Menu
Your Cart
Güvenli Kapıda Ödeme Sistemi Teslimatta Ödemenizi Yapabilirsiniz  tikUCUZ.com

Araba Cam Ayna Yağmur Kaydırıcı Film

Araba Cam Ayna Yağmur Kaydırıcı Film
Araba Cam Ayna Yağmur Kaydırıcı Film
Bitiyor -30 %
Araba Cam Ayna Yağmur Kaydırıcı Film
Araba Cam Ayna Yağmur Kaydırıcı Film

Araba Cam Ayna Yağmur Kaydırıcı Film

Araba Cam Ve Ayna Yağmur Kaydırıcı Film Seti​ SU GEÇİRMEZ, ANTİ-GLARE, ANTI-SİS
Hala sizin veya ailenizin sürüş güvenliğinden endişe duyuyor musunuz?
Tüm standart boyuttaki yan aynalara uyan Araba, Suv, Kamyon, Treyler vb.Için evrensel tasarlanmış Dikiz Aynası Koruyucu Film. Puslu veya sisli havalarda sürüş sırasında güvenlik faktörünü iyileştirin.


 

 

 

ÖZELLİKLERİ:
ANTİ-SİS FİLMİ - Koruyucu yağmur geçirmez ve buğu önleyicidir. Süper hidrofilik sert kaplama, suyun hızla düşmesine yardımcı olur ve dekompansasyon olmaz, yağmurlu veya sisli günde sürüş görüş hattınızı koruyabilir. Bu bir yeniliktir ve yağmur yağdığında dikiz aynanızın bulanıklaşmasını önler.
MÜKEMMEL KORUMA FİLMİ - Dikiz aynasını her zaman temiz tutmak için Dikiz Yan Aynalarınızı istenmeyen çiziklerden, lekelerden, tozdan ve kirden koruyun ve koruyun. Yüksek mukavemet ve yüksek geçirgenlik, Yağmurlu ve puslu havalarda sürücüleri kazalardan koruyun.
NANO KAPLAMA TEKNOLOJİSİ - Yüksek ışık geçirgenliği, buğu önleyici, parlama önleyici, buğu önleyici, su geçirmez, yağmur geçirmez, güçlü ışık yansımasını önleyen, göz kamaştırıcı ışığı azaltan, görsel yorgunluğu rahatlatan, daha net görmenize izin veren PET + Nano kaplama koruyucu film ve geceleri güçlü ışıktan etkilenmez.

 

MONTAJI KOLAY - Doğrudan Dikiz Aynasına takmak için birkaç dakikanızı ayırın, aynaya biraz su fışkırtın, koruyucu filmi aynaya takın ve yapıştırın, sonra küçük bir kazıyıcı ile düzleştirin, hızlı ve kolay . 

Lütfen aklınızda bulundurun:
Ürünümüz yüksek sıcaklık testini geçmiştir, bu nedenle günlük güneş ışığı ürünün servis ömrünü etkilemez,
Diyaframı takmadan önce aynayı temizleyin, sonra hava kabarcıklarını önlemek ve konumu ayarlamak için filmi aynaya monte etmek için yan aynanın üzerine biraz su püskürtün.
Ürünün yüzeyi toz ve gres havasına yapışan nano-hidrofilik bir malzemedir. Birkaç gün içinde su veya sabunlu su ile yıkanabilir.


 

 

Sonbahar ve kış aylarında yağmurlu günlerde aracınızın aynasını kaplayan su taneleri görüşünüzü engeller 
Aynanızı ve camınızı temizleyin ve ürünün üstündeki koruyucuyu çıkartıp yapıştırın hepsi bu kadar.

 

Yağmur Kaydırıcı Film Nasıl Takılır?

Araba Cam Ve Ayna Yağmur Kaydırıcı Film Seti Nasıl Uygulanır Video Tanıtım

 

Paket İçeriği:
Ayna Filmi : 2 Adet x 95*135 mm

Araba Cam Ayna Yağmur Kaydırıcı Film

Yönetmelik gereğince, internet üzerinden satışı yapılan ürünlere ilişkin reklam ve ilanların kullanıcıları yanıltıcı, eksik ve kamu sağlığını bozucu nitelikte bilgiler içermesi yasaktır. Bu nedenle; sitemizde satışı gerçekleştirilen ürünlere ilişkin, özellikle tedavi edilmesi gereken rahatsızlıkları önlediği, tedavi ettiği ya da tedavisine yardımcı olduğu ve/veya ilaç niteliğinde olduğu şeklinde beyanlara yer verilmemektedir. tantratitanjel.com aracılığı ile satılan erkekler için genital bölge bakım jeli: İlaç yerine tavsiye edilemez ve kullanılamaz. Site içerisinde ve/veya ürün detaylarında yer alan yazılar sadece bilgi amaçlıdır.

Sağlık sorunlarınız ve tedavisi için mutlaka doktorunuza başvurunuz.

Bu sayfada tanıtımı ve satışı yapılan kozmetik içerikli ürün ilaç değildir ve tedavi amaçlı kullanılamaz.

Reçete ile verilmesi zorunlu olan hiç bir ürün sitemizde satılmamaktadır.

Kozmetik ve Dermokozmetik ürünlerinde Tanıtım ve Sağlık beyanı ile ilgili önemli uyarı

Kozmetik ve dermokozmetik ürünlerin yasal tanımı: Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir. Kozmetik ürünlerin hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. tantratitanjel.com'de belirtilen açıklamalar, ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz

Araba Cam Ayna Yağmur Kaydırıcı Film
KAPIDA TESLİMATTA ÖDEME GARANTİLİ ÜRÜN
Hemen şimdi sipariş verebilir ürününüzü kapıda nakit ödeme, kapıda kart ile ödeme ve kapıda kredi kartı ödeme ile sipariş verebilir teslim aldığınızda güvenli olarak ödeyebilirsiniz.
  • Stok: Stokda Var
  • Ürün Kodu: tik41
139,90TL
199,00TL

 

 

 

 

KAPIDA GÜVENLİ ÖDEME SİSTEMİ
HEMEN SİPARİŞ VEREBİLİR, SİPARİŞİNİZİ TESLİM ALDIKDAN SONRA KAPIDA ÖDEME İLE GÜVENLE YAPABİLİRSİNİZ. SİPARİŞİNİZ AYNI GÜN KARGOLANACAKDIR SİZE SMS İLE BİLGİLENDİRME SAĞLANACAKDIR