Menu
Your Cart
Güvenli Kapıda Ödeme Sistemi Teslimatta Ödemenizi Yapabilirsiniz  tikUCUZ.com

Kendini Temizleyen Toz Tüy Toplama Fırça Seti

Kendini Temizleyen Toz Tüy Toplama Fırça Seti
Kendini Temizleyen Toz Tüy Toplama Fırça Seti
Bitiyor -40 %
Kendini Temizleyen Toz Tüy Toplama Fırça Seti
Kendini Temizleyen Toz Tüy Toplama Fırça Seti

Kendini Temizleyen Toz Tüy Toplama Fırça Seti

Kendini Temizleyen Toz Tüy Toplama Fırça Seti
Yeni Nesil Yıkanabilir Pratik Tüy Ve Toz Toplama Rulosu Aparatı

2'Li Set Kıl Tüy Toplayıcı Kendinden Temizlemeli Tarak Kedi Köpek Fırçası Toz Temizleyici Rulo Fırça

 

Kendi Kendini TemizleyenTüy Toplayıcı
Tüm dünyada satış rekorları kıran yepyeni bir ürün. Self Cleaning Lint Remover, Kendi kendini temizleyen kıl tüy toplayıcı!
Kendinden Temizlemeli Tüy Toz Toplama Fırça Seti ile saniyeler içerisinde kıyafetlerinizde, koltuk ve kilimlerinizde toplanmış olan evcil hayvan tüyleri, kıl ve tozları toplayabilirsiniz.
Üstelik özel temizlik haznesi içerisine sokup çıkartarak ilk günkü yeniliğinde muhafaza ederek ve elinizi değdirmeden aparat üzerinde birikmiş olan tüyleri hazne içine toplayarak.


 

 

Şimdi Kendinden Temizlemeli Kedi Köpek Tüy Toz Toplama Fırça Seti kutularında çanta boyu, seyahat tipi Mini Buffer Kendinden Temizlemeli Tüy Toz Toplama Fırça Seti hediyeli.

 

Kendini Temizleyen Toz Tüy Toplama Fırça Seti Özellikler:
Fırça üzerinde bulunan ok yönünde kirli yüzey üzerinde gezdirildiğinde tüm tüy ve tozları üzerine toplar.
Tüy ile kaplanan fırça özel deşarj aparatına takılarak saniyeler içerisinde tüm tüyleri aparat içerisine bırakır.
Aparat haznesi dolduğunda kolaylıkla alt kapağı açılarak boşaltılabilir.


 

Paket İçeriği:
- 1 Adet Büyük Fırça
- 1 Adet Deşarj Aparatı

 

Kendini Temizleyen Toz Tüy Toplama Fırça Seti

Yönetmelik gereğince, internet üzerinden satışı yapılan ürünlere ilişkin reklam ve ilanların kullanıcıları yanıltıcı, eksik ve kamu sağlığını bozucu nitelikte bilgiler içermesi yasaktır. Bu nedenle; sitemizde satışı gerçekleştirilen ürünlere ilişkin, özellikle tedavi edilmesi gereken rahatsızlıkları önlediği, tedavi ettiği ya da tedavisine yardımcı olduğu ve/veya ilaç niteliğinde olduğu şeklinde beyanlara yer verilmemektedir. tantratitanjel.com aracılığı ile satılan erkekler için genital bölge bakım jeli: İlaç yerine tavsiye edilemez ve kullanılamaz. Site içerisinde ve/veya ürün detaylarında yer alan yazılar sadece bilgi amaçlıdır.

Sağlık sorunlarınız ve tedavisi için mutlaka doktorunuza başvurunuz.

Bu sayfada tanıtımı ve satışı yapılan kozmetik içerikli ürün ilaç değildir ve tedavi amaçlı kullanılamaz.

Reçete ile verilmesi zorunlu olan hiç bir ürün sitemizde satılmamaktadır.

Kozmetik ve Dermokozmetik ürünlerinde Tanıtım ve Sağlık beyanı ile ilgili önemli uyarı

Kozmetik ve dermokozmetik ürünlerin yasal tanımı: Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir. Kozmetik ürünlerin hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. tantratitanjel.com'de belirtilen açıklamalar, ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz

Kendini Temizleyen Toz Tüy Toplama Fırça Seti
KAPIDA TESLİMATTA ÖDEME GARANTİLİ ÜRÜN
Hemen şimdi sipariş verebilir ürününüzü kapıda nakit ödeme, kapıda kart ile ödeme ve kapıda kredi kartı ödeme ile sipariş verebilir teslim aldığınızda güvenli olarak ödeyebilirsiniz.
  • Stok: Stokda Var
  • Ürün Kodu: tik128
239,90TL
399,90TL

 

 

 

 

KAPIDA GÜVENLİ ÖDEME SİSTEMİ
HEMEN SİPARİŞ VEREBİLİR, SİPARİŞİNİZİ TESLİM ALDIKDAN SONRA KAPIDA ÖDEME İLE GÜVENLE YAPABİLİRSİNİZ. SİPARİŞİNİZ AYNI GÜN KARGOLANACAKDIR SİZE SMS İLE BİLGİLENDİRME SAĞLANACAKDIR