel ve yaygın teknolojilerden farklı olan gelişmiş insan vücudu termal kızılötesi algılama ve indüksiyon teknolojisini benimser. Yüksek hassasiyet, parazit önleyici, sessiz, hızlı tepki hızı ve uzun algılama mesafesi özelliklerine sahiptir. Aynı zamanda, herhangi bir radyasyon yaymaz, cihazın güç tüketimi çok küçüktür ve temassızdır, bu da insanların sağlığını en büyük ölçüde koruyabilir ve kazara mikrop bulaşmasını önleyebilir.
3. İnsanlar geldiğinde yanar, insanlar gittiğinde yanar: Optimize edilmiş indüksiyon kontrol tasarımı, insanlar geldiğinde ışıkları açabilir, otomatik olarak kapanmayı geciktirir, anahtarı kapatmaya gerek yoktur, enerji tasarrufu, endişesiz, artık endişelenme ister ışıkları kapatmayı unutursun, ister kendini özgürleştirirsin.
4. Dahili ışık algılama cihazı, gündüz ve gece durumunun otomatik olarak tanımlanması, gün boyunca otomatik bekleme, gece indüksiyon ışığı, enerji tasarrufu ve çevre koruma.
5. İnsanlaşmış görünüm tasarımı, zarif görünüm, şık ve ultra ince,
6. Makul yapı tasarımı, akıllıca gizli sabitleme, kurulum için vida yok.

Ürün Özellikleri
1. İndüksiyon yöntemi: insan vücudu kızılötesi indüksiyon
2. İndüksiyon kontrolü: dahili ışık sensörü, dahili sıcaklık kompanzasyon cihazı
3. İndüksiyon mesafesi: 3-5 metre içinde
4. LED ömrü: 50.000 saatten fazla
6. LED parlaklığı: 0.8-2W
7. Açık renk: beyaz ışık/sıcak ışık
8. Gecikme süresi: 15 saniye (insan vücudunun algılama aralığında algılanamamasından 15 saniye sonra ışık otomatik olarak kapanacaktır) Açılışta kendi kendine kontrol süresi: 15 saniye
9. Lambanın çalışma sıcaklığı: -10~50℃
10. İndüksiyon açısı: 120 derece
11. Ürün uygulanabilir çevre sıcaklığı ve nemi: -5 derece -38 derece
12. Uygulama kapsamı:
Gardıroplar, koridorlar, merdivenler, çalışma odaları, çocuk odaları, garaj kapıları, araba sandıkları, bahçeler vb. için uygundur.

Paket içeriği:
1 Adet Hareket Sensörlü Led Aydınlatma

Kapıda Ödeme Hareket Sensörlü Led Aydınlatma Satın Alabilirsiniz

Yönetmelik gereğince, internet üzerinden satışı yapılan ürünlere ilişkin reklam ve ilanların kullanıcıları yanıltıcı, eksik ve kamu sağlığını bozucu nitelikte bilgiler içermesi yasaktır. Bu nedenle; sitemizde satışı gerçekleştirilen ürünlere ilişkin, özellikle tedavi edilmesi gereken rahatsızlıkları önlediği, tedavi ettiği ya da tedavisine yardımcı olduğu ve/veya ilaç niteliğinde olduğu şeklinde beyanlara yer verilmemektedir. tantratitanjel.com aracılığı ile satılan erkekler için genital bölge bakım jeli: İlaç yerine tavsiye edilemez ve kullanılamaz. Site içerisinde ve/veya ürün detaylarında yer alan yazılar sadece bilgi amaçlıdır.

Sağlık sorunlarınız ve tedavisi için mutlaka doktorunuza başvurunuz.

Bu sayfada tanıtımı ve satışı yapılan kozmetik içerikli ürün ilaç değildir ve tedavi amaçlı kullanılamaz.

Reçete ile verilmesi zorunlu olan hiç bir ürün sitemizde satılmamaktadır.

Kozmetik ve Dermokozmetik ürünlerinde Tanıtım ve Sağlık beyanı ile ilgili önemli uyarı

Kozmetik ve dermokozmetik ürünlerin yasal tanımı: Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir. Kozmetik ürünlerin hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. tantratitanjel.com'de belirtilen açıklamalar, ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz

Hareket Sensörlü Led Aydınlatma
KAPIDA TESLİMATTA ÖDEME GARANTİLİ ÜRÜN
Hemen şimdi sipariş verebilir ürününüzü kapıda nakit ödeme, kapıda kart ile ödeme ve kapıda kredi kartı ödeme ile sipariş verebilir teslim aldığınızda güvenli olarak ödeyebilirsiniz.
  • Stok: Stokda Var
  • Ürün Kodu: tik424
299,90TL

 

 

 

 

KAPIDA GÜVENLİ ÖDEME SİSTEMİ
HEMEN SİPARİŞ VEREBİLİR, SİPARİŞİNİZİ TESLİM ALDIKDAN SONRA KAPIDA ÖDEME İLE GÜVENLE YAPABİLİRSİNİZ. SİPARİŞİNİZ AYNI GÜN KARGOLANACAKDIR SİZE SMS İLE BİLGİLENDİRME SAĞLANACAKDIR