Menu
Your Cart
Güvenli Kapıda Ödeme Sistemi Teslimatta Ödemenizi Yapabilirsiniz  tikUCUZ.com

Sinek Öldürücü Led Lamba Ampul

Sinek Öldürücü Led Lamba Ampul
Sinek Öldürücü Led Lamba Ampul
Bitiyor Stok Yok
Sinek Öldürücü Led Lamba Ampul
Sinek Öldürücü Led Lamba Ampul

Sinek Öldürücü Led Lamba Ampul

Sinek Öldürücü Led Lamba Ampul
Evde, balkonda, bahçede, Tüm odalarda yaşadığınız her yerde Tasarruflu Led Ampül ile hem elektrikten tasarruf edin hemde sinekleri öldürün.
GELİŞMİŞ TEKNOLOJİ Gelişmiş teknoloji-duvar anahtarı kontrolünden seçebileceğiniz 3 modU ile ister Sadece sivrisinek öldürücü modu,sadece led ampulü veya ikisini bir arada kullanın. Ağrılı ısırıklara veda edin.
UV LAMBA SİNEK ÖLDÜRÜCÜ Elektrostatik yakalama-sivrisinekler ışık dalgası tekniği ile çekilir, düşük voltajlı curren tarafından sıkışır ve öldürülür, sivrisinekler tarafından rahatsız edilmesini etkili bir şekilde önler.
Güvenli-sağlığınıza zarar vermez. Kimyasal sivrisinek kovucu ve diğer sıvıların serbest bırakılmasına gerek yoktur. Insan sağlığı ve çevre için güvenli.
Geniş uygulama-lamba tabanı ve iç ve dış mekan kullanımında her yerde kullanılır. Kapalı alan üzerinde daha iyi etki yaratacaktır. Uzun ömürlü ve ekonomik-böcek tuzağı ampul yaklaşık 50000 saat çalışma ömrü sağlar. Sizin için büyük enerji verimli ampul!
HERYERDE KULLAN Herhangi bir standart lamba aksesuarı içinde iç veya dış mekanlarda kullanılabilir. Yaygın güverte, teraslar, revaklar, avlular, depolar, garajlar, parklar, evler, oturma odaları, mutfak, ofisler, oteller, restoranlar, okullar, vb.

Parametreler:
Ürün adı: LED sivrisinek katili lamba
Sürüm: kapalı sürüm/açık sürüm
Uygulanabilir alan:200 metre kare
Güç: 8 W
Taban tipi: E27 (kapalı versiyon)
Giriş voltajı: kapalı versiyon: 110 V/220 V
Açık sürüm: 5 V
Çalışma sıcaklığı:-4-104 ℉
Elektrik çarpması gücü: 1500 V
Renk sıcaklığı: 6000 K
TLümen: 500 LM
Üretim boyutu: 100x100x135mm
Doğru kullanım yöntemi, ürüne bağlı spesifikasyona dayanmaktadır.

TASARRUFLU LED AMPÜL & SİNEK ÖLDÜRÜCÜ
Pratik ve Dayanıklı !
Sineksiz ve ekonomik elektrik için tasarlanmıştır.

EKONOMİKTİR: Tasarruflu led ampül olduğu için enerji tüketimi çok düşüktür
3 FONKSİYONLU: Sadece led ampül, sadece sinek öldürücü ve ikisi bir arada olmak üzere üç fonksiyonu vardır.
ÖZEL DİZAYN: Özel tasarımı ile geniş açısı sayesinde ışık yayılımı çok fazladır.
HERYERDE KULLAN: Evinizin tüm ampüllerini bu ampülle değiştirirseniz her yerde sineksiz bir ortam elde edersiniz.
UZUN ÖMÜRLÜ: 40000 saat ömür garantisi vardır.Sinek Öldürücü Led Lamba Ampul Özellikleri
8W Led Ampül
2W Sinek Öldürücü
E27 Duy Tipi Tüm Duylara Uyumlu
640K Kelvin
Plastik ve Alüminyum
40000 Saat Ömür Garantisi

Kapıda Ödeme Sinek Öldürücü Led Lamba Ampul Satın Alabilirsiniz

Yönetmelik gereğince, internet üzerinden satışı yapılan ürünlere ilişkin reklam ve ilanların kullanıcıları yanıltıcı, eksik ve kamu sağlığını bozucu nitelikte bilgiler içermesi yasaktır. Bu nedenle; sitemizde satışı gerçekleştirilen ürünlere ilişkin, özellikle tedavi edilmesi gereken rahatsızlıkları önlediği, tedavi ettiği ya da tedavisine yardımcı olduğu ve/veya ilaç niteliğinde olduğu şeklinde beyanlara yer verilmemektedir. tantratitanjel.com aracılığı ile satılan erkekler için genital bölge bakım jeli: İlaç yerine tavsiye edilemez ve kullanılamaz. Site içerisinde ve/veya ürün detaylarında yer alan yazılar sadece bilgi amaçlıdır.

Sağlık sorunlarınız ve tedavisi için mutlaka doktorunuza başvurunuz.

Bu sayfada tanıtımı ve satışı yapılan kozmetik içerikli ürün ilaç değildir ve tedavi amaçlı kullanılamaz.

Reçete ile verilmesi zorunlu olan hiç bir ürün sitemizde satılmamaktadır.

Kozmetik ve Dermokozmetik ürünlerinde Tanıtım ve Sağlık beyanı ile ilgili önemli uyarı

Kozmetik ve dermokozmetik ürünlerin yasal tanımı: Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir. Kozmetik ürünlerin hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. tantratitanjel.com'de belirtilen açıklamalar, ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz

Sinek Öldürücü Led Lamba Ampul
KAPIDA TESLİMATTA ÖDEME GARANTİLİ ÜRÜN
Hemen şimdi sipariş verebilir ürününüzü kapıda nakit ödeme, kapıda kart ile ödeme ve kapıda kredi kartı ödeme ile sipariş verebilir teslim aldığınızda güvenli olarak ödeyebilirsiniz.
  • Stok: Stok Yok
  • Ürün Kodu: tik472
199,90TL

 

 

 

 

KAPIDA GÜVENLİ ÖDEME SİSTEMİ
HEMEN SİPARİŞ VEREBİLİR, SİPARİŞİNİZİ TESLİM ALDIKDAN SONRA KAPIDA ÖDEME İLE GÜVENLE YAPABİLİRSİNİZ. SİPARİŞİNİZ AYNI GÜN KARGOLANACAKDIR SİZE SMS İLE BİLGİLENDİRME SAĞLANACAKDIR