Menu
Your Cart
Güvenli Kapıda Ödeme Sistemi Teslimatta Ödemenizi Yapabilirsiniz  tikUCUZ.com

Akıllı Telefon Navigasyon Yansıtıcı Araç Kiti Hud Display

Akıllı Telefon Navigasyon Yansıtıcı Araç Kiti Hud Display
Akıllı Telefon Navigasyon Yansıtıcı Araç Kiti Hud Display
Bitiyor Stok Yok
Akıllı Telefon Navigasyon Yansıtıcı Araç Kiti Hud Display
Akıllı Telefon Navigasyon Yansıtıcı Araç Kiti Hud Display

Akıllı Telefon Navigasyon Yansıtıcı Araç Kiti Hud Display

Akıllı Telefon Navigasyon Yansıtıcı Araç Kiti Hud Display
Akıllı Telefon Yansıtıcı Araç Kiti HUD Ekran
Akıllı Telefon ekranınızı trasnparan araç kitini yansıtın gözleriniz hem yolsa hem hem ekranda olsun

Günümüzde insanların çoğu navigasyon için bir akıllı telefondan faydalanıyor. Çok sayıda mobil braket, yerleştirme zorluğundan kaynaklanmaktadır.
Bu mobil braketler arasında kavramanın sakıncalı olması, sürücülerin kafasını indirmesi veya kaldırması rahatsız edici olması ve görüşü engelleme eğiliminde olması gibi kusurlar bulunur ve bu da kullanımlarını zorlaştırır. 

Bu yüzden bu ürünü tasarladık:

 

HUD mobil navigasyon braketi, çizilmeyi önlemek ve navigasyon bilgilerini optik yansıma teoremine dayalı olarak panele yansıtmak için sertleştirilmiş organik camdan yararlanır.
Orta konsola yerleştirildiğinde, sürücülerin görmek için eğilmelerine gerek yoktur çünkü görüşü engellemeyecektir.
Böylece sürücüler yakınlardaki yol koşullarına daha fazla dikkat edebilirler. Bu arada tasarım, sürücülerin uzaktaki yol koşullarını gözlemlemesini önleyerek navigasyon bilgilerini daha görsel hale getiriyor ve böylece sürüş güvenliğini artırıyor. 

Boyutu: 16x9x1.5 cm
Siyah renk
Malzeme: ABS (Akrilonitril Bütadien Stiren Copolymers) Plastik, pleksiglas, silikon
Uyumlu Model: Cihazlara Uyum Ekran Boyutu 6.5 "
HUD Açısı: Yaklaşık 198 Ayarlanabilir 

 

Paket İçeriği:
1x Tutucu 
1x Silikon Mat
1x Temiz Bez
1x Kullanım Kılavuzu
1x Set Protect Film

 

Kapıda Ödeme Akıllı Telefon Navigasyon Yansıtıcı Araç Kiti Hud Display Satın Alabilirsiniz

Yönetmelik gereğince, internet üzerinden satışı yapılan ürünlere ilişkin reklam ve ilanların kullanıcıları yanıltıcı, eksik ve kamu sağlığını bozucu nitelikte bilgiler içermesi yasaktır. Bu nedenle; sitemizde satışı gerçekleştirilen ürünlere ilişkin, özellikle tedavi edilmesi gereken rahatsızlıkları önlediği, tedavi ettiği ya da tedavisine yardımcı olduğu ve/veya ilaç niteliğinde olduğu şeklinde beyanlara yer verilmemektedir. tantratitanjel.com aracılığı ile satılan erkekler için genital bölge bakım jeli: İlaç yerine tavsiye edilemez ve kullanılamaz. Site içerisinde ve/veya ürün detaylarında yer alan yazılar sadece bilgi amaçlıdır.

Sağlık sorunlarınız ve tedavisi için mutlaka doktorunuza başvurunuz.

Bu sayfada tanıtımı ve satışı yapılan kozmetik içerikli ürün ilaç değildir ve tedavi amaçlı kullanılamaz.

Reçete ile verilmesi zorunlu olan hiç bir ürün sitemizde satılmamaktadır.

Kozmetik ve Dermokozmetik ürünlerinde Tanıtım ve Sağlık beyanı ile ilgili önemli uyarı

Kozmetik ve dermokozmetik ürünlerin yasal tanımı: Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir. Kozmetik ürünlerin hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. tantratitanjel.com'de belirtilen açıklamalar, ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz

Akıllı Telefon Navigasyon Yansıtıcı Araç Kiti Hud Display
KAPIDA TESLİMATTA ÖDEME GARANTİLİ ÜRÜN
Hemen şimdi sipariş verebilir ürününüzü kapıda nakit ödeme, kapıda kart ile ödeme ve kapıda kredi kartı ödeme ile sipariş verebilir teslim aldığınızda güvenli olarak ödeyebilirsiniz.
  • Stok: Stok Yok
  • Ürün Kodu: tik596
299,90TL

 

 

 

 

KAPIDA GÜVENLİ ÖDEME SİSTEMİ
HEMEN SİPARİŞ VEREBİLİR, SİPARİŞİNİZİ TESLİM ALDIKDAN SONRA KAPIDA ÖDEME İLE GÜVENLE YAPABİLİRSİNİZ. SİPARİŞİNİZ AYNI GÜN KARGOLANACAKDIR SİZE SMS İLE BİLGİLENDİRME SAĞLANACAKDIR