Menu
Your Cart
Güvenli Kapıda Ödeme Sistemi Teslimatta Ödemenizi Yapabilirsiniz  tikUCUZ.com

Mutfak Gereçleri

Mutfağınızda en güzel yemekleri pişirmek, en güzel sunumlarla en şık sofralar hazırlamak için ihtiyacınız olan tüm ürünler. Mutfak gereçleri deyince; yemek pişirme ürünleri, küçük mutfak aletleri, bıçak çeşitleri, saklama kapları, yemek takımları, çeyiz setleri, bardak çeşitleri, servis gereçleri pratik pişirme kapları, pratik aletler ve kahvaltı takımları gibi birçok ürün akla gelmekte. Kategorimizde yer alan bu ürünler sayesinde mutfağınızın ve sofranızın eksiklerini tamamlayabilirsiniz. Mutfakta yemek pişirmek için gerekli olan ürünlerden en önemlileri tencereler, tavalar ve fırın kaplarıdır.

Vantuzlu Bıçak Bileme Aparatı Vantuzlu Bıçak Bileme Aparatı
Bitiyor -33 %
Vakumlu Pratik Bıçak Bileme Aparatı Evdeki körelmiş bıçaklardan bıktıysanız Vakumlu Bıçak Bileme Aparatı tam size göre bir ürün. Yay mekanizmalı süper güçlü vantuz sistemi ile düz yüzeylere çok kuvvetli yapışır. Vakum..
199,90TL 299,00TL
Yapışkanlı Kolay Silinebilir Mutfak Tezgah Üstü Folyo Yapışkanlı Kolay Silinebilir Mutfak Tezgah Üstü Folyo
Bitiyor Stok Yok
Üretici: Pratik Ürünler
Yapışkanlı Kolay Silinebilir Mutfak Tezgah Üstü Folyo Yapışkanlı Kolay Silinebilir Mutfak Tezgah Üstü Folyo Gümüş / Gold Mutfak tezgahı ve duvarlarınızı inatçı yağ lekelerinden korumak için   Çekmecelerinizi, dolaplarınızı ve raflar..
159,90TL
Gösterilen: 49 ile 50 arası, toplam: 50 (3 Sayfa)
KAPIDA GÜVENLİ ÖDEME SİSTEMİ
HEMEN SİPARİŞ VEREBİLİR, SİPARİŞİNİZİ TESLİM ALDIKDAN SONRA KAPIDA ÖDEME İLE GÜVENLE YAPABİLİRSİNİZ. SİPARİŞİNİZ AYNI GÜN KARGOLANACAKDIR SİZE SMS İLE BİLGİLENDİRME SAĞLANACAKDIR