Menu
Your Cart
Güvenli Kapıda Ödeme Sistemi Teslimatta Ödemenizi Yapabilirsiniz  tikUCUZ.com

Mutfak Gereçleri

Mutfağınızda en güzel yemekleri pişirmek, en güzel sunumlarla en şık sofralar hazırlamak için ihtiyacınız olan tüm ürünler. Mutfak gereçleri deyince; yemek pişirme ürünleri, küçük mutfak aletleri, bıçak çeşitleri, saklama kapları, yemek takımları, çeyiz setleri, bardak çeşitleri, servis gereçleri pratik pişirme kapları, pratik aletler ve kahvaltı takımları gibi birçok ürün akla gelmekte. Kategorimizde yer alan bu ürünler sayesinde mutfağınızın ve sofranızın eksiklerini tamamlayabilirsiniz. Mutfakta yemek pişirmek için gerekli olan ürünlerden en önemlileri tencereler, tavalar ve fırın kaplarıdır.

Mıknatıslı Kapı Sinekliği Mıknatıslı Kapı Sinekliği
Bitiyor
Mıknatıslı Kapı Sinekliği Manyetik Mıknatıslı Kapı Sinekliği SİNEKLERE VE BÖCEKLERE GEÇİT YOK: MAGIC MESH MIKNATISLI TÜL KAPI PANELİ! Böcek ve sineksavar Mıknatıslı Kapı Sinekliği ile temiz hava içeri, davetsiz kanatlı böcekler dışarı! Mıknatıslı tül kapı s..
199,90TL
Mikser Kupa Bardak Karıştırıcı Özellikli Kupa Bardak
Bitiyor
Üretici: Pratik Ürünler
Mikser Kupa Bardak Karıştırıcı Özellikli Mikser Kupa Bardak Self Stirring Mug Toz içeceklerinizi hazırlarken yaşadığınız tüm sıkıntılara son verecek mükemmel bir ürün. Kendinden karıştırmalı bardak ile kim çalışırken getirdiğiniz köpüklü bir c..
269,00TL
Mini Poşet Ağzı Kapatıcı Pilli Mini Poşet Ağzı Kapatıcı Pilli
Bitiyor
Mini Poşet Ağzı Kapatıcı Pilli Her türlü naylon plastik poşet ve benzeri şeyleri ısıtarak kapatmaya yarayan bir üründür. Korea Type Mini Sealing poşet kapatıcı sayesinde plastik pakedi açılmış ürünlerin tazeliği uzun süre korunabilecektir. Poşet k..
159,90TL
Mısır Patlatma Makinesi Popcorn Air Pop Minijoy Mısır Patlatma Makinesi Popcorn Air Pop Minijoy
Bitiyor 24 Saat En Çok Listeye Eklenen -34 %
Mısır Patlatma Makinesi Popcorn Air Pop Minijoy Mısır Lezzeti Sinema salonlarında yediğiniz lezzette mısırı evde de hazırlayabilirsiniz. Biraz yağ ve isteğe bağlı olarak tuz ile karıştırarak muhteşem lezzette mısırlar elde edebilirsiniz. Çocuklar Bayılır Yetişkinlerin olmazsa olmazı..
459,90TL 699,90TL
Motorlu Pilli Bileme Makinesi Motorlu Pilli Bileme Makinesi
Bitiyor
Sharp Maxx Motorlu Pilli Bileme Makinesi Bıçak,makas,tornavida gibi ev eşyalarınızın keskinleştirilip daha verimli kullanılmasını sağlayan, oldukça dayanıklı Pilli Bileme Makinesi Sharp Maxx Çok Amaçlı Körelmiş bıçak, makas vb. eşyalarınızı ilk günk&uum..
489,00TL
Nano Porselen Su Arıtma Cihazı Su Filtresi
Bitiyor Stok Yok
Nano Porselen Su Arıtma Cihazı Su Filtresi   Musluk suyunda şebeke borularından ve bina borularından doayı oluşan tortu , pas ve gözle görülemeyen mikro tanecikleri süzmek için nano porselen su arıtma cihazını kullanmalısınız. Nano su filtresi musluk suyunu daha..
199,99TL
Nicer Dicer Plus Sebze ve Meyve Dilimleyici Nicer Dicer Plus Sebze ve Meyve Dilimleyici
Bitiyor 24 Saat En Çok Listeye Eklenen -20 %
Nicer Dicer Plus Pratik Sebze ve Meyve Dilimleyici Akıllı Doğrayıcı Nicer Dicer Plus Sebze ve Meyve Dilimleyici   Nicer Dicer Plus kullanımı kolaydır hızlıdır vakitten ve nakitten tasarruf etmenizi sağlar onunla bir salamı baştan sona kesebilirsiniz temizlenmesi kolaydır şık tasarım..
399,90TL 499,90TL
Ocak Koruyucu Folyo Yanmaz Yapışmaz Ocak Koruyucu Folyo Yanmaz Yapışmaz
Bitiyor -17 %
Ocak Koruyucu Folyo Yanmaz Yapışmaz Ocak Koruyucu Folyo Kirlenmeyi Önleyen Yanmaz Yapışmaz 4'lü Set Gri ve Siyah Ocak Koruyucu Folyo Yanmaz Yapışmaz Renk Seçenekleri ile sipariş verebilirsiniz Ocak Koruyucu Folyo Yanmaz Yapışmaz Nasıl Kullanılır; Gaz ocaklar içi..
299,90TL 359,90TL
Otomatik Sensörlü Sıvı Sabun Sıkacağı Makinesi
Bitiyor -11 %
Otomatik Sensörlü Sıvı Sabun Sıkacağı Sıvı sabunluk Soap Magic Hijyen, dünyanın gelişmiş ülkelerindeki çoğu insanın büyük ilgisini çeken bir süreçtir. Ve bir kişinin uygun temizliği sağlamasına yardımcı olabilecek çeşitli araçl..
399,90TL 449,90TL
Paslanmaz Lavabo Tıkanıklığı Açıcı Tıkanıklık Giderici Tel Paslanmaz Lavabo Tıkanıklığı Açıcı Tıkanıklık Giderici Tel
Bitiyor -13 %
Paslanmaz Lavabo Tıkanıklığı Açıcı Tıkanıklık Giderici Tel ESNEK PASLANMAZ LAVABO TIKANIKLIĞI AÇICI Lavabo tıkanıklığı nasıl açılır diye düşünüyorsanız, yeni mi yeni ve kaliteli bir çözüm sunan lavabo tıkanıklığı açıcı hayatınızı kolaylaş..
199,90TL 229,00TL
Pencere Panjur Oluk Kenarı Temizleme Kapı Eşiği Süpürme Fırçası Pencere Panjur Oluk Kenarı Temizleme Kapı Eşiği Süpürme Fırçası
Bitiyor
Pencere Panjur Oluk Kenarı Temizleme Kapı Eşiği Süpürme Fırçası Yeni Nesil Taşınabilir Tezgah Pencere Kenarı Kapı Eşiği Süpürme Fırçası Güçlü temizleme özelliğine sahip ovma fırça başlığı ile oluk boşlukları, pencere kenarı, tezgah &uu..
199,90TL
Pompalı Sünger Hazneli Sıvı Sabunluk Deterjanlık Pompalı Sünger Hazneli Sıvı Sabunluk Deterjanlık
Bitiyor -30 %
Üretici: Pratik Ürünler
Pompalı Sünger Hazneli Sıvı Sabunluk 380 Ml Bulaşık Yıkama Hiç Bu Kadar Kolay Olmamıştı! Yenilikçi tasarım, yüksek kalite, uzun ömür: Bu mutfak yardımcısı, dayanıklılık için dayanıklı ABS plastikten yapılmıştır. 2'si 1 arada: Sünger doğrudan sabun..
139,90TL 199,90TL
Poşet Kapatıcı Poşet Kapatıcı
Bitiyor
Pratik Poşet Kapatıcı Sealer Her türlü plastik poşeti zahmetsizce ve çok çabuk hava sızdırmaz biçimde kapatır. Su-hava-nem etkilerine karşı koruma sağlamak isteyeceğiniz tüm ürünler için ideal Tüm plastik poşetleri kolayca kapatmaya yarar...
199,90TL
Pratik Baş Parmak Meyve Sebze Hasat Bıçağı Pratik Baş Parmak Meyve Sebze Hasat Bıçağı
Bitiyor -33 %
Üretici: İlginç Ürünler
Pratik Baş Parmak Meyve Sebze Hasat Bıçağı Pratik Baş Parmak Sebze Kesme Ayıklayıcı Hasat Toplama İşlemini Hızlı ve Kolay Hale Getirin! Hiç parmak toplayan sebzelerinize zarar verdiniz mi? Evet ise, neden bu Özel Pratik Baş Parmak Meyve Sebze Hasat Bıçağını seçmiy..
199,90TL 299,90TL
Pratik Meyve Sebze Doğrayıcı Parçalayıcı Rende Pratik Meyve Sebze Doğrayıcı Parçalayıcı Rende
Bitiyor -28 %
Pratik Meyve Sebze Doğrayıcı Parçalayıcı Rende     Özellikleri: Bulaşık makinesinde yıkanabilir. Kolay saklanabilir. Düşük güçte çalışır. Hızlı ve kolay temizlenir. Kararlı çalışır. Paslanmaz çeliktendir...
429,90TL 599,90TL
Profosyonel Bıçak Bileme Aleti Profosyonel Bıçak Bileme Aleti
Bitiyor -23 %
Bavarian Edge Profosyonel Bıçak Bileme Aleti Kurban bayramının yaklaşmasıyla birlikte satış rekorları kıran Profesyonel Bıçak Bileme Aleti Bavarian Edge , kalitesi ve keskinliği ile bir çok kişinin dikkatini çekmekte. Özellikle kasaplar tarafından oldukça ilg..
199,90TL 259,00TL
Relax Anında Ani Su Isıtıcısı Musluk Relax Anında Ani Su Isıtıcısı Musluk
Bitiyor -12 %
Relax Anında Sıcak Su Elektrikli Su Isıtıcı Musluk Eski Musluğunu Yerine Relax Anında Sıcak Su Elektrikli Su Isıtıcı Musluk  Takın Musluklarınızdan Sıcak Su Aksın  İş yerlerinde, evin mutfak, banyo, tuvalet bölümlerinde, bahçede, öğrenci evlerinde, saniyelik zaman d..
1.759,90TL 1.999,90TL
Şarjlı Akülü Çift Taraf Göstergeli 40 Kg Elektronik Mutfak Terazisi
Bitiyor
Düz  Elektronik Terazi 40 Kg Kapasite KAPASİTE 40KG HASSASİYET 2 GR KEFE ÖLÇÜLERİ: 36x27 CM FİYAT HESABI YAPAR ÜRÜN HAFIZALAMA ÇİFT TARAF ÖN VE ARKA EKRAN 240 SAAT AKÜLÜ ŞARJLI KULLANIM LCD EKRAN BLACK LIGHT HARİCİ KEFE İLE DARA ALA..
799,90TL
Sihirli Silikon Bulaşık Eldiveni Sihirli Silikon Bulaşık Eldiveni
Bitiyor
Üretici: Bayan Alışveriş
Sihirli Silikon Bulaşık Eldiveni Isıya Dayanıklı Pratik Sihirli Silikon Bulaşık Yıkama Eldiveni Sıcak su ile bulaşıklarınızı elde yıkarken ellerinizin yanmasına engel olacak ısıya dayanıklı sihirli bulaşık eldiveni ile bulaşıklarınızı yıkamak daha kolay olacak. Slikon bulaşık yıkama eldiveninin i..
129,90TL
Spiral Patates Dilimleyici Çubukta Patates Cips Yapma Spiral Patates Dilimleyici Çubukta Patates Cips Yapma
Bitiyor
Spiral Patates Dilimleyici Çubukta Patates Cips Yapma Spiral Patates Dilimleyici Çubukta Patates Cips Yapma  Patateslerinizi Farklı Bir Şekilde Kesip, Servis Edin! Patates Kızartmasını Sevenler Spiral Patates Kızartmasına Bayılacaklar. Farklı Şekli İle Çocukların Da İlgi..
269,90TL
Sprey Yağdanlık Cam Şişe Sprey Yağdanlık Cam Şişe
Bitiyor
AKITMAZ SPREY YAĞDANLIK Yüksek kaliteli paslanmaz çelik ve camdan yapılmış, BPA içermez ve çevre dostu, % 100 gıda güvenliği derecesi ile sprey yağdanlık mutfağınız için vazgeçilmez olacak. Şeffaf cam haznenin akıllı tasarımı, kalan sıvı miktarını k..
139,90TL
Su Geçirmez Uzaktan Kumandalı Rgb Led Işık Su Geçirmez Uzaktan Kumandalı Rgb Led Işık
Bitiyor
Uzaktan Kumandalı Rgb Led Işık Her zaman ve her yerde harika bir aydınlatma efektine sahip olun! Mıknatıs işlevi ekleyin; Vantuz işlevi ekleyin; 13 led ekleyin, 10 ledden 3 kat daha parlak ve daha canlı; Sadece 6 saat süren diğer ışıklardan 3 kat daha dayanıklı olan 20 saate kadar gör&..
259,90TL
Swifty Sharp Bıçak Bileme Makinesi Swifty Sharp Bıçak Bileme Makinesi
Bitiyor -33 %
Çok Amaçlı Pilli Bileme Makinesi: Swifty Sharp Bıçak, makas, tornavida gibi ev eşyalarınızın keskinleştirilip daha verimli kullanılmasını sağlayan, oldukça dayanıklı Çok Amaçlı Pilli Bileme Makinesi: Swifty Sharp Körelmiş bıçak, makas vb. eşyal..
399,90TL 599,90TL
Turbo Flex 2 Aşamalı Pratik Esnek Musluk Başlığı Turbo Flex 2 Aşamalı Pratik Esnek Musluk Başlığı
Bitiyor -21 %
Turbo Flex 2 Aşamalı Pratik Esnek Musluk Başlığı Turbo Flex 2 Aşamalı Plastik Esnek Musluk Başlığı Pratik Tak Kullan 360 derece musluk başlığının esnek 7 cm uzunluğundaki plastik hortumunu istediğiniz yöne çevirebilirsiniz mutfak musluk başlığı ucunda bulunan başlığı ileri geri iterek..
299,90TL 379,90TL
Gösterilen: 25 ile 48 arası, toplam: 50 (3 Sayfa)
KAPIDA GÜVENLİ ÖDEME SİSTEMİ
HEMEN SİPARİŞ VEREBİLİR, SİPARİŞİNİZİ TESLİM ALDIKDAN SONRA KAPIDA ÖDEME İLE GÜVENLE YAPABİLİRSİNİZ. SİPARİŞİNİZ AYNI GÜN KARGOLANACAKDIR SİZE SMS İLE BİLGİLENDİRME SAĞLANACAKDIR