Menu
Your Cart
Güvenli Kapıda Ödeme Sistemi Teslimatta Ödemenizi Yapabilirsiniz  tikUCUZ.com

Elektrikli Boya Tabancası

Elektrikli Boya Tabancası
Elektrikli Boya Tabancası
Bitiyor Stokda Yok
Elektrikli Boya Tabancası
Elektrikli Boya Tabancası

Elektrikli Boya Tabancası

Şimdi profesyonellerin üst düzey makinelerle aldığı kusursuz sonuçlara ulaşabileceğiniz bir alet var; Black Mountain! 

Black Mountain Boya Tabancası ile harika sonuçlar! 

Black Mountain boya tabancası ile yalnızca harika sonuçlar almakla kalmazsınız, aynı zamanda hızlı ve kolay kullanımının da tadını çıkarırsınız!

Black Mountain ile boya yaparken etrafa dağınıklık vermeden hem paradan ve zamandan tasarruf edebilir, hem de duvarlarınıza bir profesyonel eli değimiş gibi görünüm kazandırabilirsiniz. 

Black Mountain ile evinizin görünümüne canlılık katmak için yalnızca tetiğine basmanız yeterlidir.

Boyama işini Black Mountain sizin yerinize halleder! 

Black Mountain Daha basit olabilir miydi? 

Black Mountain ile yalnızca boya değil, vernikleme veya parlatma da yapabilirsiniz. Tüm bu işlerde evinize profesyonel bir boyacı girmiş gibi sonuç alabilirsiniz. 

Mesele Black Mountain olduğunda, hiçbir yüzey boyanmaktan kurtulamaz. Black Mountain içeride veya dışarıda, tüm yüzeyleri kolayca boyar. 

Damlatan fırçaların veya ruloların ve yüzeyden aşağıya doğru akan boya katmanlarının olduğu modası geçmiş, eski yöntemlerin aksine Black Mountain boyama işini inanılmaz bie şekilde sizin yerinize yapar! 

Boya yaparken yapılan hataların telafisinin ne kadar zor olduğunu bilirsiniz. Black Mountain ile artık böyle şeyler için endişe duymanıza gerek yok! 

Hafif ve dayanıklı malzemelerden yapılmış olan Black Mountain yıllarca kullanmanız için tasarlanmıştır. 

Taşınabilir güç paketi, kullanım ihtiyacınıza göre istediğiniz gücü kullanabilmeniz adına 60 watt veya 110 wattlık endüstriyel güç seçeneklerini içermektedir.

Black Mountain ile tek yapmanız gereken şey püskürtmek! 

Black Mountain boya tabancası gerisini halleder! 

Duvarları, tavanları, tuğla yüğzeyleri, ahşap yüzeyleri, sıva ile kaplı yüzeyleri, beton veya herhangi başka yüzeyi boyayabilirsiniz 

Yalnızca tek katta olağanüstü kapatma sağlayan en yeni sprey teknolojisi 

Dağınıklık yaratan fırçalara, rulolara veya taşan boya kaplarına gerek olmadan temiz bir şekilde boya yapabilme 

İnanılmaz derecede hafiflik ve kolay taşınabilme 

Boya akışı ayarlama regülatörü

Damlatmayan ve kolay temizlenebilen mekanizma 

Kolaylık sağlayan tek tuşla çalıştırma

Black Mountain nasıl çalışır? 

Black Mountain boyayı sprey ünitesine gönderen ve spreye dönüştüren güçlü bir pomap mekanizması ile yapılmıştır. Tetiğine bastığınızda, boya hafifçe spreye dönüşür ve hızlı ve düzgün bir boya tabakası ile kapatma sağlanır. 
Cihazı kullanırken koruyucu bir soluk alma maskesi kullanınız. Püsküren boya ve solvent buharı sağlığınız açısından zararlı olabilir.

Black Mountain Anahtar Özellikler:

Black Mountain ile duvarları, tavanları, tuğla yüzeyleri, ahşap yüzeyleri, sıva ile kaplı yüzeyleri, beton veya herhangi başka yüzeyi boyayabilirsiniz 
Yalnızca tek katta olağanüstü kapatma sağlayan en yeni sprey teknolojisi 
Dağınıklık yaratan fırçalara, rulolara veya taşan boya kaplarına gerek olmadan temiz bir şekilde boya yapabilme 
İnanılmaz derecede hafiflik ve kolay taşınabilme
Boya akışı ayarlama regülatörü 
Damlatmayan ve kolay temizlenebilen mekanizma 
Kolaylık sağlayan tek tuşla çalıştırma

Kapıda Ödeme Elektrikli Boya Tabancası Satın Alabilirsiniz

Yönetmelik gereğince, internet üzerinden satışı yapılan ürünlere ilişkin reklam ve ilanların kullanıcıları yanıltıcı, eksik ve kamu sağlığını bozucu nitelikte bilgiler içermesi yasaktır. Bu nedenle; sitemizde satışı gerçekleştirilen ürünlere ilişkin, özellikle tedavi edilmesi gereken rahatsızlıkları önlediği, tedavi ettiği ya da tedavisine yardımcı olduğu ve/veya ilaç niteliğinde olduğu şeklinde beyanlara yer verilmemektedir. tantratitanjel.com aracılığı ile satılan erkekler için genital bölge bakım jeli: İlaç yerine tavsiye edilemez ve kullanılamaz. Site içerisinde ve/veya ürün detaylarında yer alan yazılar sadece bilgi amaçlıdır.

Sağlık sorunlarınız ve tedavisi için mutlaka doktorunuza başvurunuz.

Bu sayfada tanıtımı ve satışı yapılan kozmetik içerikli ürün ilaç değildir ve tedavi amaçlı kullanılamaz.

Reçete ile verilmesi zorunlu olan hiç bir ürün sitemizde satılmamaktadır.

Kozmetik ve Dermokozmetik ürünlerinde Tanıtım ve Sağlık beyanı ile ilgili önemli uyarı

Kozmetik ve dermokozmetik ürünlerin yasal tanımı: Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir. Kozmetik ürünlerin hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. tantratitanjel.com'de belirtilen açıklamalar, ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz

Elektrikli Boya Tabancası
KAPIDA TESLİMATTA ÖDEME GARANTİLİ ÜRÜN
Hemen şimdi sipariş verebilir ürününüzü kapıda nakit ödeme, kapıda kart ile ödeme ve kapıda kredi kartı ödeme ile sipariş verebilir teslim aldığınızda güvenli olarak ödeyebilirsiniz.
  • Stok: Stokda Yok
  • Ürün Kodu: tik514
199,00TL

 

 

 

 

KAPIDA GÜVENLİ ÖDEME SİSTEMİ
HEMEN SİPARİŞ VEREBİLİR, SİPARİŞİNİZİ TESLİM ALDIKDAN SONRA KAPIDA ÖDEME İLE GÜVENLE YAPABİLİRSİNİZ. SİPARİŞİNİZ AYNI GÜN KARGOLANACAKDIR SİZE SMS İLE BİLGİLENDİRME SAĞLANACAKDIR